مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

بو های متفاوت رایحه براساس شخصیت


آیا می دانستید عطری که گزینش می‌کنید شخصیت شمارا نشان می‌دهد و حتی درحال حاضر و هوای درونی تان را نشان میدهد. یک کدام از دیگر از حکایت های رایحه، شناسائی شخصیت اشخاص از روی رایحه آیتم عشق و علاقه شان میباشد. به عنوان مثالً در شرایطی‌که شخصی آهسته باشد چه بویی را می پسندد و در شرایطی‌که شخصی پرهیجان باشد چه بویی را گزینش مینماید.بخش اعظمی از مردم در دنیای مدرن با بوی عطرشان شناخته می گردند. این نکته شاید درخصوص اشخاص پر اسم و رسم اعم از سیاسی، فرهنگی، اجتماعیو هنری بیش تر مشهود باشد البته اشخاص معمولی هم لذت به کار گیری از رایحه را تجربه کرده و بو مختص خویش را طبقصفات شخصیت خویش تعیین میکنند. گهگاه شخصیت اشخاص در طی روزگار ممکن میباشد تغییر‌و تحول نماید و مطلقا آنها نیز عطر عطرشان هم عوض میشود.

بهترین عطر مردانه

بو های متفاوت رایحه براساس شخصیت
• عطرهای تند: کسانی که به عطرهای تند عشق دارا‌هستند دارنده اعتناد به نفس بالایی می باشند. گزینه اعتماد مردم و مدیر حاذق درباره با سایرافراد و فعالیت دارا‌هستند. این اشخاص تصمیم گیرنده خیر و خوبی میباشند و از هوش بالایی برخوردارند. صحیح و اشتباه بودن را در کارشان به خیر تشخیص میدهند. کسانی که به عطرهای تند عشق دارا هستند مدام در تلاشند که همگی چیز را مطابق میل خویش پیش ببرند که گهگاه سبب می گردد این گونه سعی برایشان اختلال ساز شود. در علاقه صبورند. آن هایی که عطرهای تند به کارگیری می‌نمایند روحیه شادابی دارا هستند.
• عطرهای ملایم: اشخاصی که عطرهای ملایم به کار گیری می‌نمایند کریم ومهربان و قابل اعتماد می باشند و این سیرتکامل اشخاص رازآلود و لبریز راز و سر می باشند یعنی شخصیت بسیار پیچیده ای دارا‌هستند. با‌گاز لحاظ دیگرافراد به خویش جلب میکنند. روزشان با اعتنا به هم اکنون و روحیه شان قادر است خوب یا این که بد باشد. این اشخاص به آسانی مسائل اتفاق افتاده را فراموش میکنند و زود عصبانی می‌شوند. بعضی اوقات به کوچیک ترین چیزها اعتراض می‌نمایند. آنان اضافه درپی اشخاص قابل اعتماد میباشند و در بین دوستان عزیز خویش دوستداشتنی و قابل اعتماد میباشند.
• عطرهای خنک: کسانی که عطرهای خنک به کارگیری می نمایند دارنده کبر و غرور مثبت میباشند طوری که میتوانند صاحب خانه خیر از دید مثبت اندیشی برای دوستان خوب خویش باشند. این اشخاص وظایف خویش را به نیکی انجام می‌دهند و وقت و انرژی خویش را بیهوده تلف نمی‌کنند. دارنده سازمان دهنده کارکشته می‌باشند، طوری که اعمال خویش را سروسامان میدهند. این اشخاص طوری وانمود می‌نمایند که انگار فکری در ذهن دارا‌هستند و برای حل آن تامل در عملکرد می باشند. بعضی وقت ها شم گنگ . نامفهومی به آنها دست می‌دهد انگاری که در امر چیزی نگران می‌باشند.
• عطرهای تلخ: کسانی که عطرهای تلخ به کارگیری مینمایند معمولاً دارنده هدف توانا برای انجام هر کاری میباشند. البته تغییر‌و تحول در معاش را نمی پذیرند و معاش یکنواختی رابیشتر ترجیح میدهند. روحیه ورزشکاری دارا هستند. این اشخاص دارنده روحیه خویشتن دار و شکیبا می باشند. روی تصمیمی که میگیرند تا بازه زمانی ها اصرار می‌نمایند. نزدیک شدن به اشخاصی که از عطرهای تلخ به کار گیری مینمایند مشقت بار هست. در صورتی‌که برای بدست آوردن کاری اهتمام ورزند و متوجه شوند که نمی توانند برای آن چیزی که می‌خواهند دست پیدا نمایند دست از همت خویش به راحتی بر نمی دارا هستند. در شرایطی‌که کاری مطابق میلشان انجام نشود اخم می نمایند اما عصبانی نمی‌شوند، به همین خیال و خاطر میباشد که شغل های خویش را با خیال و خاطر ریلکس به عاقبت میرسانند.
• عطرهای شیرین: افرادی که عطرهای شیرین به کار گیری میکنند بسیار بشر احساسی و خاطر پردازی می‌باشند و شوخ طبعی بالایی دارا‌هستند. این اشخاص در ادامه کشف چیزهای نو هستندزیرا که بشر های فضولی می‌باشند. به راحتی ذیل تأثیر گوشه و کنار حریم قرار میگیرند و از آنها در س می‌گیرند. افرادی که با این اشخاص دوست می باشند بسیار خوشبختند زیرا خیلی شل می قدرت با آن‌ها سخن کرد. اشخاصی که از عطرهای شیرین استعمال می‌نمایند هنگامی عزیزان واقعیخود را پیدا می‌نمایند تا انتها قدمت به پای آنان میمانند و به آنان اعتماد می‌نمایند. این سیرتکامل اشخاص نسبت به بعضا چیزها شم کار کشته می‌کنند ولی در صورتی‌که از دست فرد یا این که افرادی عصبانی شوند به رنج می‌توانند ببخشند. رویا و هدف ها متعددی در معاش خویش دارا هستند. گهگاه تعجب آور به حیث می رسند ولی با وجود تعجب آور بودنشان گشوده هم تمامی آن‌ها را دوست دارا‌هستند.
• عطرهای گرم: صاحبان عطرهای گرم روحیه مسئولیت پذیری بالایی دارا هستند و چهت نیل به هدفشان بسیار تلاش و همت می‌نمایند. رمانتیک می باشند. درصدد رقابت می باشند و برخورد متعددی در قبال مسائل متعدد نشان می‌دهند. اهل سفر می‌باشند بخصوص در صورتی‌که با دوستانشان باشد چون که دوست برایشان بسیار مهم می‌باشد. معمولاً قدر آن چیزی را که دارا هستند به نیکی میدانند. کسانی که از عطرهای گرم استعمال میکنند بسیار خونگرم اند و همدم خیر برای دوستان خوب و خویشان خویش می باشند. خشونت را پذیرش ندارند. بسیار انسان وقت شناسی میباشند و میدانند چه چیزی و چه کاری را به موقع می بایست انجام دخند. حسادت درین تیم از اشخاص نیست.


برچسب: بهترین عطر مردانه،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۰:۱۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)