مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

عطرهای مردانه خاص!


صراحت دارد که مردها به اندازه خانم‌ها در خرید، مته به خشخاش نمی‌گذارند، البته در خرید برخی اسباب و اثاث شخصی‌شان آنقدر حساس می‌باشند که گاهی هزینه بسیار زیادی برای آن‌ها در حیث می‌گیرند؛ مثل ادکلن. ادکلن‌ها در مرکز لیست خرید مردهای خوش‌تیپ می‌باشد و هر فصل برای خرید آن‌ها برنامه‌ریزی خاصی دارا هستند. در‌صورتی‌که در میان رایحه‌ها در‌پی جدیدترین و خنک‌ترین آن ها می‌گردید، بهتر می باشد چرخی در پیشنهادهای مردانه این مقاله بزنید، تا با این رایحه‌ها در گرمای فصل‌تابستان روزهای دلچسب و خنکی را سپری کنید.

بهترین عطر مردانه

توانا شوید

توانمند بودن عطرهای مردانه بیش از هر چیز در ظاهر و شیشه‌های تیره‌رنگ آن ها گشوده می‌‌گردد. شکل و شمایلی که به خوبی خبر از آنچه باطن خویش دارااست، می‌دهد. با این درحال حاضر درصورتی که در‌پی توان و تفاوت هستید ما رایحه مردانه له هوم لا به لا نویی La Nuit de l`Homme Yves Saint Laurent را پیشنهاد می‌کنیم. عطری با ترکیب رایحه مرکبات، گل‌ها و رایحه شرقی که در آمیخته شدنش با بوی هل و تازگی ترنج و اسطوخودوس رنگ و بوی ویژه‌ای در خویش دارااست. رایحه‌هایی سرشار از ناهم خوانی که همین به ماندگاری بالا و پراکندگی بسیار خوب این رایحه کمک ویژه‌ای کرده هست.

خنک‌ترین ها برای روزهای گرم

از سویی دیگر این بو در رایحه پایانی خویش ترکیبی از زیره سیاه و خس‌خس دارااست تا تلخی و شرقی بودن آن شم مردانگی را در شما صدچندان کند. با این تفاسیر دیگران هم گزینش هوشمندانه شما‌را تحسین خواهند کرد.

حدود قیمت: 350 هزارتومان 100 ML

نترس باشید

گاهی شنیدن اسم یک بو، باسابقه خوبی که در ارائه رایحه‌های پرطرفدار داراست، کافی میباشد تا بی‌درنگ سراغش بروید. برای کسانی که مارک تروساردی Trussardi را نمی‌شناسند باید بگوییم این اسم بعداز سالیان تولید عطرهای زنانه و مردانه گوناگون زیر لحاظ بهترین متخصصان جزو کم برندهایی هست که کیفیت خویش را مثل دیرین محافظت کرده می‌باشد و هم اکنون با ارائه بو مردانه جدیدی با اسم بلک استیریم که عطری اشرافی، تلخ و افسانه‌ای می‌باشد در ابتدا پرفروش‌ترین‌ها جای‌دارد.

خنک‌ترین ها برای روزهای گرم

این رایحه با ترکیبی از لیموی نو ایتالیایی، زنبق و آلو و در نهایت نت پایانی تلخی از خس خس، نعناع هندی و چرم پراکندگی بسیار خوبی دارااست. در صورتی‌که دنبال عطری با ماندگاری بالا هستید این بو بهترین پیشنهاد می‌باشد.

حدود قیمت: 290 هزار تومان 100ML

اسپرت و خنک

در شرایطی‌که در میان عطرها در پی رایحه‌ای برای به کار گیری در محافل غیررسمی و توده‌های از صمیم قلب می‌گردید ما به شما رایحه مردانه کروم یونایتد Azzaro Chrome United را پیشنهاد می‌کنیم. رایحه‌ای خاطره‌انگیز از لحظات به یاد ماندنی توده‌های از صمیم قلب که سرشار از لذت و شادی می‌باشد و با پراکندگی بسیار خوبی که داراست همگی انتظارات شما‌را از یک بو به یادماندنی و خنک برآورده می‌کند.

خنک‌ترین ها برای روزهای گرم

رایحه اولیه این بو مردانه از ترکیبات ترنج، گشنیز و فلفل با بویی خنک می باشد که با برگ‌های چای و بنفشه تحت عنوان رایحه میانی و در آخر هم رایحه مشک و سدر ادامه می یابد. این رایحه که به دلیل اسپرت بودنش هواداران زیادی بین برنا خیس‌ها دارااست تا ساعتها به به عبارتی تازگی ثانیه‌های نخستین روی پوست‌‌‌‌‌تان خودنمایی می‌کند. پس در روزهای گرم فصل تابستان به کمک این رایحه خنک شوید.

حدود قیمت: 150 هزار تومان 100ML

رایحه چوب و ادویه

مغازه‌های پهناور بو معمولا گزینه‌های زیادی را برای گزینش پیش روی شما قرار می‌دهند؛ پس کافی میباشد کمی گذشته از خریدتان داده ها لازم را در چنگ داشته باشید و سراغ همانی که می‌خواهید، بروید؛ به عنوان مثال در شرایطی‌که از دوست داران رایحه چوب و ادویه هستید بو مردانه نویت د ایسی Nuit d’Issey Issey Miyake را مطلقا آزمون کنید. این بو با شیشه سیاه مختص خویش بسیار دیده‌نواز هست و به دلیل ترکیبات خلاقانه عطاران آن دل هر مصرف کننده‌ای را با یک توشه بوییدن خواهد موفقیت.


برچسب: بهترین عطر مردانه،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۰:۵۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)