مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

در پس هر بو شخصیتی مخفی می باشد


در پس هر بو شخصیتی مخفی می باشد یا این که به بیان دیگر عطری که می زنید می‌تواند شخصیت درونی شما‌را افشا نماید چون مستقیما با آن قسمتی از مغز که با احساسات و منطق سرو فعالیت دارااست، در رابطه میباشد. هر شخص عطری را گزینش میکند که متشخص اش سازگار می باشد. مثلا بعید میباشد هر که از اسانس های دریایی لذت میبرد، شیدا شنا کردن نباشد. در واقع ما شیدا عطرهایی می شویم که برایمان آشنا و خاطره انگیزند. درصورتی که شما هم می‌خواهید که از روی رایحه گزینه عشق آقایان، به شخصیت شان پی ببرید، با ما هم پا باشید.

بهترین عطر مردانه

1.مرکبات

آقایان به عطرهایی مانند « Clinique Happy»، « Tom Ford’s Neroli Portofino » و « Atelier Cologne’s Bergamote Soleil» و « Dior’s iconic Eau Sauvage» عشق متعددی دارا هستند. این عطرها مملو از هیجان، انرژی و شادابی می باشند. آنهایی که شیفته رقابت کردنند، دونده ها، دوچرخه سواران، تنیس بازان یا این که در یک واژه ورزرشکاران از گزاره کسانی می‌باشند که از این بو لذت میبرند. این اشخاص دوست دارا‌هستند کار بدنی متعددی داشته باشند و از تنبلی بیزارند. آن ها به تناسب اندام نیز اهمیت می‌دهند. عطری که با اسانس مرکبات ایجاد شده است شما‌را از رمز جایتان بلند می‌کند و در طول متانت به شما شادابی و سرزندگی میدهد.

شخصیت شناسی آقایان از روی عطری که میزنند


2.عود

عود با تم شرقی و بو گرم خویش به یکی پر رنگ ترین اسانس ها تبدیل شده‌است. عود اسانس اصلی اکثری از عطرهای معروف مانند «Tom Ford’s Oud Wood»، «Boss Bottled Oud» و «Roja Parfum’s particularly extravagant Musk Aoud» هست. از آنجا این بو جزو یکی‌از لاکچری ترین و گران ترین عطر هاست، اشخاصی که از آن مصرف مینمایند، کسانی غیر وابسته، خودرای و با اعتماد‌به‌نفس بالایی میباشند. آنان صرفا برای خودشان معاش میکنند و به هیچ عنوان حاضر نیستند عملی را صرفا برای ثابت دیگرافراد انجام دهند. عود نشان دهنده پیروزی و توان درونی می‌باشد.

شخصیت شناسی آقایان از روی عطری که می‌زنند


3.اسپورت

عطرهای اسپورت مانند «Paul Smith’s Extreme Sport» و « Paco Rabanne’s Invictus» عطرهایی میباشند که مردان فعال و سختکوش به آن ها عشق و علاقه متعددی دارا هستند. در شرایطی‌که شما هم جزو آقایانی میباشید که به عطر های اسپورت عشق و علاقه دارا هستند، می بایست بگوییم که از قانون ها طاقت فرسا و نفس گیر چندان خوشتان نمی آید و دوست دارید آزادی فعالیت خویش را پایین هر قوانینی داشته باشید. از‌آنجا که شیفته کار می‌باشید و از تنبلی گریزانید، «Dior Homme Sport» و « L’Eau d’Issey Pour Homme Sport» را به شما سفارش میکنیم که محترم تان به خیر سازگار هست.

شخصیت شناسی آقایان از روی عطری که میزنند


4.خوراکی

عطرهایی که از مزه های خوراکی مانند شکلات، وانیل، دارچین و قهوه گرفته می‌شوند، در سال های اخیر جای خویش را در میان خریداران گشوده کرده اند. «Thierry Mugler»، « Gaultier’s Le Male»، « Tom Ford Extreme» و « Parfumerie Generale» با اسانس های کارامل، فندق و... جزو این گونه می‌باشند که در بین آن‌ها وانیل محبوبیت بیشتری داراست. کسانی که بدین بو ها رغبت دارا‌هستند، کسانی جالب، رمانتیک، ماجراجو و شیدا لذت و ارتباط های عاشقانه اند.

شخصیت شناسی: مرد گزینه عشق‌تان چه عطری می زند؟


5.چوب

عطرهایی زیرا «Gucci Pour Homme» «Terre d’Hermès »، «Davidoff» و «Horizon» بین مردان آوازه و محبوبیت متعددی دارا‌هستند. اشخاصی که به عطر چوب عشق و علاقه دارا‌هستند اشخاصی سفت، توانا و قابل اعتمادی می باشند که علارغم توان شان همت میکنند با مسائل به سادگی عکس العمل نمایند. آمار نشان داده که خانم های اکثری این بو را به همسران خویش توصیه میدهند. عطرهایی زیرا «Lorenzo Villoresi’s dense» و «opulent Sandalo» مارا خاطر روزگار های قدیم و پدربزرگ هایمان می اندازند.

شخصیت شناسی آقایان از روی عطری که میزنند


6.دریایی

عطرهایی با بو دریایی نیز یکی دوست داستنی ترین ها فی مابین مردان می باشند. در‌حالتی که شما نیز به‌این عطر عشق دارید، می بایست بگوییم که شخصی مینیمالیست یا این که کمینه گرا میباشید، شخصی که آسانی را دوست داراست و از نازکی نیز غایت لذت را میبرد. « L’Eau d’Issey»، « Kenzo » و « CK One» را می قدرت جزو شایسته ترین مثال های آن دانست. این عطرها که از سال 1990 روانه بازار گردیده اند، بی آلایش و خالص می‌باشند و موجب شادابی میشوند.

شخصیت شناسی آقایان از روی عطری که میزنند


7.شرقی

عطرهایی زیرا «Opium» « Gucci Envy»، « YSL’s M7» و «Dolce & Gabbana’s The One Gentleman» چه حسی به شما می‌دهند؟ این عطرها با عطر های مختلفی زیرا صمغ کاج و وانیل موجب لذت میگردد. آقایانی که‌این عطرها را می پسندند، کسانی می باشند که یا این که کاری را آغاز نمیکنند یا این که در صورتی‌که استارت نمایند تا ادامه مسیر از تکان گشوده نمی ایستند. آن‌ها همینطور میز خوراک را فارغ از تناول کردن دسر شکاف نمیکنند. در واقع آنان اشخاص با عزم و سرسختی میباشند که به آسانی دست از انگیزه هایشان نمی کشند.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۱:۳۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)