مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

دئودورانت‌ها سرطان‌زا نیستند

بهترین عطر مردانه

خطر
رفع بوی عرق با سنگ مرداب از قدیم‌ موضوع داروهای گیاهی برای کاهش بوی عرق قضیه دعوا بوده میباشد . از جمله داروهای ارگانیک کاهش بوی عرق، سنگ‌ مرداب می باشد . این سنگ درواقع اکسید دوظرفیتی سرب متبلور یا این که پروکسید سرب است که در نگارگری برای خشک‌کردن رنگ روغن یا این که در کوزه‌گری برای خشک کردن لعاب روی کوزه استفاده می‌گردد . امروزه به‌دلیل داشتن سرب نگرانی‌های فراوانی در خصوص سرطان‌زا بودن سنگ مرداب وجود داراست و به‌دلیل نبودن مطالعات علمی کافی در این خصوص سفارش میگردد از مصرف این سنگ دوری شود . ترکیبات گیاهی می‌توانند حساسیت موضعی ساخت نمایند که چکیده از این تحریکات به‌دلیل مواد مفید جان دار در داروی طبیعی و منتخب به‌دلیل آلاینده‌ها و مواد جانبی همراه آنها می باشد .


دئودورانت‌ها
سرطان‌زا نیستند برخلاف وجود بعضا گزارش‌ها مبنی بر خطر ساخت سرطان‌های پوستی یا سرطان پستان به دنبال مصرف ضدتعریق‌ها و دئودورانت‌ها، این ادعاها اساس علمی ندارند و پژوهشگران مرکز ملی سرطان و سازمان طعام و داروی ایالات متحده وجود ارتباط در بین مصرف این ترکیبات و ابتلا به سرطان پوست و پستان را تایید نکرده‌اند . با این اکنون برای اطمینان بیشتر بهتر می باشد از مصرف بی‌رویه این محصول ها بپرهیزید و ترجیحا از تولید ها بدون آلومینیوم به کارگیری فرمایید زیرا در مطالعات انجام ‌شده خاصیت سرطان‌زایی این محصول ها را به آلومینیوم یا پارابن رابطه داده‌اند .


ضد
تعریق‌ ها چه می‌کنند؟ ضدتعریق‌ها از نمک فلزاتی مثل آلومینیوم و زیرکونیم تشکیل شده‌اند . به دنبال استفاده از این تولید ها دهانه مجاری عرق با نمک‌های فلزی مسدود می‌گردد و مقدار تعریق کاهش می‌یابد . اشخاصی که تعریق متعددی دارا هستند به جای دئودورانت‌ باید از تولیدها ضدتعریق استعمال کنند و برای یاری به کاهش عرق به جای پوشیدن لباس‌های چسبان و پلاستیکی از لباس‌های سهل و آسان نخی و با الیاف طبیعی استفاده کنند . به کار گیری از تولیدات موضعی در کسانی که تعریق بالایی دارا‌هستند معمولا کافی نیست .
این افراد


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۰۴:۰۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)