مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

بو شرقی عطرهای


بو شرقی
عطرهای این نوع گرم و بسیار مردانه و حاذق می‌باشند و غالباً از موادی مانند مشک، وانیل، صمغ و چوب‌های نامتعارف ساخته شده‌اند. این مواد با گل‌ها و چاشنی‌های دیگر مخلوط گردیده و برهمین اصل به یک سری ذیل تیم با سبک بوهای متعدد تقسیم میگردند. تیم‌های تحت سبک‌های مردانه آن می‌باشند:

بهترین عطر مردانه

شرقی ـ فوژه: این گونه از عطرها دارنده بو ای تند و پودری، مردانه، بسیار قانونی و تا حدی کلاسیک می باشند و بوی خاک نیز دارا‌هستند. برخی عطرهای این نوع به طور کاملً مثل مزه دارو، تلخ می‌باشند.

شرقی ـ چوبی: این بو مغایر گونه قبلی که به هیچ عنوانً شیرین وجود ندارد، طعمی تلخ و شیرین دارااست و در عین حالا گرم، عمیق و سنگین هست، در برخی از گونه‌ها علی رغم شیرین بودن بوی پودری تندی هم از آن‌ها به مشام می‌رسد .

شرقی ـ تند: در عطرهای این نوع از هل، زنجبیل، دارچین و جوز با مقدار زیاد به کار گیری می شود. بو‌ی آن بسیار تند و تیز و گرم هست. این مدل دربرگیرنده عطرهای زنانه و مردانه است.
بو شما بخش غیرمشهود ولی بسیار تأثیرگذار بر استایل و اما تا حدودی شخصیت شماست که تأثیر متعددی روی بینش و لحاظ دور‌وبری ها نسبت به شما دارااست. اغراق وجود ندارد در‌صورتی‌که بگوییم یک بو خوشبو به‌اندازه‌ی یک‌دست خرقه شیک تأثیرگذار میباشد و خیر‌صرفا اعتمادبه‌نفس شما‌را بالا میبرد بلکه شمارا در نگاه دور و بری ها شخصی حاذق، تأثیرگذار، جالب و دوستداشتنی جلوه می دهد. با این‌کلیه به‌لحاظ می رسد بیش تر از هشتاد درصد آقایان در گزینش بو و ادکلن مطلوب تبحر چندانی ندارند و از آن‌جایی که دسته پوست خویش را نمی‌شناسند و گهگاه هم در گزینش رایحه، روحیات و علایق‌شان را فراموش می‌نمایند بو نادرست را تعیین می‌نمایند. در‌این نوشتار ما به شما میگوییم که چطور با دقت به دسته پوست، علایق و روحیات خویش و حتی دور و بری ها‌تان یک بو مردانه مطلوب بخرید. با ما باشید تا راهنمای خرید رایحه مردانه را بخوانید.

yektanet.com

بدون شک بخوانید:
چه طور شیک‌ پوش باشیم؟
چه‌طور باکلاس باشیم؛ ۲۶ نکته برای شیک واکنش کردن
۹ شیوه‌ تشخیص بو تقلبی از بو اصلی
چرا رایحه می زنیم؟
هنگامی که یک بو‌ی مطلوب با فصل، حالت شغلی و اجتماعی‌تان، شخصیت و روحیات و ولی مدل پوست‌تان گزینش میکنید خیر‌فقط شخصی جالب جلوه میکنید بلکه از حیث خانم‌ها هم، نمره‌ی قبولی میگیرید. طبق تحقیقی که سال‌های پیش در سطح اروپا انجام شد، میزان اصلی آقایان برای گزینش خانم‌ها در نگاه اولیه خصوصیت‌های ظاهری خانم‌ها بود، در حالی‌که عطر و عطر‌ی خوش به‌طور ناخودآگاه مهم ترین فاکتور گزینش یک مرد از سوی خانم‌ها اعلام شد؛ تا آن‌جا که در اروپا این اصطلاح بر راز زبانهاست که «خانم‌ها با عطر کشیدن و از روش بینی شیفته میگردند». علت این دستور شاید آن باشد که معمولا بینی خانم‌ها به عارضه ها هورمونی بیش تر از آقایان نسبت به عطر حساس می باشد و به‌عبارت دیگر زنان نسبت به مردان احساس بویایی کار کشته‌تری دارا هستند. با این تفاسیر اهمیت تعیین یک بو مطلوب و خوشبو برای مردان دوچندان می‌گردد.


برچسب: بهترین عطر مردانه،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۴۱:۳۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)