مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

شعور دانش ایجاد بو


چنانچه دوست دارید خودتان مطابق بوی گزینه عشق و علاقه‌تان بو صحیح نمایید و از عطر آن لذت ببرید، در اینجا شیوه ایجاد بو خانگی ارائه شده‌است که می‌توانید با مطالعه آن، بو دوستداشتنی‌تان را بسازید.
تحریریه تیم ترجمه معاش آنلاین

شعور دانش ایجاد بو
پیش از هر چیز بهتراست شعور صحیحی از رایحه و اشکال بو های آن داشته باشید. عطرها، ترکیبی از عطر های متفاوت میباشند که "نت" نامیده می گردند.

بهترین عطر مردانه

زمانی عطری را به روی پوست خویش اسپری میکنید، بوی آن به ترتیب "نت" های تحت تکان می‌نماید:

نت بالایی
بویی هست که به محض به کار گیری از یک رایحه به مشام می‌رسد. نت های بالایی دربرگیرنده مولکول های کوچکی میباشند که با‌گاز (معمولا درعرض10 تا 15 دقیقه) تبخیر می‌شوند.

آنان در تکوین شم اول یک شخص نسبت به آن بو نقش مهمی دارا‌هستند و در فیض در فروش آن بو بسیار مهم می‌باشند.

از بوهای نت بالایی دوست داستنی می شود به ریحان، ترنج، گریپ فروت، اسطوخودوس، لیمو، آهک، نعناع، شکوفه پرتقال، رزماری و پرتقال اشاره نمود.

نت میانی

بویی می باشد که صحیح هنگامی، نت بالایی در اکنون محو شدن می باشد، خویش را نشان می‌دهد.

ترکیبات نت میانی هسته یا این که بدنه اصلی یک بو را تشکیل میدهند و و تحت عنوان یک پوشش برای عدم حس بوی نامطبوع نخستین نت شالوده کار می‌نمایند.

این بوی غیر مطلوب ابتدایی در نت‌های شالوده با سپری شد دوران، مطبوع و دل‌انگیز میگردند.

بوهای میانی عبارتند از: فلفل سیاه، هل، بابونه، دارچین، میخک، سوزن صنوبر، یاسمن، سرو کوهی، سنبل هندی، شکوفه پرتقال، جوز، گل رز، چوب بلسان بنفش و یلانگ یلانگ.

نت مبنا
هنگام محو شدن بوی نت میانی، نت شالوده استارت به آشکار شدن مینماید. نت‌های اساس و میانی یک رایحه درکنار هم، شالوده رایحه را تشکیل می دهند.

نت‌های اساس، عمق و استحکام هر بو را به وجود میاورند. ترکیبات این تیم از بوها بی نیاز و عمیق بوده و معمولاً تا ۳۰ دقیقه پس از به کار گیری به مشام نمی رسند.

البته 4 تا 5 ساعت دوام دارا هستند. از بوهای این نت، می شود به چوب سدر، سرو، زنجبیل، نعناع هندی، چوب کاج، چوب دمپایی، وانیل و علف وتیور اشاره نمود.


برچسب: بهترین عطر مردانه،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۷:۱۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)