مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

بهترین عطر مردانه دنیا کدام عطر است؟

بهترین عطر مردانه

شناخت
لیست ۱۵ عطر مردانه برتر در دنیا Black Afgano:1 یکی از معروف ترین و شایسته ترین رایحه مردانه هست که طرفدارانی متعددی داراست این محصول از برندناسوماتو می باشد . “بلک افگانو” یا “بلک افغان” عطری می‌باشد که فراوان یگانه و منحصربه‌فرد پباده سازی گردیده است . طبع این عطر گرم و تلخ می‌باشد که در فصل سرد عمده به کارگیری می شود ماندگاری این رایحه ماندگاری زیاد طولانی مدتی و از پخش بوی فراوان خوب برخوردار می باشد این عطری برای کسانی که چه بسا یکبار از آن به کارگیری کرده او را عطری ویران کننده ، تکرای نشدنی وصف کرده اند که اگر بها برایتان کلیدی نمی‌باشد این بو تعیین بسیار قابل قبولی می‌باشد .

معرفی
فوق العاده ترین عطر های مردانه
Private Blend:2 یکی از تولیدها برند tom ford یک بو سلطنتی و دوچندان رویایی می باشد . اندرز میکرد این عطر دارنده رایحه ای بسیار سنگین و ماندگار و تماما یگانه و بی مانند می‌باشد که بی تردید می بضاعت و توان آن را قسمتی از برگزیدگان های دنیا بو نامید . تیم بویایی آن را رایحه های جنگلی و چوب های معطر نت های تشکیل دهنده این عطر عبارتند از: عود، چوب بلسان، هل، فلفل، چوب صندل، خس خس، دانه تونکا وانیل و عنبر هست .

معرفی
شایسته ترین عطر مردانه با ماندگاری زیاد بالا
tom ford tuscan:3 در وصف این بو که تقریبا 1 سال بر روی آن تحقیق گردیده هست این جور آمده ( تو بی مثل و خارق العاده ای ، همین قدر که با هر فشانه خیر صرفا خویش بلکه هوش از راز دور‌وبری ها خواهد رفت . . از نظر همگی این بو سقف تمام بو های عالم و بهترین رایحه مردانه هست . بو این عطر تلخ و ملایم است این بو رازآلود و یگانه با ویژگیهای مخصوص به شخص با بو ای زیاد کارکشته و پخش بالا در سال ۲۰۰۷ ساخت گردیده است .

 


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۲۴:۵۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)