مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

عطرهای بر مبنا بو گل رز؛ احساسی و ظریف


احتمالا شما هم شنیده‌اید که شیوه نگاه کردن و وضعیت دیده‌ها، گونه جنبش دادن دست‌ها، دستخط و گویش تن رابطه قربت به دسته شخصیت اشخاص دارااست. ولی آیا می‌دانستید در میان بو گزینه عشق شما و خصوصیت‌های شخصیتی که دارید ارتباط قربت موجود هست؟ در واقعیت روانشناسان کشف بدین فیض رسیده‌اند که بو آیتم عشق و علاقه یک شخص رابطه تنگاتنگی محترم وی داراست. فارغ از این قضیه که در اصل به کارگیری از بو و ادکلن به شکل روزمره باعث حالا خوش و اعتماد‌به‌نفس بیش تر شخص میگردد حقایق متعددی را هم در زمینه‌ی شخصیت وی برای اطرافیانش آشکار می‌نماید. ولی ارتباط بو و خصوصیت‌های شخصیتی به چه معناست و چه‌گونه از روی بو گزینه عشق و علاقه خصوصیت‌های شخصیتی اشخاص را تشخیص دهیم؟ برای این‌که طولانی تر بدانید این نوشته‌علمی جالب و خواندنی را از وب سایت Ferns Petal در روزنامه کوروش بخوانید.

 بهترین عطر مردانه

 


عطرهای بر شالوده بو پیچ امین‌الدوله؛ بشاش و مثبت اندیش


عطرهای بر مبنا عطر پیچ امین‌الدوله؛ خنده رو و مثبت اندیش

 

درصورتی که شخصی را می شناسید که معمولا خنده رو و ذوق زده می‌باشد احتمالا عطر آیتم عشق‌اش عطرهایی میباشند که اساس اصلی‌شان رایحه گیاه پیچ امین‌الدوله هست. در‌صورتی‌که بخواهیم ارتباط بو و خصوصیت‌های شخصیتی این اشخاص را تجزیه و آنالیز کنیم بایستی بگوییم اشخاصی که بو پیچ امین‌الدوله را می‌پسندند معمولا از حرف‌ها و اذهان منفی غربت می کنند. این اشخاص معمولا بشاش و شادمان و اما خوش اقبال میباشند و لبخند روی لب دارا هستند. علاقمندان به عطر پیچ امین‌الدوله در یک سخن از معاش لذت می برند. این اشخاص کمتر پیش میاید که کسی را از خویش برنجانند و انعطاف پذیری‌شان در وضعیت متعدد زبانزد مختص و عام می‌باشد. در صورتی‌که در معاش کسی را دارید که دلداده بوی پیچ‌ امین‌الدوله میباشد ترکش نکنید و او‌را در معاش‌تان نگه دارید. چرا؟ زیرا درین دنیای آکنده از انسان‌های ناراحت با ماجرا‌های ملودرام، شما دست کم یک نفر را میشناسید که عشق و علاقه و خنده‌اش هدفمند و خالصانه می باشد.

 

عطرهای بر مبنا بو گل رز؛ احساسی و ظریف


عطرهای بر شالوده بو گل رز؛ رمانتیک و ظریف

 

درصورتی که قرار باشد ارتباط رایحه و خصوصیت‌های شخصیتی اشخاص را بسنجیم، عطرهایی با اساس بو گل رز منزلت ویژه‌ای دارا هستند، به این دلیل‌که میان تمام اقوام این نگرش رایج می‌باشد که گل رز یک کدام از شایسته ترین مخلوقات خدا هست. رایحه طبیعی گل رز به تنهایی برای سحر کردن زمین و زمانه کافی میباشد. رایحه گل رز این بضاعت و توان را دارید که تمام ذهن و روح‌تان را با احساسات عاشقانه تسخیر نماید. شاید به همین خیال باشد که معمولا در مراسم عروسی گل رز سخن در آغاز را برای نوع گل عروس و تزیینات دیگر میزند. اشخاصی که رایحه آیتم عشق‌شان عطرهایی با مبنا بوی گل رز می‌باشد شخصیتی حساس و احساسی دارا هستند. یکی مهم ترین خصوصیت‌های این اشخاص این می‌باشد که برای انجام هر کاری هزار توشه میپندارند و تمام جوانب فرمان را می‌سنجند و بعد تصمیم‌گیری مینمایند. این اشخاص معمولا به تدریج در گیر غلط می گردند زیرا پیش از انجام هر کاری تمام جوانب فرمان را معقول‌اند.


برچسب: بهترین عطر مردانه،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۹:۵۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)