مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

معرفی شایسته ترین رایحه های تلخ مردانه در سال 2018


شناخت با شایسته ترین رایحه های مردانه در سال 2018 بر حسب عطر
رایحه ها بر حسب جنسیت به دو گونه زنانه و مردانه تقسیم می گردند . بو های زنانه معمولا عطر های لطیف و سبکی دارا هستند و برعکس عطرهای مردانه اکثر وقت ها از عطر سنگین و وحشتناک تری برخوردارند .

بهترین عطر مردانه

عطرهای مردانه معمولا بو ای تلخ یا این که تند دارا هستند و طبیعتشان گرم هست این خصوصیات همه بر حسب شخصیت و طبع آقایان معین گردیده اند و می‌توانند تکمیل کننده شخصیت آقایان باشند و ابهت و مردانگی را در آنان بالا ببرند .

معرفی شایسته ترین رایحه های تلخ مردانه در سال 2018

1- رایحه سارف 212 کارولینا هررا مردانه - Surf EDT 212 CH


عطری خوشبو از مارک کارولینا هررا که عطر تلخ و خنک دریا را با خویش به ارمغان می‌آورد . بو 212Surf EDT با داشتن بو آب دریا به هم پا گریپ فروت و نعناع هندی در ترکیبات خویش توانسته به نیکی احساس بودن در حاشیه دریا را القا نماید .

2- ادکلن جیور جیو آرمانی اتیتیود اکسترم مردانه - Attitude Extreme Giorgio Armani


عطری فوق العاده شیک و ولی لوکس از مارک اسم آشنای جیورجیو آرمانی که در سال 2009 برای اولی توشه به بازار بو و ادکلن ارائه داده شد . این بو مردانه منحصربه‌فرد آقایانی میباشد که شیک پوش و خوش ذوق وسلیقه اند ، و به پوشش و ظواهر خویش اهمیت می‌دهند . لیمو و قهوه مقدمه گر عطر این بو مردانه خوشبو می‌باشند که پیرو هل و اسطوخدوس به ترکیبات قبلی بیش تر گردیده و در غایت عمل اتیتیود اکسترم با حضور سدر ، نعناع هندی و کهربا به انتها می رسد . در حالتی که به‌دنبال عطری با عطر خیلی تلخ می‌گردید ، اتیتیود اکسترم گزینش خیر می باشد .

3- لالیک انکر نویر مردانه (لالیک مشکی) - Encre Noire Lalique


رایحه لالیک مشکی سالانه جز شایسته ترین عطرهای مردانه قرار می‌گیرد . عطر تلخ لایک انکر نویر ناشی از حضور چوب کشمیری ، وتیور و سرو در ترکیباتش هست که در طول به کار گیری احساس مردانگی و خود‌با‌وری را در آقایان بالا می برد . با یقین میتوان بیان کرد انکر نویر یکی شایسته ترین عطرهای مردانه مارک لالیک می باشد .

4- ادکلن دسکوارد راکی مانتین(مشکی) مردانه - Rocky Mountain Dsquared


عطری مردانه و تلخ با عطر چوبی که بوسیله مارک دسکوارد در سال 2009 پباده سازی و ساخت شد . راکی مانتین دوست داستنی آقایانی هست که به صلابت کوه ها و طبیعت عشق و علاقه مندند و پیرو این میباشند که مدام یگانه باشند . راکی مانتن در ترکیبات خویش عطر کهربا ، فلفل سیاه ، وتیور و چوب درخت سدر را دارااست و همین ترکیبات سبب به ایجاد عطر ای ملایم و تلخ شده‌است .

5- ادکلن نارسیس رودریگز فور هیم بلو نویر مردانه - Narciso Rodriguez for Him Bleu Noir


یکی شایسته ترین بو های مردانه مارک نارسیس رودریگرز که با بو ای خنک و تلخ در سال 2015 وارد بازار رایحه و ادکلن شد . فور هیم بلو نویر با بو خنک و تلخی که دارااست این قابلیت را به آقایان می دهد تا در روزهای گرم فصل تابستان نیز ابهت و مردانگی خویش را مراقبت نمایند و مختص خیس از مدام در عده حضور پیدا نمایند .


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۳:۰۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)