مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

جسورانه‌ترین و دیدنی‌ترین عطر‌ای


۲۶. Aventus – Creed
Aventus جسورانه‌ترین و دیدنی‌ترین عطر‌ای که بوسیله House of Creed ارائه شده است، از سوی زنان سراسر دنیا به جهت انرژی پویایی که داراست، تحسین می گردد.

بهترین عطر مردانه

نوت‌های ابتدایی Aventus متشکل از آناناس، انگور سیاه، سیب و برگاموت می باشد. در حالی که نوت‌های میانی آن رز فلفلی، گل یاسمن و توس میباشد.

نوت شالوده‌ی این بو مردانه درست شده از خزه‌ی درخت بلوط، عنبر و از کلیه بهتر بو وانیل که منجر میشود یک شم شهوانی خوشایند در شما تولید شود.

۲۵. Bvlgari Aqua
Aqva Pour Hommeملایم، محجوب و به طور کامل مردانه هست و چیزی معدود‌خیس از اقتدار دریاها ارائه نمی‌دهد. این پرفیوم با نوت‌هایی که برخی از موادتشکیل دهنده شرافتمندانه‌ی دریاها را به مشام می رسانند، دریای وجود شما‌را خارج میکشد.

نوت ابتدایی این بو مردانه ترکیبی از ماندارین و پتیتگرین می‌باشد در حالی که نوت میانی که به شما می رسد بو سانتولینا و جلبک دریایی پوسیدونیا هست. بوی این پرفیوم به یاد ماندنی می باشد و بلافاصله احساس می گردد. فقط با حضور خویش انسان‌های حریم‌تان را گرفتار فرمایید.

۲۴. Ralph Lauren Polo Blue
در‌حالتی که امید دارید امتیاز استعمال از یک کدام از تولید ها رالف لارن را به‌دست بیاورید ولی پول متعددی خرج نکنید، ‌Polo Blue ادغام قابل قبولی از ارزش و بها را به همدم داراست.

طبیعت گشوده را از روش ترکیبی از خربزه، ریحان و جیر پدید بیاورید. وسعت عرش را در چنگ‌تان بگیرید!

Polo Blue انرژی آب روان را برای‌تان به ارمغان میاورد و باعث می گردد که تازیانه‌ی هوای جدید را روی خویش شم نمائید – نسبتاً شم یک موج‌سوار را به شما می دهد.

۲۳. Ralph Lauren Polo Red
این بو مردانه تازگی فصل تابستان یعنی به عبارتی هیجانی که دنبالش می باشید را برای‌تان به ارمغان می آورد. Polo Red علاوه برا این‌که ترکیبی از رایحه زعفران قرمز‌رنگ را دارااست، ‌دربردارنده رایحه تازگی‌بخش گریپ‌فروت قرمز رنگ و نوت شالوده‌ی چوب قرمز‌رنگ نیز میباشد. این پرفیوم هنگامی از منزل خارج می روید شمارا خیر صرفا خواستنی‌خیس بلکه شهوت‌انگیز‌خیس نیز مینماید.

۲۲. Azzaro Chrome
بو‌ای که به وسیله آزارو ساخت شد. عطر‌ی کروم اختصاصی بودن و تصدی خاطر را در یک بطری دقیق و خوشگل القا میکند.

Chrome عالم را به طرز‌ای توفانی فرا گرفته‌میباشد و آن انرژی را که یک مرد برای حضوری توانا نیاز دارااست، ارائه میدهد.

نوت‌های شالوده‌ی این بو مردانه عبارتند از مرکبات جدید و مشک سپید در ادغام با آکوردی آبی رنگ و چوبی. شم تازگی‌بخش این پرفیوم با زیرلایه‌ای خنک دو برابر می شود.

۲۱. Eternity Aqua – Calvin Klein
کلوین کلاین راجع‌به پوشاک یک کدام از تولیدکنندگان سطح بالا میباشد، ولی درباره‌ی رایحه هم چیزی معدود‌خیس از برندهای مطرح ندارد. اما به تازگی درباره‌ی بو با اقتدار وارد میدان شده است.

Eternity Aqua for Men، سه جنبه از شما‌را نشان میدهد: پیراستگی، خود باوری و اصالت. وقتی که‌این بو را می‌زنید این خصوصیت‌ها به صورت پررنگ‌ای نمود پیدا می نمایند.

این بو که دربردارنده تازگی اقیانوس‌ می‌باشد سوای دردسر نازکی و جسارت را در یک مرد پیراسته آشکار می نماید.

۲۰. Escape – Calvin Klein
شما هیچ وقت از این عطر‌ی کلاسیک خسته نخواهید شد! وقتی که‌این رایحه را به خویش بزنید هیچ گاه گریزی از دست خانم‌ها ندارید. Escape که در ده سال‌ی ۹۰ به بازار عرضه شد، هنوز هم آیتم اعتنا می‌باشد و خواب شب را از دیده بانوان ربوده‌می‌باشد.

نوت‌های نخستین‌ی این رایحه مردانه مخلوط بی‌همتایی دارااست متشکل از اکالیپتوس، خربزه، سرو کوهی، گریپ‌فروت، ‌انبه و برگاموت در حالی که نوت‌های میانی مشتمل بر رزماری، سرو، نراد، مریم‌گلی، توس و نوت‌های دریایی می شود. نوت‌های شالوده از چوب دمپایی، عنبر، پچولی، خزه‌ی درخت بلوط و وتیوِر ساخته شده‌می‌باشد.


برچسب: بهترین عطر مردانه،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۵:۰۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)