مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

در پس هر بو شخصیتی مخفی می باشد


در پس هر بو شخصیتی مخفی می باشد یا این که به بیان دیگر عطری که می زنید می‌تواند شخصیت درونی شما‌را افشا نماید چون مستقیما با آن قسمتی از مغز که با احساسات و منطق سرو فعالیت دارااست، در رابطه میباشد. هر شخص عطری را گزینش میکند که متشخص اش سازگار می باشد. مثلا بعید میباشد هر که از اسانس های دریایی لذت میبرد، شیدا شنا کردن نباشد. در واقع ما شیدا عطرهایی می شویم که برایمان آشنا و خاطره انگیزند. درصورتی که شما هم می‌خواهید که از روی رایحه گزینه عشق آقایان، به شخصیت شان پی ببرید، با ما هم پا باشید.

بهترین عطر مردانه

1.مرکبات

آقایان به عطرهایی مانند « Clinique Happy»، « Tom Ford’s Neroli Portofino » و « Atelier Cologne’s Bergamote Soleil» و « Dior’s iconic Eau Sauvage» عشق متعددی دارا هستند. این عطرها مملو از هیجان، انرژی و شادابی می باشند. آنهایی که شیفته رقابت کردنند، دونده ها، دوچرخه سواران، تنیس بازان یا این که در یک واژه ورزرشکاران از گزاره کسانی می‌باشند که از این بو لذت میبرند. این اشخاص دوست دارا‌هستند کار بدنی متعددی داشته باشند و از تنبلی بیزارند. آن ها به تناسب اندام نیز اهمیت می‌دهند. عطری که با اسانس مرکبات ایجاد شده است شما‌را از رمز جایتان بلند می‌کند و در طول متانت به شما شادابی و سرزندگی میدهد.

شخصیت شناسی آقایان از روی عطری که میزنند


2.عود

عود با تم شرقی و بو گرم خویش به یکی پر رنگ ترین اسانس ها تبدیل شده‌است. عود اسانس اصلی اکثری از عطرهای معروف مانند «Tom Ford’s Oud Wood»، «Boss Bottled Oud» و «Roja Parfum’s particularly extravagant Musk Aoud» هست. از آنجا این بو جزو یکی‌از لاکچری ترین و گران ترین عطر هاست، اشخاصی که از آن مصرف مینمایند، کسانی غیر وابسته، خودرای و با اعتماد‌به‌نفس بالایی میباشند. آنان صرفا برای خودشان معاش میکنند و به هیچ عنوان حاضر نیستند عملی را صرفا برای ثابت دیگرافراد انجام دهند. عود نشان دهنده پیروزی و توان درونی می‌باشد.

شخصیت شناسی آقایان از روی عطری که می‌زنند


3.اسپورت

عطرهای اسپورت مانند «Paul Smith’s Extreme Sport» و « Paco Rabanne’s Invictus» عطرهایی میباشند که مردان فعال و سختکوش به آن ها عشق و علاقه متعددی دارا هستند. در شرایطی‌که شما هم جزو آقایانی میباشید که به عطر های اسپورت عشق و علاقه دارا هستند، می بایست بگوییم که از قانون ها طاقت فرسا و نفس گیر چندان خوشتان نمی آید و دوست دارید آزادی فعالیت خویش را پایین هر قوانینی داشته باشید. از‌آنجا که شیفته کار می‌باشید و از تنبلی گریزانید، «Dior Homme Sport» و « L’Eau d’Issey Pour Homme Sport» را به شما سفارش میکنیم که محترم تان به خیر سازگار هست.

شخصیت شناسی آقایان از روی عطری که میزنند


4.خوراکی

عطرهایی که از مزه های خوراکی مانند شکلات، وانیل، دارچین و قهوه گرفته می‌شوند، در سال های اخیر جای خویش را در میان خریداران گشوده کرده اند. «Thierry Mugler»، « Gaultier’s Le Male»، « Tom Ford Extreme» و « Parfumerie Generale» با اسانس های کارامل، فندق و... جزو این گونه می‌باشند که در بین آن‌ها وانیل محبوبیت بیشتری داراست. کسانی که بدین بو ها رغبت دارا‌هستند، کسانی جالب، رمانتیک، ماجراجو و شیدا لذت و ارتباط های عاشقانه اند.

شخصیت شناسی: مرد گزینه عشق‌تان چه عطری می زند؟


5.چوب

عطرهایی زیرا «Gucci Pour Homme» «Terre d’Hermès »، «Davidoff» و «Horizon» بین مردان آوازه و محبوبیت متعددی دارا‌هستند. اشخاصی که به عطر چوب عشق و علاقه دارا‌هستند اشخاصی سفت، توانا و قابل اعتمادی می باشند که علارغم توان شان همت میکنند با مسائل به سادگی عکس العمل نمایند. آمار نشان داده که خانم های اکثری این بو را به همسران خویش توصیه میدهند. عطرهایی زیرا «Lorenzo Villoresi’s dense» و «opulent Sandalo» مارا خاطر روزگار های قدیم و پدربزرگ هایمان می اندازند.

شخصیت شناسی آقایان از روی عطری که میزنند


6.دریایی

عطرهایی با بو دریایی نیز یکی دوست داستنی ترین ها فی مابین مردان می باشند. در‌حالتی که شما نیز به‌این عطر عشق دارید، می بایست بگوییم که شخصی مینیمالیست یا این که کمینه گرا میباشید، شخصی که آسانی را دوست داراست و از نازکی نیز غایت لذت را میبرد. « L’Eau d’Issey»، « Kenzo » و « CK One» را می قدرت جزو شایسته ترین مثال های آن دانست. این عطرها که از سال 1990 روانه بازار گردیده اند، بی آلایش و خالص می‌باشند و موجب شادابی میشوند.

شخصیت شناسی آقایان از روی عطری که میزنند


7.شرقی

عطرهایی زیرا «Opium» « Gucci Envy»، « YSL’s M7» و «Dolce & Gabbana’s The One Gentleman» چه حسی به شما می‌دهند؟ این عطرها با عطر های مختلفی زیرا صمغ کاج و وانیل موجب لذت میگردد. آقایانی که‌این عطرها را می پسندند، کسانی می باشند که یا این که کاری را آغاز نمیکنند یا این که در صورتی‌که استارت نمایند تا ادامه مسیر از تکان گشوده نمی ایستند. آن‌ها همینطور میز خوراک را فارغ از تناول کردن دسر شکاف نمیکنند. در واقع آنان اشخاص با عزم و سرسختی میباشند که به آسانی دست از انگیزه هایشان نمی کشند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۱:۳۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

۱۵ نکته برای ماندگاری اضافه رایحه روی خرقه


۱۵ نکته برای ماندگاری اضافه رایحه روی خرقه
گذشته از رایحه زدن، خزینه فرمایید. پوست در‌صورتی‌که مرطوب باشد بو بیشتری جذب می کند. پس در شرایطی‌که شب خزینه می کنید بدانید که در صورتی بو بزنید به اندازه صبح ماندگاری نخواهد داشت. زیرا صبح، پوست تان کم آب میگردد.
۱۵ نکته برای ماندگاری طولانی تر بو روی خرقه
به نقل از تیم وبگردی باشگاه خبرنگاران برنا، به کار گیری از بوی خوش، سنت نبی بخشندگی‌هاست و از طرفی در دنیای امروزی مدرن، یکی‌از نیازهای روزانه می‌باشد.


ادکلن، اسپری و اشکال تولید ها خوشبو کننده، در سبد خرید هر اهل ایران خوش ذوق و سلیقه موجود هست، ولی با دقت به بها زیاد هر بطری اصل آن، رویه کارهایی برای به کار گیری‌ی طولانی تر و با صرفه‌ی این مال موجود هست که می توانید از آن به کار گیری نمائید.

۱. هنگام آزمون کردن رایحه برای خرید، آن را روی پوست یا این که جامه خویش زده و آبادی دقیقه حوصله نمایید بعد آن را استشمام نمایید تا بوی حقیقی وواقعی و عطر اصلی بو را شم فرمایید.

۲. شیشه بو را در محل گرم و همینطور ذیل نور و روشنایی آفتاب قرار ندهید. زیرا تابش آفتاب و گرم شدن منجر تغییر تحول عطر می گردد. بهتر هست آن را در باکس و در محلی خنک و بدون نور حفظ نمایید.

بهترین عطر مردانه

۳. شایسته ترین رایحه‌ها هم تمام روز را دوام نمی‌آورند و می بایست هر سه عدد چهار ساعت یکبار تجدید شوند.

۴. بهتر میباشد عطری که در روز استعمال میکنید با عطری که در شب استعمال میکنید متعدد باشد.

۵. پوست چرب دوران بیشتری رایحه را نگه می دارد، پیشین از اسپری کردن رایحه روی نصیب‌های نبض دارتان وازلین بمالید.

۶. در‌حالتی که می خواهید ماندگاری عطرتان بیش تر شود. آن ها را در خزینه یا این که توالت یا این که جای گرم محافظت نکنید. گرما، رطوبت و فروغ و روشنایی موجب شکسته شدن مولکول‌های رایحه و نادر شدن کیفیت و ماندگاری آن میشود. در ازای آن‌ها‌را در جای خنک و کم آب مثل میز آرایش و پیرایش خویش محافظت فرمائید.

۷. پس از اسپری کردن رایحه روی مچتان آن را‌خیس نکنید. در‌صورتی‌که مچ‌ها را بهم بمالید موجب از در میان رفتن سریع‌خیس بو و تبخیر آن میشود.

۸. نصیب‌های نبض دار و گرم بدنتان را گزینه انگیزه اسپری قرار دهید. نصیب‌های مهم دربرگیرنده مچ دست، روی گردن، آرنج، پشت زانو و روی قوزک پاست.

۹. روی سطح کمددیواری دراور جامه‌هایتان را با دستمال کاغذی لبریز کرده و بعد روی آن را معطر نمائید. اینگونه خرقه‌های شما مدام خوشبو خواهند بود و یا این که یک صابون خانگی خوشبو را در دستمال کاغذی پیچیده و به یاروهمدم خرقه‌ها داخل بوفه جامه هایتان قرار دهید تا مدام خوشبو باشند.


۱۰. قبلی از رایحه زدن، گرمابه نمائید. پوست در شرایطی‌که مرطوب باشد بو بیشتری جذب مینماید. پس در صورتی شب خزینه میکنید بدانید که درصورتی که بو بزنید به اندازه صبح ماندگاری نخواهد داشت. زیرا صبح، پوست تان کم آب می گردد.

۱۱. به بو خویش اعتماد داشته باشید. با شیشه بو یا این که ادکلن را خالی نکنید. بدن‌ها یک کدام از دو پاف از رایحه کافی ست. به مقدار یه خرده از آن مصرف نمایید. ولی به خاطر داشته باشید که بعد از به کارگیری، قرار به چنگ آوردن در معرض آفتاب، سبب ساز به کاهش عطر می‌گردد.

۱۲. عطرهای روغنی را به پشت آویز گوشتان بزنید. ذره‌ای از بو را به پشت هر گوشتان بمالید و اذن دهید تا کم آب شود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۰:۲۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نُت‌های رایج در عطرهای زمستانه


نُت‌های رایج در عطرهای زمستانه
هر بو از چندین بو ساخته شده که به جور‌بندی‌های این عطر‌ها نُت میگویند.

اشکال بو سه دست نُت دارااست؛ نت اول که فورا بعد از اسپری کردن رایحه روی پوست یا این که جامه به مشام می رسد، نُت میانی که مدتی بعداز به کار گیری بو تماما قابل استشمام می‌باشد. و عاقبت نت اصلی یا این که مبنا که بو اصلی و ماندگارتر بو را تشکیل میدهد.

بهترین عطر مردانه

با اعتنا به مطالبی که گفته شد رایج‌ترین نُت‌ها در عطرهای زمستانی عبارت‌اند از: بو‌های گرفته گردیده از چاشنی‌جات، میوه‌های پاییزی و زمستانی نظیر مرکبات و صمغ درختان نظیر کاج؛ بو‌های مرتبط با چوب‌های معطر که یادآور درختان زمستانی و بوی دود و حریق می‌باشند؛ و همین‌طور بو‌های گرفته گردیده از گونه های چرم که تداعی‌کننده‌ جامه‌های گرم می باشند و احساس گرمابخشی به ما می دهند.

پیرو به معرفی شایسته ترین و دوستداشتنی‌ترین عطرهای مردانه برای فصل‌زمستان پیش رو می‌‌پردازیم.
مطلقا بخوانید: خرید بو مردانه؛ ۷ جور مطلوب برای دفتر کار کدامند؟
برگزیدگان و دوست داستنی‌ترین بو مردانه برای زمستان
۱- Dolce & Gabbana – the one for men
Dolce & Gabbana The One

برای خرید یک رایحه مردانه گرم، یک کدام از شایسته ترین تعیین‌هایی که میتوانید داشته باشد بو «the one» از مارک دولچه اند گابانا «Dolche & Gabana» هست که عطری مطلوب برای استعمال در جلسات‌، ضیافت‌ها و ملاقات‌های مهم دارااست.

ولی ماندگاری این رایحه مردانه زیاد وجود ندارد، پس در صورتیکه میخواهید برای ساعت ها متعددی بوی بو روی لباستان باقی بماند شاید این رایحه مطلوب‌ترین آیتم برای شما نباشد. این رایحه گرم، تند و شیرین می‌باشد و بو دلنشینی دارااست که رضایت اکثر خریدارانش را جلب نموده است.

بو نخستین: ریحان- گشنیز- گریپ فروت
عطر میانی: هل- زنجبیل- شکوفه درخت پرتقال
بو اصلی: سدر- عنبر- تنباکو
حجم: ۱۰۰ میل
بها: فی مابین ۷۵۰ تا ۸۵۰ هزار تومان

۲- Coach Platinum
Coach Platinum

کوچ پلاتینوم فرآورده نو کمپانی کوچ «coach» که از عطرهای کلاسیک در ایجاد آن الهام گرفته گردیده و در فصل‌تابستان ۲۰۱۸ به بازار عرضه شده‌است. این جنس برای استعمال روزمره مطلوب میباشد. در صورتیکه دنبال یک بو مردانه برنا‌پسند می‌باشید، این بو می تواند حیث شمارا به خویش جلب نماید و مورد قابل قبولی برای کادو دادن به یک آقای برنا و پرانرژی هست.

عطر نخستین: آناناس، توت‌خارجی و فلفل سیاه که عطر‌ای شاداب را ساخت می کند.
عطر میانی: گیاه مریم گلی و گوجه خارجی
عطر اصلی: چرم، چوب دمپایی، نعنا هندی که مخلوط آنها بو‌ای گرم و جالب دارا‌هستند.
حجم: ۱۰۰ میل
بها: فی مابین ۷۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان

۳- Old Spice for men
Old Spice

می خواهید با هزینه کمتری مالک یک رایحه مستانه خوب گردید؟ نگران نباشید، سفارش ما به شما بو مردانه کمپانی اُلد اسپایس «Old Spice» می‌باشد که مورد خیر و خوبی برای به کارگیری بعداز تصحیح چهره می باشد.

این رایحه مردانه کلاسیک و پرطرفدار، گرم و تند و با تازگی هست که پخش بوی قابل توجهی هم داراست. در‌حالتی که به خاطره‌بازی عشق‌مندید این رایحه مورد خیر و خوبی میباشد زیرا رایحه کهن و نوستالژیکی می‌باشد.

عطر اول: پرتقال و لیمو ادغام گردیده با جوز هندی
بو میانی: با بو‌های گُلی، هویج و یاسمن استارت گردیده و به رایحه دارچین و فلفل شیرین رغبت پیدا میکند.
بو اصلی: عطر قدرتمندی که از عنبر، سدر، وانیل، مشک و تونکا درست شده و حسی گرم و شیرین به شما می دهد.
حجم: ۱۲۵ میل
ارزش: فی مابین ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان

۴- Lalique Hommage A L’homme


Lalique Hommage A L'homme

مارک لالیک «Lalique» یک کدام از مطرح‌ترین برندهای صنعت رایحه می باشد که طرف داران اکثری داراست. رایحه Hommage A L’homme یک کدام از دوستداشتنی‌ترین تولید ها این مارک فرانسوی میباشد که آیتم بسیار قابل قبولی برای یک جنتلمن می‌باشد!

این رایحه عطر‌ بسیار مردانه‌ای داراست که برای استعمال در مراسمات قانونی بسیار مطلوب میباشد. درصورتی که میخواهید برای یک جنتلمن کادو بخرید قطعا این مورد را هم مد لحاظ قرار بدهید. این بو پخش خوب و ماندگاری میانگین داراست.

عطر نخستین: زعفران، برگ گل بنفشه و ترنج
عطر میانی: لوبیا تانکا، گل بنفشه و فلفل.
بو اصلی: مشک، یک جور رز اروپایی و عطر‌های چوبی
حجم: ۱۰۰میل


برچسب: بهترین عطر مردانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۲۰:۲۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

عطر‌های تابستانی‌ با شما نمی‌مانند


معرفی تعدادی بو تابستانی
هنگامی پای عطرهای تابستانی به دربین میاید ذهن‌ ناخودآگاه متوجه بو‌هایی میگردد که شم خنکی را تداعی می کنند. ولی این حس دلچسب خنکی در گرو یک تعیین صحت دارد به‌خصوص زمانی پای عطرهای فرارو گریز تابستانی میان باشد.
به نقل از مجموعه بازار باشگاه خبرنگاران؛در اصل ماندگاری عطرهای تابستانی را نمیشود با عطرهای گرم و شیرین فصل پاییز و فصل‌زمستان مقایسه کرد البته حداقل می شود بین عطرهای تابستانی سراغ آنهایی را گرفت که ماندگاری قابل پذیرش‌تری دارا هستند. این گزارش نگاهی میباشد به فنون گزینش عطر‌های تابستانی و ترفندهایی برای ماندگارتر شدن آنان.

بهترین عطر مردانه

عطر‌های تابستانی‌ با شما نمی‌مانند

اساسا عطرهای شیرین ماندگارتر بوده و سردی هوا هم به ماندگاری‌شان یاری می‌نماید و این صحیح برخلاف اتفاقی میباشد که در روزهای گرم فصل تابستان منتظر عطرهای خنک هست. گرمای هوا به پخش اضافه بو امداد مینماید و همین سبب میشود اثر رایحه در روزهای گرم خیلی زود نادر‌رنگ شود.

از طرف دیگر تعریق زیاد در روزهای تابستانی هم سبب ساز میگردد تا شما نیاز بیشتری به به کار گیری از بو و ادکلن پیدا فرمائید زیرا بو دلنشین انتخابی شما به خیال همین تعریق خیلی زود اثرش را از دست می دهد. خلاصه حرف اینکه در روزهای گرم فصل‌تابستان نمی‌توانید انتظار داشته باشید بو دلنشین دلخواه‌تان تمام روز با شما بماند اما این عطر در به عبارتی زمانه کوتاه هم به قدر کافی پخش می شود و دقیقا به همین عامل می‌باشد که شما در تابستان طولانی تر از هر فصل دیگری بو‌ رایحه دور‌وبری ها‌تان را احساس می کنید. برای به یادماندنی شدن عطرهای خنک تابستانی شما یک شیوه معمولی در پیش دارید و آن هم چیزی وجود ندارد جز تکرار دفعات استعمال از ادکلن!

اولیه کرم مرطوب کننده و آنگاه ادکلن

یک راه و روش معمولی برای آنکه رایحه تابستانی که گزینش می کنید ماندگاری بیشتری داشته باشد، این هست که غلظت روغن آن بالا باشد. معمولا عطرهایی با غلظت روغن دربین 12 تا 30 درصد ماندگاری اضافه و مناسبی دارا هستند. غیر از درصد روغن پوست خویش شما هم قادر است تضمین‌کننده ماندگاری رایحه باشد. معمولا پوست‌های کم آب گنجایش قابل قبولی برای نگهداشتن مولکول‌های رایحه ندارند بدین ترتیب در صورتی پوست کم آبی دارید، بهتر میباشد بی تردید قبلی از به کار گیری از رایحه پوست‌تان را چرب و مرطوب فرمایید. کلاً چربی روی پوست تاثیر متعددی در ماندگاری بو روی تن داراست، پس بهتر هست مدام به‌خصوص در روزهای گرم تابستانی اولیه از کرم‌های چرب و مرطوب کننده‌ها به کار گیری نمائید و سپس سراغ ادکلن بروید.


برچسب: بهترین عطر مردانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۲:۳۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

معرفی شایسته ترین رایحه های تلخ مردانه در سال 2018


شناخت با شایسته ترین رایحه های مردانه در سال 2018 بر حسب عطر
رایحه ها بر حسب جنسیت به دو گونه زنانه و مردانه تقسیم می گردند . بو های زنانه معمولا عطر های لطیف و سبکی دارا هستند و برعکس عطرهای مردانه اکثر وقت ها از عطر سنگین و وحشتناک تری برخوردارند .

بهترین عطر مردانه

عطرهای مردانه معمولا بو ای تلخ یا این که تند دارا هستند و طبیعتشان گرم هست این خصوصیات همه بر حسب شخصیت و طبع آقایان معین گردیده اند و می‌توانند تکمیل کننده شخصیت آقایان باشند و ابهت و مردانگی را در آنان بالا ببرند .

معرفی شایسته ترین رایحه های تلخ مردانه در سال 2018

1- رایحه سارف 212 کارولینا هررا مردانه - Surf EDT 212 CH


عطری خوشبو از مارک کارولینا هررا که عطر تلخ و خنک دریا را با خویش به ارمغان می‌آورد . بو 212Surf EDT با داشتن بو آب دریا به هم پا گریپ فروت و نعناع هندی در ترکیبات خویش توانسته به نیکی احساس بودن در حاشیه دریا را القا نماید .

2- ادکلن جیور جیو آرمانی اتیتیود اکسترم مردانه - Attitude Extreme Giorgio Armani


عطری فوق العاده شیک و ولی لوکس از مارک اسم آشنای جیورجیو آرمانی که در سال 2009 برای اولی توشه به بازار بو و ادکلن ارائه داده شد . این بو مردانه منحصربه‌فرد آقایانی میباشد که شیک پوش و خوش ذوق وسلیقه اند ، و به پوشش و ظواهر خویش اهمیت می‌دهند . لیمو و قهوه مقدمه گر عطر این بو مردانه خوشبو می‌باشند که پیرو هل و اسطوخدوس به ترکیبات قبلی بیش تر گردیده و در غایت عمل اتیتیود اکسترم با حضور سدر ، نعناع هندی و کهربا به انتها می رسد . در حالتی که به‌دنبال عطری با عطر خیلی تلخ می‌گردید ، اتیتیود اکسترم گزینش خیر می باشد .

3- لالیک انکر نویر مردانه (لالیک مشکی) - Encre Noire Lalique


رایحه لالیک مشکی سالانه جز شایسته ترین عطرهای مردانه قرار می‌گیرد . عطر تلخ لایک انکر نویر ناشی از حضور چوب کشمیری ، وتیور و سرو در ترکیباتش هست که در طول به کار گیری احساس مردانگی و خود‌با‌وری را در آقایان بالا می برد . با یقین میتوان بیان کرد انکر نویر یکی شایسته ترین عطرهای مردانه مارک لالیک می باشد .

4- ادکلن دسکوارد راکی مانتین(مشکی) مردانه - Rocky Mountain Dsquared


عطری مردانه و تلخ با عطر چوبی که بوسیله مارک دسکوارد در سال 2009 پباده سازی و ساخت شد . راکی مانتین دوست داستنی آقایانی هست که به صلابت کوه ها و طبیعت عشق و علاقه مندند و پیرو این میباشند که مدام یگانه باشند . راکی مانتن در ترکیبات خویش عطر کهربا ، فلفل سیاه ، وتیور و چوب درخت سدر را دارااست و همین ترکیبات سبب به ایجاد عطر ای ملایم و تلخ شده‌است .

5- ادکلن نارسیس رودریگز فور هیم بلو نویر مردانه - Narciso Rodriguez for Him Bleu Noir


یکی شایسته ترین بو های مردانه مارک نارسیس رودریگرز که با بو ای خنک و تلخ در سال 2015 وارد بازار رایحه و ادکلن شد . فور هیم بلو نویر با بو خنک و تلخی که دارااست این قابلیت را به آقایان می دهد تا در روزهای گرم فصل تابستان نیز ابهت و مردانگی خویش را مراقبت نمایند و مختص خیس از مدام در عده حضور پیدا نمایند .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۳:۰۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

بو چیست؟ عطر چیست

هر زمان که قصد خرید بو داریم، آن گاه از تعریف بوی مورد نظرمان به فروشنده، از او می خواهیم عطری را پیشنهاد کند که ماندگاری بالایی داشته باشد و دستکم به میزان هزینه‌ای که برای آن در لحاظ می‌گیریم، بتوانیم از عطر خوشش لذت ببریم . خرید عطر قادر است با اصول و ترفندهایی هم پا باشد که در گزینش یک رایحه مطلوب تأثیرگذار میباشد . با وجود اینکه شرط اولیه انتخاب رایحه برای هر شخصی بوی آن است، اما مسائل دیگری از قبیل قیمت رایحه و ماندگاری آن نیز به نوبه خویش از اهمیت بالایی برخوردار هست .
برای این‌که بتوانید تعیین صحیحی داشته باشید و با دانایی به دکان و مغازه فروش بو روانه شوید، ضروری می‌باشد اطلاعاتی در زمینه اشکال بو و هم‌چنین تفاوت پرفیوم، ادوپرفیوم و سایر عطرها به دست آورید:

بهترین عطر مردانه
بو
چیست؟ عطر
چیست
عطر به طور کلی در صورت نخستین خویش ماده و عصاره‌ای خالص از روغنی معطر میباشد که با الکل یا همان اتانول و چه بسا گهگاه مواقع آب ترکیب می‌شود و در بطری‌های منحصر به فرد خودشان مخلوط می شوند . میزان الکل مو جود در عطرها ادله مضاعف مهمی در تعیین کیفیت و بها عطرها به شمار میرود . همینطور غلظت و ارتفاع عمر اسانس و ترکیبات معطر به کارگیری شده در تولید گونه های بو متغیر می‌باشد و ارتقاء غلظت و درصد ترکیبات معطر می‌باشد که در ماندگاری آن تأثیر دارد . ولی در بخش اعظمی مواقع شکل و طراحی شیشه رایحه و بسته‌بندی آن نیز در بها آخرین تأثیرگذار هست .

دسته‌بندی
انواع عطر پرفیوم: یکی از مهم‌ترین دسته‌های رایحه و خوشبوکننده‌های تن را پرفیوم تشکیل می دهد . پرفیوم‌ها عطرهایی با طولانی‌ترین و بیشترین ماندگاری می‌باشند که آب و الکل استعمال شده در آن‌ها در دست کم و کمترین اندازه خود می باشند . این عطرها حدود ۲۲-۴۰ درصد اسانس . دارا‌هستند و تمامی این ویژگی‌ها کمک می‌نمایند که هزینه پرفیوم‌ها بالا باشد و آن‌ها را جزو گران‌ترین عطرها قرار دهد .

ادوپرفیوم: ادوپرفیوم‌ها هم دسته‌ای دیگر از قوی‌ترین عطرها و البته مقداری ارزان‌تر از پرفیوم‌ها هستند . و در نوع دوم از نظر خلوص قرار میگیرند . اسانس موجود در این عطرها ۱۵-۲۱ درصد می باشد و ماندگاری مناسبی دارا هستند که سوای شک و تردید از پرفیوم‎ها کمتر میباشد .

ادوتویلت: این عطرها در دسته سوم از حیث ماندگاری و قیمت میباشند و به مقدار ۶-۱۴ درصد اسانس دارا هستند . بوی ملایم‌تری دارا هستند و ماندگاری‌شان کمتر از ادوپرفیوم‌ها می باشد . از حیث بخش اعظمی از کارشناسان ادوتویلت‌ها هم صرفاً عطرهایی هستند که رایحه‌شان میتواند به طور متوسط به مشام شما برسند تا شما نیز از آنان لذت ببرید . ولی بایستی این نکته را نیز ذکر کرد که در چهره اسپری کردن ادوتویلت بر روی مچ دست و ناحیه‌های دارنده نبض مثل گردن می توانید ماندگاری این گونه عطرها را تا ۴۸ ساعت ارتقا دهید .

ادوکلن: این عطرها که رتبه چهارم را دریافت کرده‌اند، خلوصشان ۱-۵ درصد است و با داشتن قیمت ارزان‌تر، ماندگاری پایین‌تری دارا‌هستند .

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۸:۳۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

عطرهای مردانه خاص!


صراحت دارد که مردها به اندازه خانم‌ها در خرید، مته به خشخاش نمی‌گذارند، البته در خرید برخی اسباب و اثاث شخصی‌شان آنقدر حساس می‌باشند که گاهی هزینه بسیار زیادی برای آن‌ها در حیث می‌گیرند؛ مثل ادکلن. ادکلن‌ها در مرکز لیست خرید مردهای خوش‌تیپ می‌باشد و هر فصل برای خرید آن‌ها برنامه‌ریزی خاصی دارا هستند. در‌صورتی‌که در میان رایحه‌ها در‌پی جدیدترین و خنک‌ترین آن ها می‌گردید، بهتر می باشد چرخی در پیشنهادهای مردانه این مقاله بزنید، تا با این رایحه‌ها در گرمای فصل‌تابستان روزهای دلچسب و خنکی را سپری کنید.

بهترین عطر مردانه

توانا شوید

توانمند بودن عطرهای مردانه بیش از هر چیز در ظاهر و شیشه‌های تیره‌رنگ آن ها گشوده می‌‌گردد. شکل و شمایلی که به خوبی خبر از آنچه باطن خویش دارااست، می‌دهد. با این درحال حاضر درصورتی که در‌پی توان و تفاوت هستید ما رایحه مردانه له هوم لا به لا نویی La Nuit de l`Homme Yves Saint Laurent را پیشنهاد می‌کنیم. عطری با ترکیب رایحه مرکبات، گل‌ها و رایحه شرقی که در آمیخته شدنش با بوی هل و تازگی ترنج و اسطوخودوس رنگ و بوی ویژه‌ای در خویش دارااست. رایحه‌هایی سرشار از ناهم خوانی که همین به ماندگاری بالا و پراکندگی بسیار خوب این رایحه کمک ویژه‌ای کرده هست.

خنک‌ترین ها برای روزهای گرم

از سویی دیگر این بو در رایحه پایانی خویش ترکیبی از زیره سیاه و خس‌خس دارااست تا تلخی و شرقی بودن آن شم مردانگی را در شما صدچندان کند. با این تفاسیر دیگران هم گزینش هوشمندانه شما‌را تحسین خواهند کرد.

حدود قیمت: 350 هزارتومان 100 ML

نترس باشید

گاهی شنیدن اسم یک بو، باسابقه خوبی که در ارائه رایحه‌های پرطرفدار داراست، کافی میباشد تا بی‌درنگ سراغش بروید. برای کسانی که مارک تروساردی Trussardi را نمی‌شناسند باید بگوییم این اسم بعداز سالیان تولید عطرهای زنانه و مردانه گوناگون زیر لحاظ بهترین متخصصان جزو کم برندهایی هست که کیفیت خویش را مثل دیرین محافظت کرده می‌باشد و هم اکنون با ارائه بو مردانه جدیدی با اسم بلک استیریم که عطری اشرافی، تلخ و افسانه‌ای می‌باشد در ابتدا پرفروش‌ترین‌ها جای‌دارد.

خنک‌ترین ها برای روزهای گرم

این رایحه با ترکیبی از لیموی نو ایتالیایی، زنبق و آلو و در نهایت نت پایانی تلخی از خس خس، نعناع هندی و چرم پراکندگی بسیار خوبی دارااست. در صورتی‌که دنبال عطری با ماندگاری بالا هستید این بو بهترین پیشنهاد می‌باشد.

حدود قیمت: 290 هزار تومان 100ML

اسپرت و خنک

در شرایطی‌که در میان عطرها در پی رایحه‌ای برای به کار گیری در محافل غیررسمی و توده‌های از صمیم قلب می‌گردید ما به شما رایحه مردانه کروم یونایتد Azzaro Chrome United را پیشنهاد می‌کنیم. رایحه‌ای خاطره‌انگیز از لحظات به یاد ماندنی توده‌های از صمیم قلب که سرشار از لذت و شادی می‌باشد و با پراکندگی بسیار خوبی که داراست همگی انتظارات شما‌را از یک بو به یادماندنی و خنک برآورده می‌کند.

خنک‌ترین ها برای روزهای گرم

رایحه اولیه این بو مردانه از ترکیبات ترنج، گشنیز و فلفل با بویی خنک می باشد که با برگ‌های چای و بنفشه تحت عنوان رایحه میانی و در آخر هم رایحه مشک و سدر ادامه می یابد. این رایحه که به دلیل اسپرت بودنش هواداران زیادی بین برنا خیس‌ها دارااست تا ساعتها به به عبارتی تازگی ثانیه‌های نخستین روی پوست‌‌‌‌‌تان خودنمایی می‌کند. پس در روزهای گرم فصل تابستان به کمک این رایحه خنک شوید.

حدود قیمت: 150 هزار تومان 100ML

رایحه چوب و ادویه

مغازه‌های پهناور بو معمولا گزینه‌های زیادی را برای گزینش پیش روی شما قرار می‌دهند؛ پس کافی میباشد کمی گذشته از خریدتان داده ها لازم را در چنگ داشته باشید و سراغ همانی که می‌خواهید، بروید؛ به عنوان مثال در شرایطی‌که از دوست داران رایحه چوب و ادویه هستید بو مردانه نویت د ایسی Nuit d’Issey Issey Miyake را مطلقا آزمون کنید. این بو با شیشه سیاه مختص خویش بسیار دیده‌نواز هست و به دلیل ترکیبات خلاقانه عطاران آن دل هر مصرف کننده‌ای را با یک توشه بوییدن خواهد موفقیت.


برچسب: بهترین عطر مردانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۰:۵۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

شایسته ترین رایحه های مردانه در فصل زمستان


شایسته ترین رایحه های مردانه در فصل زمستان

بهترین عطر مردانه
هنوز هم برای اینجانب عجیبه که میشنوم یک فردی در حین 1‌سال تنها از یک بو به کار گیری می‌کند ! ما بایستی همانگونه که در هر فصل خرقه و دسته پوشش خویش را عوض می‌کنیم ، بو خویش را نیز می بایست بده بستان و مطلوب آن فصل کنیم . و اما قانون ها مختص خویش را دارااست . به صورت نمونه بو های سبک و اصطلاحا لایت را می بایست در هوای گرم پوشید و بو های تند و چاشنی ای را می بایست در هوای سرد پوشید . بی آلایش می‌باشد مگر خیر ؟با تغییرات آب و هوایی می بایست رایحه ها نیز عوض شوند . در‌این پست می خواهیم شما‌را با 5 تا از شایسته ترین بو های مردانه که مطلوب فصل زمستان می باشند آشنا کنیم .

1)one Million by Paco Rabanne

 

یکی رایحه هایی که تمام معادلات شمارا بهم میریزد ادکلن مردانه وان میلیون پاکو رابان می‌باشد . شاید بخاطر عجین شدن سه نت چرم ، دارچین و کهربا . یا این که شاید بخاطر شیشه بسیار روشن و زیبایش . وارد بازی می نماید مردانی را که شیفته چیزهای فلزی می‌باشند . علاوه بر این نت های تند چاشنی ای در‌این بو با بو گرم و شیرین آن در تعادل بی نقص به رمز می‌برد .

2) Boss Bottled by Hugo Boss

پیشگام در تمامی چیز مردانه و کارکشته . هوگو بوس حقیقتا نمیتواند در تولید یک رایحه خطا نماید ! رایحه هوگو بوس بوس باتلد یکی بو هایی میباشد که توصیه می شود در فصل زمستان به آن تصور کنید . بو این بو کارکشته و در نظم بی نقص به راز می برد که مطلوب روز و شب و دفتر کار هست . نت ابتدایی این رایحه با سیب ، لیمو ، هلو آغاز می شود که به آرامی جای خویش را به وتیور و چوب دمپایی می‌دهند .

3) The One Gentlemen by Dolce And Gabbana

ادکلن دلچی گابانا د وان جنتلمن پاسخگوی نیاز یک آقای امروزی و سازگار با نیازهای او می‌باشد . عطر ابتدایی این بو با فلفل و گریپ فروت منتشر می‌شود و با بو دلنشین وانیل به تکامل می رسد . عطر نفسانی ادکلن د وان جنتلمن را برای فصل زمستان خویش در لحاظ بگیرید .

4) Gucci Pour Homme by Gucci

یکی از دیگر از تعیین های پررنگ برای ماههای سرد ، گوچی پور هوم دربرگیرنده یادداشت های گرم چاشنی جات ترشی جات ، بیشه ولی مهمتر از همگی کهربا که منجر میگردد این شم زمستانی در شما گرم جلوه نماید .این رایحه دربرگیرنده یادداشت هایی از ترنج، سرو و بنفشه در نت ابتدایی ،و در قلب عطر دربردارنده توتون و یاس و در نت شالوده نعنا هندی و کهربا حضور دارا هستند. ماندگاری و پخش عطر چیزی میباشد که درین رایحه بسیار توانا و موج می زند که اما جیمز فرانکو خیلی به آن عشق و علاقه دارااست . آیا شما هم عشق و علاقه مند شدید؟

5) Spicebomb by Viktor And Rolf

 

ادکلن مردانه اسپایس بمب در بسته بندی و به حالت یک نارنجک پباده سازی گردیده . و در صورتی در نگاه نخستین اعتقاد و باور نکردید که حقیقتا یک انفجار در رویه هست بهتر می‌باشد بوی آنرا استشمام نمایید .این ادکلن دربرگیرنده یادداشت هایی آتشین از فلفل ، زعفران ، چرم ، تنباکو، وتیور ، ترنج ، گریپ فروت و فلفل صورتی برزیلی هست .

بو زنانه مونت بلنک لیدی امبلم (Mont blanc Lady Emblem) در اوایل فصل بهار 2014 پباده سازی و در سال 2015 برای بانوان با بو ای از گلها ، میوه های معطر و چوب های جنگلی به بازار عرضه شد . بو بو زنانه مونت بلنک لیدی امبلم با عناصری از توت قرمز رنگ ، کل رز صورتی و هلو مقدمه گردیده و در نت میانی فعالیت خویش را با مثال های چوبی ، چوب دمپایی ، نعنا هندی ، چوب بلسان بنفش پیشروی می‌کند و در نت نهایی فعالیت را با ترکیبی میوه ای دودی از تمشک و مشک به آخر می رساند . پباده سازی بطری این بو به طریق یک الماس صورتی رنگ بوده که به وسیله سانجا پکیک پباده سازی گردیده و در سه سایز 30 ، 50 ، 75 میلی عرضه شده‌است .


برچسب: بهترین عطر مردانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۲:۰۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

جسورانه‌ترین و دیدنی‌ترین عطر‌ای


۲۶. Aventus – Creed
Aventus جسورانه‌ترین و دیدنی‌ترین عطر‌ای که بوسیله House of Creed ارائه شده است، از سوی زنان سراسر دنیا به جهت انرژی پویایی که داراست، تحسین می گردد.

بهترین عطر مردانه

نوت‌های ابتدایی Aventus متشکل از آناناس، انگور سیاه، سیب و برگاموت می باشد. در حالی که نوت‌های میانی آن رز فلفلی، گل یاسمن و توس میباشد.

نوت شالوده‌ی این بو مردانه درست شده از خزه‌ی درخت بلوط، عنبر و از کلیه بهتر بو وانیل که منجر میشود یک شم شهوانی خوشایند در شما تولید شود.

۲۵. Bvlgari Aqua
Aqva Pour Hommeملایم، محجوب و به طور کامل مردانه هست و چیزی معدود‌خیس از اقتدار دریاها ارائه نمی‌دهد. این پرفیوم با نوت‌هایی که برخی از موادتشکیل دهنده شرافتمندانه‌ی دریاها را به مشام می رسانند، دریای وجود شما‌را خارج میکشد.

نوت ابتدایی این بو مردانه ترکیبی از ماندارین و پتیتگرین می‌باشد در حالی که نوت میانی که به شما می رسد بو سانتولینا و جلبک دریایی پوسیدونیا هست. بوی این پرفیوم به یاد ماندنی می باشد و بلافاصله احساس می گردد. فقط با حضور خویش انسان‌های حریم‌تان را گرفتار فرمایید.

۲۴. Ralph Lauren Polo Blue
در‌حالتی که امید دارید امتیاز استعمال از یک کدام از تولید ها رالف لارن را به‌دست بیاورید ولی پول متعددی خرج نکنید، ‌Polo Blue ادغام قابل قبولی از ارزش و بها را به همدم داراست.

طبیعت گشوده را از روش ترکیبی از خربزه، ریحان و جیر پدید بیاورید. وسعت عرش را در چنگ‌تان بگیرید!

Polo Blue انرژی آب روان را برای‌تان به ارمغان میاورد و باعث می گردد که تازیانه‌ی هوای جدید را روی خویش شم نمائید – نسبتاً شم یک موج‌سوار را به شما می دهد.

۲۳. Ralph Lauren Polo Red
این بو مردانه تازگی فصل تابستان یعنی به عبارتی هیجانی که دنبالش می باشید را برای‌تان به ارمغان می آورد. Polo Red علاوه برا این‌که ترکیبی از رایحه زعفران قرمز‌رنگ را دارااست، ‌دربردارنده رایحه تازگی‌بخش گریپ‌فروت قرمز رنگ و نوت شالوده‌ی چوب قرمز‌رنگ نیز میباشد. این پرفیوم هنگامی از منزل خارج می روید شمارا خیر صرفا خواستنی‌خیس بلکه شهوت‌انگیز‌خیس نیز مینماید.

۲۲. Azzaro Chrome
بو‌ای که به وسیله آزارو ساخت شد. عطر‌ی کروم اختصاصی بودن و تصدی خاطر را در یک بطری دقیق و خوشگل القا میکند.

Chrome عالم را به طرز‌ای توفانی فرا گرفته‌میباشد و آن انرژی را که یک مرد برای حضوری توانا نیاز دارااست، ارائه میدهد.

نوت‌های شالوده‌ی این بو مردانه عبارتند از مرکبات جدید و مشک سپید در ادغام با آکوردی آبی رنگ و چوبی. شم تازگی‌بخش این پرفیوم با زیرلایه‌ای خنک دو برابر می شود.

۲۱. Eternity Aqua – Calvin Klein
کلوین کلاین راجع‌به پوشاک یک کدام از تولیدکنندگان سطح بالا میباشد، ولی درباره‌ی رایحه هم چیزی معدود‌خیس از برندهای مطرح ندارد. اما به تازگی درباره‌ی بو با اقتدار وارد میدان شده است.

Eternity Aqua for Men، سه جنبه از شما‌را نشان میدهد: پیراستگی، خود باوری و اصالت. وقتی که‌این بو را می‌زنید این خصوصیت‌ها به صورت پررنگ‌ای نمود پیدا می نمایند.

این بو که دربردارنده تازگی اقیانوس‌ می‌باشد سوای دردسر نازکی و جسارت را در یک مرد پیراسته آشکار می نماید.

۲۰. Escape – Calvin Klein
شما هیچ وقت از این عطر‌ی کلاسیک خسته نخواهید شد! وقتی که‌این رایحه را به خویش بزنید هیچ گاه گریزی از دست خانم‌ها ندارید. Escape که در ده سال‌ی ۹۰ به بازار عرضه شد، هنوز هم آیتم اعتنا می‌باشد و خواب شب را از دیده بانوان ربوده‌می‌باشد.

نوت‌های نخستین‌ی این رایحه مردانه مخلوط بی‌همتایی دارااست متشکل از اکالیپتوس، خربزه، سرو کوهی، گریپ‌فروت، ‌انبه و برگاموت در حالی که نوت‌های میانی مشتمل بر رزماری، سرو، نراد، مریم‌گلی، توس و نوت‌های دریایی می شود. نوت‌های شالوده از چوب دمپایی، عنبر، پچولی، خزه‌ی درخت بلوط و وتیوِر ساخته شده‌می‌باشد.


برچسب: بهترین عطر مردانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۵:۰۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

شخصیتی یک جور رایحه موجود


تا به‌هم اکنون عطرهای متعددی را آزمون کرده‌اید ولی هیچ کدام از آن ها نتوانسته‌اند حیث شما‌را جلب کنند زیرا حقیقت این میباشد که برای هر شخصیتی یک جور رایحه موجود است که شما می بایست آن را پیدا کنید.

با جواب دادن به پرسش‌های تحت، گونه عطری که با روحیه‌تان سازگار می باشد را پیدا کنید و به شخصیت باطن‌تان پی ببرید:

بهترین عطر مردانه

۱- وقتی که شب دیر وقت بعداز فعالیت به منزل میایید اولی کاری که انجام می‌دهید، چه چیزی است؟

الف- طفل‌ها را می‌خوابانید.
ب- تند تند غذایی را مهیا میکنید و از مابقی آن هم برای فردا کنار میگذارید.
ج- تلویزیون بازدید میکنید و به طور همزمان سرگرم تناول کردن تنقلات می شوید.
د- خبر نامه روز قبل را میخوانید و یک استکان چای می نوشید.
ه- آرایش و پیرایش‌تان را منزه میکنید و با یک جام آب میوه روی کاناپه لم می‌دهید.

۲- گونه نظافت کردن شما چه‌گونه هست؟

الف- اتاق‌ها دست کم هفته‌ای یک توشه منزه میشوند، زیرا شما یک نفر را در هفته می آورید که‌این امور را انجام دهد.
ب- تمیزی منزل شما در توان مناسبی میباشد. ولی پس از اینکه کل ۲۴ ساعت تعطیلی هفته را پای پاک کردن صرف میکنید.
ج- منزل شما مقداری نا مرتب می‌باشد! البته شما اعتقاد و باور دارید که‌این گونه هم یک جورهایی یگانه هست.
د- هنگامی کتابی را از قفسه کتاب درمی‌آورید، گرد و خاک کتابخانه مشخص و معلوم می‌گردد!
ه- شما هر از گهگاه به مناسبت‌های یگانه تمیز کاری می کنید.


۳- به هجرت می روید. احتمال آوردن کدا‌م‌یک از مورد ها پایین هنگام بازگشت از مسافرت طولانی تر می‌باشد؟

الف- خوراکی‌ها و تنقلات برای عزیزان و قوم
ب- یک مجسمه برای کامل شدن شدن فضای هنری خانه‌تان
ج- هیچی. زیرا شما همگی پول‌تان را صرف غذاهای خوشمره و تفریحات دیگر کرده‌اید.
د- چیزی که تحت عنوان یادگاری مستقر آن ناحیه برای‌تان بماند.
ه- هیچ چیز و تمامی چیز. در اصل شما در هر مهاجرت ناچار می شوید که یک چمدان بیشتر برای توشه کردن وسایلی که خریدید تنظیم فرمائید.

۴- به استعداد رشد گل و گیاه خویش چه امتیازی می‌دهید؟

الف- عالی. صرفا در‌صورتی‌که که حیوان‌ها خانگی‌تان به گیاهان زخم نرسانند آنان پرورش طبیعی خویش را به نحو احسن خواهند داشت.
ب- خیلی خوب. کلیه گلفروش‌ها به گیاهان مرتبط با نواحی گرم و کم آب شما با حسرت نگاه می کنند!
ج- صرفا امکان زنده نگه داشتن کاکتوس‌ها را دارید!
د- گیاهان به شیوه عجیبی رویش می‌نمایند حتی در صورتیکه شما فراموش کرده باشید که به آن ها آب بدهید!
ه- ترجیح شما گل‌های جدید می باشد، مخصوصا در حالتی که آن‌ها‌را از باغچه خودتان چیده باشید!

۵- تکنیک آشپزی شما چه می‌باشد؟

الف- دستورهای غذایی آزمون گردیده و صحیح که در اصل از ماد‌رها به ارث می بریم!
ب- شما دوست دارید که چیزهای نو را کشف فرمایید و حتی غذای روی خبرنامه آشپزی را هم آزمون میکنید.
ج- اساسا ترجیح شما غذاهای مهیا خارج میباشد.
د- غذاهایی را ترجیح می‌دهید که مهیا کردن‌شان روزگار بیشتری میبرد البته به هر درحال حاضر ارزشش را دارااست.
ه- مطمئنید که بالاخره از مواد جان دار در یخچال می توانید یک غذایی ابتکار فرمائید.

۶- شایسته ترین تفریحی که در تعطیلات انتها هفته برای خویش برنامه‌ریزی میکنید، کدام یک میتواند باشد؟

الف- رفتن به موزه
ب- مطالعه یک کتاب خوب و آن گاه فیلم دیدن
ج-صرف ناشتایی در یک رستوران خوب
د- به دور زدن در خیابان
ه- ناشتایی در رختخواب

۷- گل گزینه عشق و علاقه شما کدام​یک هست؟

الف-ژربرا
ب- ارکیده
ج- تاج خروس
د-لیلیوم
ه- رز

۸- کدام‌یک تمجید بهتری از تیپ شماست؟

الف- خرقه‌هایی که با آنان شل باشید.
ب- کلاسیک
ج- جامه‌های مد روز که نگاه هر کسی را جلب می نماید.
د- اسپرت. با جین و بلیز معاش میکنید.
ه- ترکیبی از خرقه‌های مخصوص

۹- بوی آیتم عشق و علاقه شما چه است؟

الف- بوی ملایم گل‌ها و میوه‌ها
ب- گیاهان کلاسیک
ج- گل‌های تند
د- مورد ها خیلی مختص (مثل بوی مواد لباسشویی که بعضا‌ها دوست دارا هستند و بعضا‌ها از آن متنفرند)
ه- خوراکی‌ها (مثل شکلات) و کلا بوهای شیرین


برچسب: بهترین عطر مردانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۳:۲۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)