مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

شناسایی شخصیت از روی عطر


جدیدا با دقت به پژوهش ها روانشناسان به راحتی می اقتدار با سرنج های بسیار بی آلایش به شخصیت و خصوصیت های شخص مقابل پی موفقیت.

 

 

سرنخ حکایت های بو و خوش بویی را که بگیرید، یک طرفش می‌رسد به شناسایی شخصیت اشخاص از روی بو گزینه عشق و علاقه شان. برای مثال اینکه درصورتی که شخصی آهسته باشد چه بویی را طولانی تر می پسندد یا این که در شرایطی‌که شخصیتی هیجانی و پرهیاهو باشد چه عطری؟ در صورتیکه به مغازه های دارای اعتبار عطرفروشی راز زده باشید و بخواهید برای دوستانتان بو بخرید البته گزینش قطعی نداشته باشید.

 بهترین عطر مردانه

یک کدام از شیوه هایی که فروشندگان برای یاری به شما از آن به کار گیری میکنند، همین میباشد. طرح این سوال که شخص متبوع چه شخصیتی داراست تا با بررسی آن به بوی گزینه عشق اش برسید. اینجا به عبارتی جایی هست که دنیای بو ها را پهناور خیس از آن چیزی که می باشد نشانمان میدهد؛ اینکه در پس هر رایحه ری، چه شخصیتی مخفی میباشد؟

 

عطرهای تند

کسانی که به رایحه های تند عشق دارا‌هستند، خودبا‌وری بالایی دارا هستند، آیتم اعتماد اکثری از مردم و مدیرهای قدرتمند و موءثر درباره با سایر افراد می‌باشند. این اشخاص تصمیم گیرنده های خیر می باشند، دارنده هوش بالایی می‌باشند و صحیح و نادرست را به نیکی تشخیص می‌دهند. آن ها همت می نمایند همگی چیز را مطابق میل خویش نمایند. آن‌ها در عشق و علاقه صبورند. عطرهای تند، روحیه آنان‌را شاداب و زنده می‌کند و به همین خیال و خاطر مدام دنبال این گونه عطرها می‌باشند.

 

عطرهای ملایم

اشخاصی که عطرهای ملایم را تعیین مینمایند خودخواه نیستند. آن‌ها اسرارآمیزند و تخت گاز و سادگی میتوانید نظرشان را جلب نمائید. روزشان با اعتنا به خلق و خوی و قوم و قبیله قادر است خوب یا این که بد باشد. این اشخاص به آسانی مسائل اتفاق افتاده را فراموش می‌کنند. زود عصبانی میشوند و برخی اوقات به کوچک ترین چیزها هم اعتراض دارا‌هستند. آن‌ها اضافه دنبال فردی میباشند که قابل اعتماد باشد. این اشخاص فی مابین دوستان عزیز دوست داستنی اند و اعتماد تمامی را جلب می‌کنند.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۱۲:۳۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)