مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

مخارج سنگین عطرها


بعضی وقتها ممکن هست به جهت مخارج سنگین عطرها، داشتن مواد شیمیایی، یا این که آلرژی داشتن بدنتان نسبت به عطرهای مو جود در بازار تصمیم به خرید رایحه نداشته باشید و از طرفی نیاز به به کارگیری از رایحه داشته باشیم که به سراغ بو خانگی میرویم.

چه‌گونه خودمان در خانه رایحه خانگی تهیه و تنظیم کنیم؟
درین نوشته‌علمی از وبسایت آرایشیک طریق تهیه و تنظیم ی عطرهای خانگی را به شما ارائه می‌دهیم :

بهترین عطر مردانه

رایحه گل روغنی : برای تنظیم ی این رایحه در آغاز یکسری گل خوش عطر و گزینه عشق و علاقه ی خویش را گردآوری فرمایید و از نصیب ساقه گل ها را برش بزنید و باطن یک پیاله شیشه ای بریزد و روی آن پاره ای روغن گیاهی سوای رایحه بریزید هر روغنی که باشد اما مسلما فارغ از رایحه باشد و در کاسه شیشه ای خویش را ببندید و بعداز دو هفته در پیاله را گشوده فرمائید و رایحه را از یک صافی عبور داده و باطن یک شیشه ی بو بریزد ، در حال حاضر رایحه شما مهیا مصرف می‌باشد.

پست های دارای ربط
تعیین رایحه های مخصوص در شب عروسی


رایحه گیاهی : کمی گیاه خوش عطر را از پاراگراف اسطوخودوس ، رزماری و غیره را به دلخواه خودتان تنظیم نمائید و برگ های این گیاهان را غیر وابسته نمائید و یه خرده درهاون بکوبید و با مقدار مقداری آب باطن قابلمه بریزید و به بازه یک ربع بجوشانید و یک قطره الکل هم به ادغام تان بیش تر نمائید آن‌گاه جوشانده را از صافی عبور دهید و در یک اسپری یا این که افشانه بریزید و از بو خانگی استعمال نمایید.

رایحه صابونی : پاره ای صابون خانگی مایع خوش رایحه را یاروهمدم با مقدار معادل آب باطن یک کاسه بو اسپری کننده بریزید و پیاله را یک سری بارتکان دهید تا کف و حباب صابون خانگی زدوده شود و بگذارید یک الی دو روز پیاله فارغ از جنبش بماند در حال حاضر رایحه خانگی شما مهیا مصرف و اسپری کردن می‌باشد.

رایحه گل رز : گل های رز را بچینید و ساقه های آنها را کوتاه فرمایید و درن ظرفی بریزید و آب سرد روی آن بریزید و مقدار خیلی یه خرده دارچین و نمک و آب گرم به‌این ادغام طولانی تر نمائید ، و بعداز دو ساعت ۲۰ دقیقه مواد را بجوشانید و از صافی عبور دهید و درن کاسه بو بریزید و استعمال نمایید.

بو وانیل و نعنا : یک هشتم قاشق سوپ خوری وانیل را بایک قاشق غذاخوری آب ادغام فرمایید و گشوده هم مقدار بسیار پاره ای آب و برگ نعنا بیش تر نمایید و به زمان ۵ دقیقه این ترکیب رابجوشانید و بعد از سرد شدن از صافی عبور دهید و باطن شیشه ی رایحه بریزید و از رایحه خانگی استعمال نمائید.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۱۳:۱۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)