مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

شایسته ترین رایحه های مردانه در فصل زمستان


شایسته ترین رایحه های مردانه در فصل زمستان

بهترین عطر مردانه
هنوز هم برای اینجانب عجیبه که میشنوم یک فردی در حین 1‌سال تنها از یک بو به کار گیری می‌کند ! ما بایستی همانگونه که در هر فصل خرقه و دسته پوشش خویش را عوض می‌کنیم ، بو خویش را نیز می بایست بده بستان و مطلوب آن فصل کنیم . و اما قانون ها مختص خویش را دارااست . به صورت نمونه بو های سبک و اصطلاحا لایت را می بایست در هوای گرم پوشید و بو های تند و چاشنی ای را می بایست در هوای سرد پوشید . بی آلایش می‌باشد مگر خیر ؟با تغییرات آب و هوایی می بایست رایحه ها نیز عوض شوند . در‌این پست می خواهیم شما‌را با 5 تا از شایسته ترین بو های مردانه که مطلوب فصل زمستان می باشند آشنا کنیم .

1)one Million by Paco Rabanne

 

یکی رایحه هایی که تمام معادلات شمارا بهم میریزد ادکلن مردانه وان میلیون پاکو رابان می‌باشد . شاید بخاطر عجین شدن سه نت چرم ، دارچین و کهربا . یا این که شاید بخاطر شیشه بسیار روشن و زیبایش . وارد بازی می نماید مردانی را که شیفته چیزهای فلزی می‌باشند . علاوه بر این نت های تند چاشنی ای در‌این بو با بو گرم و شیرین آن در تعادل بی نقص به رمز می‌برد .

2) Boss Bottled by Hugo Boss

پیشگام در تمامی چیز مردانه و کارکشته . هوگو بوس حقیقتا نمیتواند در تولید یک رایحه خطا نماید ! رایحه هوگو بوس بوس باتلد یکی بو هایی میباشد که توصیه می شود در فصل زمستان به آن تصور کنید . بو این بو کارکشته و در نظم بی نقص به راز می برد که مطلوب روز و شب و دفتر کار هست . نت ابتدایی این رایحه با سیب ، لیمو ، هلو آغاز می شود که به آرامی جای خویش را به وتیور و چوب دمپایی می‌دهند .

3) The One Gentlemen by Dolce And Gabbana

ادکلن دلچی گابانا د وان جنتلمن پاسخگوی نیاز یک آقای امروزی و سازگار با نیازهای او می‌باشد . عطر ابتدایی این بو با فلفل و گریپ فروت منتشر می‌شود و با بو دلنشین وانیل به تکامل می رسد . عطر نفسانی ادکلن د وان جنتلمن را برای فصل زمستان خویش در لحاظ بگیرید .

4) Gucci Pour Homme by Gucci

یکی از دیگر از تعیین های پررنگ برای ماههای سرد ، گوچی پور هوم دربرگیرنده یادداشت های گرم چاشنی جات ترشی جات ، بیشه ولی مهمتر از همگی کهربا که منجر میگردد این شم زمستانی در شما گرم جلوه نماید .این رایحه دربرگیرنده یادداشت هایی از ترنج، سرو و بنفشه در نت ابتدایی ،و در قلب عطر دربردارنده توتون و یاس و در نت شالوده نعنا هندی و کهربا حضور دارا هستند. ماندگاری و پخش عطر چیزی میباشد که درین رایحه بسیار توانا و موج می زند که اما جیمز فرانکو خیلی به آن عشق و علاقه دارااست . آیا شما هم عشق و علاقه مند شدید؟

5) Spicebomb by Viktor And Rolf

 

ادکلن مردانه اسپایس بمب در بسته بندی و به حالت یک نارنجک پباده سازی گردیده . و در صورتی در نگاه نخستین اعتقاد و باور نکردید که حقیقتا یک انفجار در رویه هست بهتر می‌باشد بوی آنرا استشمام نمایید .این ادکلن دربرگیرنده یادداشت هایی آتشین از فلفل ، زعفران ، چرم ، تنباکو، وتیور ، ترنج ، گریپ فروت و فلفل صورتی برزیلی هست .

بو زنانه مونت بلنک لیدی امبلم (Mont blanc Lady Emblem) در اوایل فصل بهار 2014 پباده سازی و در سال 2015 برای بانوان با بو ای از گلها ، میوه های معطر و چوب های جنگلی به بازار عرضه شد . بو بو زنانه مونت بلنک لیدی امبلم با عناصری از توت قرمز رنگ ، کل رز صورتی و هلو مقدمه گردیده و در نت میانی فعالیت خویش را با مثال های چوبی ، چوب دمپایی ، نعنا هندی ، چوب بلسان بنفش پیشروی می‌کند و در نت نهایی فعالیت را با ترکیبی میوه ای دودی از تمشک و مشک به آخر می رساند . پباده سازی بطری این بو به طریق یک الماس صورتی رنگ بوده که به وسیله سانجا پکیک پباده سازی گردیده و در سه سایز 30 ، 50 ، 75 میلی عرضه شده‌است .


برچسب: بهترین عطر مردانه،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۲:۰۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)