مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

بو شگفت انگیز شرقی


بو ی این اودکلن بسیار با ثبات و شیرین میباشد . مزه آن مشابه به نوشیدن یک چای گرم و نو دم با ترکیبی از طعم ی گرمی زیرا دارچین می باشد. این بو که زمستانی می‌باشد بسیار توانمند هست. قدرتی به‌اندازه‌ی نت های فلفل قرمزی که در ایجاد آن به فعالیت رفته می باشد.

بهترین عطر مردانه

11 بو و ادکلن زنانه و مردانه از خوشبوترین و پرطرفدارترین‌های دنیامشاهده
این گرما با طولانی تر شدن رایحه چوب دمپایی و درخشندگی عنبر اضافه شده‌است. با این وجود اودکلن چندان عمیق و بی نیاز نمیشد در‌حالتی که یادداشت های پرجنب و جوشی از آهک، گشنیز، تامارند، ساج و سدر به آن بیشتر نمی‌شد.

Jubilation
عطردیگری که با شالوده ای از بو ی میوه هایی همچون تمشک های تیره و جنگلی ایجاد شده است اودکلنی به اسم Jubilation می‌باشد.

معرفی تعدادی رایحه زمستانی اختصاصی آقایان


ادو پرفیوم مردانه آمواج Jubilation حجم ۱۰۰ میلی لیتر
بها برای شما: ۱٬۶۹۹٬۰۰۰ تومان
تماشا جنس و خرید
خرید این رایحه
عطر ی آن پس از اسپری شدن احساس حضور در یک جشن و پای کوبی پرشور را در شما زنده مینماید. بوی این اودکلن به خیال وجود رایحه عود یک عطر ی شرقی میباشد و همین خواص آن را یک بو ی بی سابقه و رمانتیک می‌کند.

اودکلن ترکیبی از عسل، دارچین و گل میخک هست. همینطور رایحه بهارنارنج و پاتچولی سبز آن را تبدیل به یک اودکلن سلطنتی نموده است.

بو شگفت انگیز شرقی
نسبتاًً تمام بو‌های شرقی تمی زمستانی دارا هستند. احساس خیره کننده آنها عین لبریز کردن یک شیشه با شم جشن و پای کوبی سال نو میلادی می باشد. در سالهای اخیر طولانی تر شدن نت های کم بدین ادکلن ها آنها را سنتی خیس و اما مرموز خیس نموده است.نسبتاًً کلیه ی این عطرها فریبنده و بی باک می‌باشند.

یک کدام از شایسته ترین مثال های این بو که زمستانی استدر عین امروزی بودن خیلی شرقی و اصیل میباشد رایحه Spicebomb می‌باشد. ترکیبی از فلفل چیلی، توتون و تنباکوی دودی، زعفران شیرین، فلفل صورتی و چرم. و طبق معمول دارچین تند که کلیه‌چیز را در عطرهای شرقی بی نقص‌خیس و گرم‌خیس می نماید.

شروعی نو با رایحه خوبمشاهده
معرفی تعدادی بو زمستانی منحصر آقایان


ادو تویلت ویکتور اند رالف Spicebomb حجم ۹۰ میلی لیتر
بها برای شما: ۸۸۹٬۰۰۰ تومان
بازدید فرآورده و خرید
خرید این بو
این رایحه که زمستانی میباشد برای مردانی مطلوب می‌باشد که دوست دارا‌هستند همواره راس اعتنا سایرافراد باشند.

یک ورژن‌ی پیچیده خیس از عطرهای خاطر‌بافانه‌ی شرقی، بو Oud Wood محصولی از شرکت تام فورد میباشد. عطری مرسوم و دوستداشتنی که ترکیبات آن را هیچ کس بهتر از تام فورد نمی‌توانست به این راه رفتار نماید.

Oud Wood یک رایحه توانا در‌این کالکشن زمستانی هست. عطری که در آن تلخ بودن بوی چوب عود نتوانسته هست جسارت مخلوط شدن با بوی شیرین لوبیانی تونکا و وانیل را از دست بدهد.

 


ادو پرفیوم تام فورد Oud Wood حجم ۵۰ میلی لیتر
ارزش برای شما: ۰ تومان
تماشا متاع و خرید
خرید این بو
Oud Wood عطری عالی برای اکران سطح بالایی از بلوغ و پیشرفت برای مردان جوانی می باشد که دوست دارا هستند در ضیافت ها پهناور یا این که پای کوبی‌های سال جدید خودی نشان داده و خوش بدرخشند.

روح بشاش در پرواز
یکی ایده‌های جذاب در ساخت عطرهای سال ۲۰۱۷ این بوده که آنان‌را چه از دید ظاهری شیشه ها و چه به حیث بو مبتنی بر آبمیوه های جالب و دوست داستنی ساخت نمایند. ولی عطر ی باطن آنان به توان آنچه نوشیده میشود وجود ندارد و مطلقاً یک‌سری مرحله پالایش و سبک‌سازی را طی کرده اند.

به عنوان مثالً عطر ی زمستانی بو Encounter دقیقاً به همین صورت هست. عطری که آب میوه‌های دوست داشتنی را تذکر مینماید ولی در عین حالا یادداشت هایی از بهارنارنج و پاتوژن سبز نیز داراست. این ها سبب ساز میگردد شم جنب و جوش و گرمای رایحه تا پایانی ساعت‌ها شب با اقتدار روی بدن و خرقه باقی بماند.


برچسب: بهترین عطر مردانه،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۱:۳۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)