مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

۲۳ بو و ادکلن مردانه پرطرفدار و پرفروش فوق العاده


۲۳ بو و ادکلن مردانه پرطرفدار و پرفروش فوق العاده
تحریریه روزنامه ایرانوستحریریه خبر نامه ایرانوس ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ راهنمای خرید, بو و ادکلن, رایحه و ادکلن مردانه

بهترین عطر مردانه

4.2 (84.29%) 14 رای
هر مردی مختص می باشد و حق تقدم ها و قیمت های وی نیز یگانه خودش می باشد. خرید ادکلن مردانه نیز می تواند به همین اندازه مهم و منحصر برای هر مرد باشد. به همین مراد شما در وضعیت های مختلف بایستی بوی خاصی داشته باشید. مثلا «عطر ای که برای میهمانی های دوستانه به کار گیری می‌کنید، جنبه ی احساساتی مرد را بایستی به اکران بگذارد و بو ای که برای یک وعده دیدار کاری تعیین می‌کنید می بایست صلابت، هیبت و جسارت شمارا در معرض اکران قرار دهد.» به صورت کلی هر مردی دست‌کم می بایست ۳ بو یا این که ادکلن مردانه گوناگون در بوفه خویش داشته باشد. به دنبال ۲۳ رایحه و ادکلن مردانه را معرفی خوا هیم کرد.

۲۳ رایحه و ادکلن مردانه که می بایست بشناسید
با امداد این لیست که بوسیله متخصص تحریریه ایرانوس توصیه شده‌است. برگزیدگان ادکلن مردانه را بیابید. هر کسی می‌تواند میان این ادکلن ها، ادکلن گزینه عشق اش را بیابد. پس در انتظار چه می‌باشید؟ عطری را تعیین فرمائید که مطلوب شخصیت شما باشد و نقاط قوت شمارا پر رنگ نماید.

اعتنا: ترتیب وارد شدن این ادکلن ها بیان کنده برتری آنان وجود ندارد. ممکن میباشد بین این ۲۳ بو و ادکلن، رایحه شماره ۲۳ برای شما شایسته ترین و مطلوب‌ترین بو باشد و این تماما ذوق و سلیقه‌ای می‌باشد. ضمن اینکه همه این ادکلن‌ها با بها مقرون به صرفه و متاع اصلی یا این که اورجینال شرکت مامان یا این که مارک ادکلن هستند

۱-رایحه گوچی گیلتی بلک (Gucci Guilty Black)
از مارک گوچی (by Gucci)
23 بو و ادکلن مردانه پرطرفدار که می بایست بشناسید رایحه و ادکلن پرطرفدار مردانه

هر وقت که شما روی محصولی از مارک گوچی سپرده گذاری نمائید به صورت انقطاع میدانید که روی چیزی مختص و ویژه هزینه کرده‌اید. ادکلن گوچی گیلتی هم از این قاعده مستثنا وجود ندارد. این ادکلن به صورت ویژه برای مردانی پباده سازی شده‌است که خطرپذیری را دوست دارا‌هستند و از معاش کردن سوای پیروی از کلیشه ها هراسی ندارند. این ورژن یگانه تحت عنوان همتای مردانه بو دوست داستنی و پرطرفدار زنانه ی گوچی گیلتی (ایجاد گردیده در ۲۰۱۰) پباده سازی شده‌است. گوچی میگوید: «این رایحه شما‌را به عمیق‌ترین مراد‌هایتان میرساند». ادکلن مردانه گوچی گیلتی بلک بی تردیدً جزو ۲۳ بو و ادکلن مردانه پرطرفدار و مقرون به صرفه می‌باشد.

سبک: تحریک برانگیز، بی باک، جادویی
فصل ها: تمام فصول
Product query failure: cURL error 28: Operation timed out after 5002 milliseconds with 0 out of -1 bytes received
۲-بو ادکلن مردانه ورساچه اینجانب وی فرش (Versace Man Eau Fraiche)
از مارک جیانی ورساچه (by Gianni Versace)
23 بو و ادکلن مردانه پرطرفدار که می بایست بشناسید بو و ادکلن پرطرفدار مردانه

با اعتنا به رنگ آبی‌رنگ و ظواهر بطری آن می اقتدار تشخیص اعطا کرد که‌این بو مطلوب فصل‌تابستان می باشد. این بو عطر ی خنک خیس، چاشنی ای خیس و آبی‌رنگ تری نسبت به ورژن های پیشین ورساچه دارااست. عطر ی پیچیده و اسرارآمیز آن لبخند را به لبان شما کادو می‌نماید، به شما خودبا‌وری میدهد و هنگامی از جایی عبور نمائید سرهای مردم برای جست و جویبار بوی خوش عطرشما برمی گردد. بو ی این رایحه مردانه که جز ۲۳ بو و ادکلن مردانه میباشد برای مناسبات غیررسمی مطلوب می باشد. با اطمینان بدون نقص آن را بخرید به دلیل آنکه آن بویی دلفریبی را پخش می‌کند که تا کنون بویی به نیکی آن حس نکرده اید.

Product query failure: cURL error 28: Operation timed out after 5005 milliseconds with 0 out of -1 bytes received
۳-بو مردانه ادکلن آکوا دی جیو Acqua Di Gio
از مارک جورجیو آرمانی( By Giorgio Armani)
23 رایحه و ادکلن مردانه پرطرفدار که بایستی بشناسید بو و ادکلن پرطرفدار مردانه

از هنگامی که رایحه آکوا دی جیو به بازار روانه شد به یکی دوست داستنی ترین و پرفروش ترین رایحه ادکلن های مردانه در آمریکا ی ایالات متحده تبدیل شد. عطر مردانه آن خیر تند و تیز هست و خیر چاشنی‌ای! بلکه اعتماد به‌نفس بیشتری را القا مینماید و بو پالوده‌ای داراست. پیشین از آن، شما با این ادکلن ، بویی در حوالی خویش پخش می کنید که برای تمام بینی ها مانوس و دلپذیر می‌باشد. توصیه میکنیم این بو که سولین رایحه از ۲۳ بو و ادکلن مردانه پرطرفدار است را برای مناسبت های آهسته به کارگیری فرمایید.


برچسب: بهترین عطر مردانه،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۳۹:۳۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)