مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

۱۵ نکته برای ماندگاری اضافه رایحه روی خرقه


۱۵ نکته برای ماندگاری اضافه رایحه روی خرقه
گذشته از رایحه زدن، خزینه فرمایید. پوست در‌صورتی‌که مرطوب باشد بو بیشتری جذب می کند. پس در شرایطی‌که شب خزینه می کنید بدانید که در صورتی بو بزنید به اندازه صبح ماندگاری نخواهد داشت. زیرا صبح، پوست تان کم آب میگردد.
۱۵ نکته برای ماندگاری طولانی تر بو روی خرقه
به نقل از تیم وبگردی باشگاه خبرنگاران برنا، به کار گیری از بوی خوش، سنت نبی بخشندگی‌هاست و از طرفی در دنیای امروزی مدرن، یکی‌از نیازهای روزانه می‌باشد.


ادکلن، اسپری و اشکال تولید ها خوشبو کننده، در سبد خرید هر اهل ایران خوش ذوق و سلیقه موجود هست، ولی با دقت به بها زیاد هر بطری اصل آن، رویه کارهایی برای به کار گیری‌ی طولانی تر و با صرفه‌ی این مال موجود هست که می توانید از آن به کار گیری نمائید.

۱. هنگام آزمون کردن رایحه برای خرید، آن را روی پوست یا این که جامه خویش زده و آبادی دقیقه حوصله نمایید بعد آن را استشمام نمایید تا بوی حقیقی وواقعی و عطر اصلی بو را شم فرمایید.

۲. شیشه بو را در محل گرم و همینطور ذیل نور و روشنایی آفتاب قرار ندهید. زیرا تابش آفتاب و گرم شدن منجر تغییر تحول عطر می گردد. بهتر هست آن را در باکس و در محلی خنک و بدون نور حفظ نمایید.

بهترین عطر مردانه

۳. شایسته ترین رایحه‌ها هم تمام روز را دوام نمی‌آورند و می بایست هر سه عدد چهار ساعت یکبار تجدید شوند.

۴. بهتر میباشد عطری که در روز استعمال میکنید با عطری که در شب استعمال میکنید متعدد باشد.

۵. پوست چرب دوران بیشتری رایحه را نگه می دارد، پیشین از اسپری کردن رایحه روی نصیب‌های نبض دارتان وازلین بمالید.

۶. در‌حالتی که می خواهید ماندگاری عطرتان بیش تر شود. آن ها را در خزینه یا این که توالت یا این که جای گرم محافظت نکنید. گرما، رطوبت و فروغ و روشنایی موجب شکسته شدن مولکول‌های رایحه و نادر شدن کیفیت و ماندگاری آن میشود. در ازای آن‌ها‌را در جای خنک و کم آب مثل میز آرایش و پیرایش خویش محافظت فرمائید.

۷. پس از اسپری کردن رایحه روی مچتان آن را‌خیس نکنید. در‌صورتی‌که مچ‌ها را بهم بمالید موجب از در میان رفتن سریع‌خیس بو و تبخیر آن میشود.

۸. نصیب‌های نبض دار و گرم بدنتان را گزینه انگیزه اسپری قرار دهید. نصیب‌های مهم دربرگیرنده مچ دست، روی گردن، آرنج، پشت زانو و روی قوزک پاست.

۹. روی سطح کمددیواری دراور جامه‌هایتان را با دستمال کاغذی لبریز کرده و بعد روی آن را معطر نمائید. اینگونه خرقه‌های شما مدام خوشبو خواهند بود و یا این که یک صابون خانگی خوشبو را در دستمال کاغذی پیچیده و به یاروهمدم خرقه‌ها داخل بوفه جامه هایتان قرار دهید تا مدام خوشبو باشند.


۱۰. قبلی از رایحه زدن، گرمابه نمائید. پوست در شرایطی‌که مرطوب باشد بو بیشتری جذب مینماید. پس در صورتی شب خزینه میکنید بدانید که درصورتی که بو بزنید به اندازه صبح ماندگاری نخواهد داشت. زیرا صبح، پوست تان کم آب می گردد.

۱۱. به بو خویش اعتماد داشته باشید. با شیشه بو یا این که ادکلن را خالی نکنید. بدن‌ها یک کدام از دو پاف از رایحه کافی ست. به مقدار یه خرده از آن مصرف نمایید. ولی به خاطر داشته باشید که بعد از به کارگیری، قرار به چنگ آوردن در معرض آفتاب، سبب ساز به کاهش عطر می‌گردد.

۱۲. عطرهای روغنی را به پشت آویز گوشتان بزنید. ذره‌ای از بو را به پشت هر گوشتان بمالید و اذن دهید تا کم آب شود.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۰:۲۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)