مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

اجزای اصلی یک عطر

بهترین عطر مردانه

حلال یا این که حمل کننده از حلالهای جدید و پرکار مدرن برای مراقبت مواد معطر ادغام اتیل الکل بسیار خالص به همپا اندازه ناچیز یا این که فراوان آب هست . اندازه آب بر طبق انحلال پذیری روغنهای قضیه استعمال تعیین می گردد . حلال ذکر شده بدلیل فراریت بالایی که داراست پخش بویی را که حمل می‌کند آسوده میسازد و ضمن آنکه تاثیر سویی هم بر پوست و همچنین واکنش خاصی با مواد حل شونده ندارد .

ولی گذشته از هر چیز می بایست بوی الکل از میان برود که برای اینکار از مواد برطرف کننده بو یا این که پیش تثبیت کننده به کار گیری می‌گردد از موادی که چنین کاری را انجام وارد میکنند میتوان به صمغ بنزویین و یا این که دیگر تثبیت کننده های رزینی اشاره کرد که این مواد به الکل طولانی تر میگردند و آنگاه از بازه یک یا دو هفته الکل نسبتاً بی رایحه بدست می آید ، بوی نپخته ارگانیک آن با رزین خنثی می‌گردد .

تثبیت کننده ها : به طور کلی در یک محلول حاوی مواد معطر و گریزو فرار ، جزیی که فراریت بالاتری دارد نخستین تبخیر می شود ، و از آنجایی که تیم مواد متفاوت ساخت بوی معطر می نمایند باید بر این اشکال غلبه کرد برای همین از یک ثبت کننده استفاده می کنند ، ماده ایکه فراریت تحت تر از روغنهای عطری دارا هستند و سرعت تبخیر اجزای تشکیل دهنده و معطر را کند و یکسان می‌نمایند .

مواد
تولید کننده بو


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۴۲:۴۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)