مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

عطر‌های تابستانی‌ با شما نمی‌مانند


معرفی تعدادی بو تابستانی
هنگامی پای عطرهای تابستانی به دربین میاید ذهن‌ ناخودآگاه متوجه بو‌هایی میگردد که شم خنکی را تداعی می کنند. ولی این حس دلچسب خنکی در گرو یک تعیین صحت دارد به‌خصوص زمانی پای عطرهای فرارو گریز تابستانی میان باشد.
به نقل از مجموعه بازار باشگاه خبرنگاران؛در اصل ماندگاری عطرهای تابستانی را نمیشود با عطرهای گرم و شیرین فصل پاییز و فصل‌زمستان مقایسه کرد البته حداقل می شود بین عطرهای تابستانی سراغ آنهایی را گرفت که ماندگاری قابل پذیرش‌تری دارا هستند. این گزارش نگاهی میباشد به فنون گزینش عطر‌های تابستانی و ترفندهایی برای ماندگارتر شدن آنان.

بهترین عطر مردانه

عطر‌های تابستانی‌ با شما نمی‌مانند

اساسا عطرهای شیرین ماندگارتر بوده و سردی هوا هم به ماندگاری‌شان یاری می‌نماید و این صحیح برخلاف اتفاقی میباشد که در روزهای گرم فصل تابستان منتظر عطرهای خنک هست. گرمای هوا به پخش اضافه بو امداد مینماید و همین سبب میشود اثر رایحه در روزهای گرم خیلی زود نادر‌رنگ شود.

از طرف دیگر تعریق زیاد در روزهای تابستانی هم سبب ساز میگردد تا شما نیاز بیشتری به به کار گیری از بو و ادکلن پیدا فرمائید زیرا بو دلنشین انتخابی شما به خیال همین تعریق خیلی زود اثرش را از دست می دهد. خلاصه حرف اینکه در روزهای گرم فصل‌تابستان نمی‌توانید انتظار داشته باشید بو دلنشین دلخواه‌تان تمام روز با شما بماند اما این عطر در به عبارتی زمانه کوتاه هم به قدر کافی پخش می شود و دقیقا به همین عامل می‌باشد که شما در تابستان طولانی تر از هر فصل دیگری بو‌ رایحه دور‌وبری ها‌تان را احساس می کنید. برای به یادماندنی شدن عطرهای خنک تابستانی شما یک شیوه معمولی در پیش دارید و آن هم چیزی وجود ندارد جز تکرار دفعات استعمال از ادکلن!

اولیه کرم مرطوب کننده و آنگاه ادکلن

یک راه و روش معمولی برای آنکه رایحه تابستانی که گزینش می کنید ماندگاری بیشتری داشته باشد، این هست که غلظت روغن آن بالا باشد. معمولا عطرهایی با غلظت روغن دربین 12 تا 30 درصد ماندگاری اضافه و مناسبی دارا هستند. غیر از درصد روغن پوست خویش شما هم قادر است تضمین‌کننده ماندگاری رایحه باشد. معمولا پوست‌های کم آب گنجایش قابل قبولی برای نگهداشتن مولکول‌های رایحه ندارند بدین ترتیب در صورتی پوست کم آبی دارید، بهتر میباشد بی تردید قبلی از به کار گیری از رایحه پوست‌تان را چرب و مرطوب فرمایید. کلاً چربی روی پوست تاثیر متعددی در ماندگاری بو روی تن داراست، پس بهتر هست مدام به‌خصوص در روزهای گرم تابستانی اولیه از کرم‌های چرب و مرطوب کننده‌ها به کار گیری نمائید و سپس سراغ ادکلن بروید.


برچسب: بهترین عطر مردانه،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۲:۳۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)