مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

راهنمای گزینش رایحه و ادکلن‌های خنک


امروزه استعمال از بو و ادکلن یکی الزامات معاش هر شخص به شمار می رود و داشتن راهنمای تعیین رایحه امری واجب به شمار میرود. ولی متاسفانه بخش اعظمی از اشخاص در گزینش بو مطلوب برای خویش و یا این که برای کادو دادن به بقیه افراد در گیر سردرگمی میگردند و نمی توانند گزینش صدق داشته باشند. طبق دانش روانشناسی اشخاص دارنده شخصیت های متفاوتی می باشند که هر شخص می بایست متناسب محترم و گونه خلق خویش شایسته ترین جور رایحه را برای خویش برگزیند.

بهترین عطر مردانه
رایحه ها صرفا گروه ای از بو های گوناگون نیستند بلکه شما با بوییدن هر عطری میتوانید شم و حالا خاصی از آن خارج بکشید. پس تعیین بو بسیار مهم می‌باشد چراکه بیان کنده تیپ شخصیتی و هم اکنون و هوای باطن شما می‌باشد. درین نوشته‌علمی تلاش کرده ایم کلیه تیپ های شخصیتی اشخاص متفاوت را برای شما گردآوری کرده و رایحه های منحصر به فرد برای هر گونه شخصیت و خوی را تعیین کنیم. علاوه بر این محصول ها گوناگونی را نیز معرفی کرده ایم که خرید رایحه را برای شما سهل و آسان خیس مینماید. پس با ایرانوس یار و همدم باشید تا راهنمای گزینش شایسته ترین بو و خصوصیت اشخاص را بازبینی کنیم:

راهنمای تعیین بو و ادکلن‌های شیرین
اکثر زمان ها اشخاصی که عطر های شیرین را می پسندند اشخاصی خونگرم با روحیه بسیار لطیف و معمولی می‌باشند. این گونه از اشخاص بسیار شوخ طبع، شاد و مالامال انرژی می باشند. اکثر زمان ها شخصیتی رویا پرداز دارا‌هستند و با دور و اطراف پیرامون خویش به خیر رابطه برقرار می نمایند. رایحه هایی با عطر های مرکبات، گل ها و دیگر بو هایی زیرا وانیل، جز بو های شیرین به حساب آورده می شود. بو های شیرین صرفا منحصربه‌فرد خانم ها وجود ندارد بلکه در بین آقایان نیز عطرهای شیرین هواداران خویش را دارااست. برندهای متفاوت مختلفی رایحه های شیرین و به یاد ماندنی اکثری ارائه کرده اند.

بو با بوی شکلات : معرفی تعدادی بو خوشبو با بوی شکلات
بازدید
یک کدام از مارک های بسیار دارای اسم و رسم که عطرهای شیرین مردانه و زنانه بسیار خوشبو با بو ای دلنشین را ارئه میدهد مارک شنل می باشد. میان عطرهای شیرین و بسیار پرطرفدار زنانه بو های شنل گونه کوکو شنل بسیار ملایم و شیرین می‌باشد و با ترکیبی از بو هایی زیرا وانیل، پرتقال، گریپ فروت و … میباشد، که توانسته اکثری از خانم ها را جذب خویش نماید. و ولی درمیان عطرهای مردانه، بو های شنل مانند نوع Allure Pour Homme با ترکیبی از بو های شیرین هل، سیب، اسطخودوس و …، مورد قابل قبولی برای اشخاصی محترم بسیار خوشرو و لطیف می باشد.

 

راهنمای گزینش رایحه و ادکلن‌های خنک
تیپ شخصیتی اشخاصی که طرفدار عطر های خنک از عطرها می‌باشند، اکثر وقت ها جاه طلبانه هست. این گونه از اشخاص دارنده یک کبر مثبت میباشند و خودشان را نسبت به سایر افراد پاره ای برتر می‌دانند. همین روحیه و کبر باعث گردیده این اشخاص بتوانند امور را نسبت به اشخاص دیگر بهتر سازماندهی نمایند و احساس مدیریتی در‌این اشخاص موج میزند. اضافه مواقع در تاءمل می باشند و مدام پیرو حل مسائل گوناگون هستند.

شایسته ترین گونه رایحه با بو خنک برای آقایان بو هایی مانند ورساچه مدلEros EDT میباشد، ترکیبی از خنک ترین عطر هایی زیرا نعنا، لیمو، سیب سبز و سدر که شم خنکی بسیار متعددی را در شخص القا می‌نماید و می شود به جثارت این رایحه را یکی‌از شایسته ترین گونه های عطرهای خنک دانست و البته خانم هایی که طرفدار عطرهای خنک میباشند، می‌توانند از عطرهای خنک و بسیار معروفی زیرا رایحه های مارک بولگاری، گونه Omnia Crystalline EDT ، که ترکیبی از شایسته ترین بو های خنک می‌باشد و در بسته بندی بسیار زیبایی پباده سازی شده‌است،به کار گیری نمایند.

 

راهنمای گزینش بو و ادکلن‌های تلخ
اکثر وقت ها کسانی که از بو های تلخ به کارگیری می‌کنند، شخصیت بسیار قدرتمند و با ثباتی دارا‌هستند. این مدل از اشخاص هرگز در مقابل اشتباهات تسلیم نمیشوند و مدام در شغل های خویش مصمم میباشند و بسیار اشخاص فعالی می‌باشند. ناگفته نماند که اکثری از ورزشکاران نیز طرفدار عطرهای تلخ میباشند. این جور از اشخاص دارنده هدف بسیار متعددی می‌باشند و اکثر اوقات اهل معاشرت چندانی نیستند و تنهایی و خلوت را اضافه ترجیح میدهند.

اکثر وقت ها عطرهای تلخ را می قدرت از روی شیشه مشکی و یا این که تیره رایحه تشخیص اعطا کرد. یکی شایسته ترین برندهایی که عطرهای تلخ بسیار خوشبو و به یادماندنی به بازار ارائه نموده است و علاقه مندان بسیار متعددی نیز دارااست، مارک جورجیو آرمانی هست. گونه هایی زیرا Attitude Extreme EDT و یا این که Code EDT با ترکیبی از شایسته ترین بو های تلخ مانند قهوه، اسطخودوس، کهربا، تنباکو و چرم، تحت عنوان شایسته ترین عطرهای تلخ شناخته شده‌است. و ولی دربین اکثر خانم هایی که از عطرهای تلخ استعمال می‌کنند عطرهای تلخی مانند کام دی کارگونس جور Wonderoud EDP با ترکیبی از عطر های دودی و عود و همینطور رایحه نارسیسو رود ریگز گونه For him bleu noir EDT با عطر های تلخ و بسیار دلنشین، بسیار شناخته گردیده و مطلوب می باشد.

 

راهنمای تعیین بو و ادکلن‌های ملایم
این جور از عطرها با عطرهای شیرین مختلف می باشند. کسانی که عطرهای ملایم به کار گیری می‌کنند اکثر وقت ها اشخاص مرموز و اسرار آمیزی میباشند. به راحتی نمی قدرت اخلاق آنان را تشخیص اعطا کرد و هر روز به یک رخ متعدد ظواهر میشوند. این جور از اشخاص قابل اعتماد میباشند و میان دوستان عزیز خویش بسیار دوستداشتنی میباشند. زود عصبی می گردند اما با این درحال حاضر خیلی زود مسائل را فراموش می‌نمایند.

خرید شایسته ترین عطرهای زنانه و مردانه در روز مامان و بابا
بازدید
دربین رایحه های مردانه، مارک کلوین کلاین، عطرهای بسیار دلنشین و ملایمی را ارئه داده میباشد که ماندگاری و بو خوب آنها گویش زد بخش اعظمی از اشخاص هست، یکی‌از شایسته ترین گونه های این مارک در مورد عطرهای ملایم، دسته Obsession می باشدو علاوه بر این رایحه بسیار خوشبو و دارای اسم و رسم امپر دسته Legend نیز جز شایسته ترین عطرها با عطر ملایم شناخته شده‌است. عطرهای زنانه ملایم با تریکیبی از گل ها و میوه های ملایم که فی مابین خانم ها علاقه مندان بسیار متعددی دارااست رایحه هایی مانند کلوین کلاین جور Deep Euphoria و لانکوم نوع La vie Est Belle می‌باشد.


برچسب: بهترین عطر مردانه،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۲۸:۳۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)