مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

ویژگی‌های بو مردانه

در این نوشتار قرار میباشد به معرفی شایسته ترین عطرهای مردانه سال ۲۰۱۹ بپردازم . البته پیش از آن بد نمی‌باشد یک یاد برای‌تان تعریف کنم . خاطرم هست روزی که قصد مهاجرت به شهری به دور را داشتم، به ساعت نگاهی انداختم و دریافتم که وقت تنگ می باشد و بایستی با عجله خویش را به فرودگاه رساند . چمدان‌های‌ام را بسته بودم و ایراد فقط اینجا بود که خود تازه از خزینه خارج آمده بودم و به هیچ وجه آماده نبودم . خیلی تند و عجله‌ای جلوی آینه رفتم و دیدم آشفته‌تر از آن ام که بتوانم در یک ربع مهیا نحس . البته ضرورت آدم را به همه‌چیز وا می‌دارد . لذا با عجله‌ی تمام پیراهن آبی نفتی‌ام را از کمد دیواری خارج آوردم و خیلی پر سرعت پوشیدم‌اش . شلوار را نیز به همین ترتیب تن کردم و کراوات را در یک دقیقه بستم . اندکی ژل زدم و زیرا فکر کردم آن‌چنان که بایستی عالی نشده‌ام، بیش از مدام از ادکلن مردانه به بدن و فیس خویش زدم . فوری از خانه خارج زدم و خوشبختانه راز موقع به فرودگاه رسیدم . چون وارد هواپیما شدم، مهمان‌دار به نزدم آمد تا علت نفس‌نفس زدن‌های‌ام را بپرسد . ولی پیش از آن که جواب پرسش‌اش را بشنود، خیلی آهسته و اما خوشگل گفت: «چه بوی خیر و خوبی می‌ دهید» . با خویش گفتم ببین هر مقدار نیز که گمان کنی خوش‌تیپ نشده‌ای، گشوده به کار گیری از یک عطر خوب می‌ تواند تو را به مثابه‌ی مردی خواستنی برای سایرافراد جلوه دهد .

بهترین عطر مردانه

این تجربه را به شما گفتم تا بگویم که به کارگیری از رایحه و ادکلن عالی تا به چه اندازه می‌ تواند در شخصیتِ شما برای دیگرافراد مؤثر باشد .

در صورتی‌که آقا هستید، در ادامه با اینجانب همپا باشید تا در مسئله بعضا از بهترین عطرهای مردانه سال ۲۰۱۹ با شما سخن کرده و در هر رایحه‌ای بهترین بو مردانه را افترا معرفی کنم . ولی پیش از آن، خوبتر هست بدانید که اصلاً چرا به یک رایحه مردانه می‌ گویند و چرا به عطری دیگر زنانه .

ویژگی‌های
بو مردانه عموماً برای تشخیص عطر مردانه از بو زنانه منش سختی در پیش نیست، چرا که در پشتِ بخش اعظم عطرها و ادکلن‌ها عبارت «برای مردان» (for men) و «برای زنان» (for women) درج شده میباشد . اما اینکه چرا یک رایحه برای مردان می‌ شود و یک عطر برای زنان، قانونی آسمانی در کار نمیباشد . همچون سایر چیزها، مثلاً آرایش و پیرایش و روش پیرایش و …، بو مردانه و زنانه را نیز جامعه ساخته میباشد . یعنی همان‌طور که جامعه گفته زن‌ها پیرایش کنند و مردها آرایشی نداشته باشند، جامعه هم گفته که مردها از این نوع عطرها استفاده کنند و زن‌ها از آن دسته .
ولی فارغ از این که چه کسی گفته، بیایید ببینیم که کدام یک از عطرها برای مردان اند؟
عموماً ترسیم بر این است که عطرهایی که در ترکیب آن‌ها از چرم، چوب، مشک، فلفل و موارد از این قبیل استفاده شده باشد را عطر مردانه بنامند . در واقع عطر مردانه به نسبت عطر زنانه خشن‌تر، تندتر و سنگین‌تر می باشد .

البته گونه های بو مردانه وجود دارند که من در ادامه به هر یک از آن‌ها خواهم پرداخت . البته پیش از پرداختن به انواع عطر مردانه برای تکمیل این قسمت بایستی بیشتر کنم که عطرهای مردانه عموماً به مردان ابهت و اقتدار می‌ بخشند و این به منجر نت‌ها و یا ترکیباتی است که در مدل بو و یا ادکلن آنها به کار گیری گردیده .


برچسب: بهترین عطر مردانه،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۳۵:۰۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)