مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

چه‌گونه رایحه بزنیم؟


ماندگاری بو

بوی رایحه اشخاصی که پوستی چرب دارا هستند، طولانی تر از اشخاصی که پوستی کم آب دارا‌هستند میماند. پوست چرب و مرطوب منجر محافظت و ماندگاری بوی رایحه می‌شود. کسانی که پوست کم آب دارا هستند، بهتر هست در رخ قابلیت و امکان، در حین روز چند دفعه رایحه بزنند.

چه‌گونه رایحه بزنیم؟

متخصصان ساخت تولیدها آرایشی و بهداشتی پیشنهاد می کنند که بو را عمدتا به پشت گوش ها بزنید تا بوی آن بیش تر متفرق شود.

مقدار مقداری از بو را هم روی پوست بدنتان بزنید. در عین حالا، یک اسپری کوچک روی موها سبب ساز میگردد بوی بو در تمام ارتفاع روز باقی بماند اما توصیه میشود در صورتیکه می‌خواهید عطر بو شما ماندگاری بیشتری داشته باشد، هیچ زمان روی لباستان از بو به کارگیری نکنید.

 بهترین عطر مردانه

مورخ انقضا

به صورت معمول شیشه های رایحه را به خیال و خاطر زیبایی شان یا این که برای دم دست بودن، روی میز آرایش و پیرایش می چینند؛ جایی که به صورت معمول پر‌نور و آفتابگیر هست. ممکن هست بعداز مدتی متوجه گردید که بوی عطرها عوض شده هست. اما مگر بو هم فاسد می‌شود؟

برای آن که عطرتان دیرتر فاسد شود، شیشه آن را در محل کم آب، خنک و بدور از پنجره و فروغ و روشنایی خورشید نگه دارید، زیرا نوروروشنایی خورشید منجر بروز تغییراتی در مواد تشکیل دهنده بو می گردد و آن را از دربین می‌برد. ضمنا برای این که بو قدمت بیشتری داشته باشد، بهتر می‌باشد آن را مدام باطن باکس اش مراقبت فرمایید.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۳۴:۳۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)