مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش .

مرجع مقالات رسمي لوازم آرايش

چطور روغن‌‌هاي معطر صحيح كنيم؟


بو شرقي :
عطرهاي شرقي يادآور چاشني هايي مانند وانيل گرم ، دارچين، عنبر و مشك ميباشد. عطرهايي گرم ، اسرارآميز و سكسي.

سفارش بو بو شرقي به وسيله ماه 24:
رايحه تام فورد سوليل اركيد Tom Ford Orchid Soleil ، بو لانكوم هيپنوز Lancome Hypnose ، بو گود گرل كارولينا هررا

 

عطر چوبي :
عطرهايي مانند ترنج، بلوط، گياه مركب و پانچولي در مدل عطر هاي چوبي قرار ميگيرند.

عطرهاي مو جود درين تيم خاكي مي باشند و اكثر اوقات با چاشني يا اين كه مركبات تركيب مي‌شوند.

سفارش رايحه عطر چوبي بوسيله ماه 24:
بو زنانه امروزي پرنسس Modern Princess ، بو گوچي بامبو Gucci Bamboo ، بو زنانه نارسيسو رودريگز

 

اذن دهيد رايحه به يادماندني شود: خيلي مهم نيست كه چه رايحه و عطر اي را تعيين نمائيد، روي پوست شما بوي بو بسيار متعدد خواهد بود.

اذن دهيد رايحه گشوده شود: بو آن در محيط منتشر گرديده و بعد چندين ساعت در آن گام بزنيد تا مشاهده كنيد كه با سپري شد زمانه چه گونه عطر با پوست شما هماهنگ مي گردد. آنگاه مي‌توانيد از گزينش رايحه مطلوب متشخص خويش مطمئن باشيد.

 

دو شنبه ۱۸ دي ۱۳۹۱ - ۱۵:۰۸
چطور روغن‌‌هاي معطر صحيح كنيم؟
همشهري آنلاين- ندا شريف: با به كار گيري از گل‌ها، سبزي‌ها و گياهان، روغن‌هاي معطر طبيعي بسازيد تا ديگر ناچار نباشيد در دكان‌ها دنبال يك شيشه لاكچري، آن هم با مخلوط شيميايي باشيد.

بهترين عطر مردانه

موردها مايحتاج:

گياهان، صيفيجات، گل‌ها يا اين كه پودر

روغن‌هاي ضروري

يك يا اين كه دو گزينه از روغن‌هاي: جوجوبا، بادام، زيتون، دانه انگور و فندق تحت عنوان روغن حمل كننده

روغن ويتامين E و شيشه‌هاي كوچك و تيره

1- محرمانه به يك كدام از دكان‌هاي وسيع بزنيد. مقداري وقت بگذاريد و با گونه هاي روغن‌هاي ضروري آشنا گرديد. خويش را محدود به ساختن يك ‌گونه روغن معطر نكنيد. اما بعضا از روغن‌ها مانند اسطوخودوس عامه پسندند. به‌دنبال عطر‌هايي باشيد كه با هم هماهنگ‌اند براي مثال ياس و وانيل.

مي توانيد تنها يك بو يا اين كه با مقداري وقت بو تركيبي دلخواه را داشته باشيد يا اين كه حتي تركيبي تازه توليد نمائيد.

2- روغن ضروري خالص را خريداري نمائيد. روغن با روغن ادغام مي‌گردد البته در‌صورتي‌كه دارنده آب باشد اين طور وجود ندارد.

كارايي فرماييد روغن تا حد ممكن ارگانيك باشد. صراحت دارد كه گران‌خيس ميباشد ولي زيرا خويش مي خواهيد روغن صحيح نماييد مطمئنا ادغام شيميايي را نمي‌پسنديد. از روغن خالص به كار گيري فرمائيد خير ادغام روغن‌ها.

3- در خصوص روغن حمل كننده تصميم بگيريد. روغني كه رايحه را در خويش نگه مي دارد، حمل كننده ناميده ميگردد. اكثر آنان پاره اي عطر و برخي بوي بيش‌تري دارا هستند.

روغن بادام بوي شيرين‌تري دارااست. پس در شرايطي‌كه دنبال بوهاي شيرين ميباشيد، آن را گزينش نماييد.

جوجوبا روغن فوق‌العاده سرازير، با مقداري بو ميباشد.

درصورتي كه كه قصد خريد روغن زيتون داريد، گونه غليظ و تيره‌خيس را تعيين فرمائيد.

روغن دانه انگور پر‌نور‌خيس، سبك‌خيس و نادر‌عطر خيس ميباشد.

در‌صورتي‌كه در زمينه‌ي گزينش اين روغن‌ها مطمئن نيستيد، از هر يك يك شيشه‌ كوچك خريداري و آزمون كرده و در امر تعيين يكي‌از آنان تصميم بگيريد. حتي در حالتي‌كه از آن ها براي روغن معطر به كار گيري نشوند مي توانيد براي پخت خوراك آنها‌را مصرف كنيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۴۶:۴۱ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

تشخيص رايحه اصل از تقلبي


هنگام خريد رايحه ادكلن هاي لاكچري، مطمئنا شما ميخواهيد تشخيص بو اصل از تقلبي را بدانيد. عطرهاي تقلبي به راحتي ساخت مي‌شوند ولي واضح ميباشد كه به عبارتي كيفيت و بوي عطرهاي اورجينال را ندارند و به اين ترتيب با خريد آنها صرفا پول تان را بدور مي ريزيد. با ايرانوس هم پا باشيد تا با تشخيص بو اصل از تقلبي انتخابي آگاهانه خيس داشته باشيد.

تشخيص رايحه اصل از تقلبي
۱-از فروشنده مطمئن گرديد

بهترين عطر مردانه
با خريد كردن از يك فروشنده داراي اعتبار تا حدود متعددي ميتوانيد از خريد عطرهاي تقلبي اجتناب نماييد. بازارهاي فروش متنوعي براي رايحه و ادكلن ها موجود است از بوتيك هاي اسباب و اثاث آرايشي گرفته تا مغازه هاي مخصوص رايحه و مهم ميباشد كه مزايا و معايب خريد از هرمورد از آن‌ها را بدانيد. دكان ها مدام امن ترين جا براي خريد بو ادكلن ها مي باشند به دليل آن كه كار كشته ميباشيد از نزديك بسته بندي بطري ها را باز نگري فرمائيد و در فيس نياز از كاسب سوالات تان را بپرسيد. مزيت دكان ها اين ميباشد كه مكان ثابتي دارا هستند و در شرايطي كه متوجه شديد كه عطرتان تقلبي ميباشد ميتوانيد آن را پس دهيد. اعتنا داشته باشيد كه در صورتيكه از بازارهاي روز كه كسبه جاي ثابتي ندارند و نيز از دست فروش ها خريد نماييد در پس دادن رايحه تقلبي مبتلا اختلال ميشويد.

تشخيص رايحه اصل از تقلبي با بطري رايحه
مدام به توجه بطري رايحه را گذشته از خريد آن باز بيني فرمائيد و درصورت قابليت و امكان داده ها تماس فروشنده را بگيريد. در پرسيدن سوال ها مستقيمي كه به‌دنبال توضيح داده ميشود شل باشيد. مثلا «مي‌توانيد بچ نامبر اين بو را به اينجانب بگوييد» و «مي‌توانيد عكسي از متن پشت باكس رايحه به اينجانب نشان دهيد» و غيره. در حالتي كه ميخواهيد از مغازه هاي آنلايني زيرا eBay يا اين كه Amazon رايحه ادكلن بخريد مي بايست جنس و ايده ها يوزرها را باز بيني فرماييد. اطمينان يابيد كه فروشنده اكانت پاي پال وريفاي گرديده دارااست، به دليل آن كه دارندگان اكانت پاي پال وريفاي گرديده مجبورند داده ها تماس ظريف شان را فاش نمايند.

در شرايطي‌كه از دكان هاي اينترنتي بو و ادكلن مانند ايرانوس خريد مي‌كنيد. ملاحظه كنيد كه در وب سايت نشاني و شماره هاي مشخص و معلوم و دقيقي نقل شده يا اين كه خير. آيا فروشنده داده ها تماس يك سري شيوه ارتباطي آنلاين خويش از گزاره آدرس اينترنتي، تلگرام، يوتيوب، گوگل پلاس و…خويش را ذكر نموده است. آيا قابليت و امكان رجوع متاع دارااست؟ از دكان هايي خريد فرماييد كه بي ترديد آرم اعتماد الكترونيكي داشته باشند. دكان هاي داراي اعتبار رايحه و ادكلن همچون ايرانوس دارنده سايتي با ظواهر و پباده سازي شكيلي مي‌باشند و بخش هاي متفاوت تارنما به خصوص قسمت هاي اصلي آن فارغ از هيچ اشتباه املايي و دستوري مي باشند. مطمئنا مغازه هاي تقلبي زيرا مي‌دانند دوامي ندارند روي پباده سازي و زيبايي وب سايت خويش هزينه ي چنداني نمي‌كنند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۴۸:۰۱ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

به كارگيري از روغن هاي معطر براي ايجاد بو ميوه


به كارگيري از روغن هاي معطر براي ايجاد بو ميوه
دومي طريق براي توليد رايحه ميوه به كار گيري از روغن هاي معطر هست. شما مي‌دانيد اين روغن هاي معطر دارنده تركيبي تماما طبيعي مي‌باشند و به راحتي ميتوانيد آنها‌را از دكان هاي عطاري و طب سنتي تهيه و تنظيم فرماييد و براي تهيه و تنظيم بو خانگي آنها را به كار گيري نمائيد. براي تهيه و تنظيم رايحه مركبات بدين طرز بايستي فرايند تحت را طي نماييد:

بهترين عطر مردانه

مواد موردنياز را مهيا نماييد:
در صدر بايستي مواد مايحتاج را كه دربرگيرنده تعدادي گونه روغن معطر گياهي ميباشد را جمع آوري فرمائيد. براي ايجاد اين بو شما به يك بطري پنج ميلي ليتري، يك روغن حمل كننده فارغ از عطر، روغن پرتقال شيرين، روغن نارنگي، روغن بهارنارنج و روغن چوب سدر نياز خواهيد داشت. روغن حمل كننده روغني ميباشد كه از تبخير شدن روغن هاي گياهي خودداري ميكند و معمولا دارنده عطر نميباشد. روغن هاي مانند روغن نارگيل، روغن آووكادو، روغن دانه انگور و روغن بادام مي‌توانند تحت عنوان روغن حمل كننده بو آيتم استعمال قرار بگيرند.

روغن هاي معطر را باهم مخلوط فرماييد:
دو قطره از روغن پرتقال شيرين، سه قطره روغن نارنگي، سه قطره روغن فصل بهار نارنج و دو قطره روغن چوب سدر را در يك پياله كوچك دردار بريزيد و آن‌گاه در بطري را بي نقص ببنديد و به طور سفت آن را حركت دهيد و بچرخانيد تا روغن ها به خير با يكديگر ادغام شوند. سه قطره از اين مخلوط را بايستي باطن بطري كوچك بو خويش بريزيد و مابقي آن را در صورتي‌كه نياز نداشته باشيد ميتوانيد بدور بريزيد.

 

روغن اساس را طولاني تر نماييد:
درحال حاضر ساير پياله پنج ميلي ليتري را با روغن اساس لبريز نماييد و درب كاسه را ببنديد. پياله را در دستان خويش به خير حركت دهيد تا روغن هاي معطر با روغن اساس به خير با يكديگر تركيب شوند و آن روزگار ميباشد كه بو متبوع شما قابل به كار گيري هست. روغن دانه انگور شايسته ترين روغن اساس ميباشد زيرا هيچ بويي ندارد و همينطور مي‌توانيد از روغن نارگيل گرم هم به كارگيري فرماييد.

 

از بو دست ساخته خويش غايت لذت را ببري:
حالا بو شما به طور كامل مهيا است و ميتوانيد از آن روزمره استعمال فرماييد اما مي بايست بخاطر داشته باشيد كه روغن هاي مركبات پوست را در قبال فروغ و روشنايي خورشيد بسيار حساس مي‌كنند و بهتر ميباشد از آنان روي نصيب هايي از پوست استعمال فرماييد كه در معرض تابش نوروفروغ خورشيد قرار نگيرند. در صورتي‌كه توشه اولتان ميباشد كه از اين روغن هاي معطر استعمال ميكنيد سفارش مي شود كه قبلي از به كار گيري از آن، پاره اي از روغن هاي معطر را روي پوست خويش بماليد تا ملاحظه كنيد به آنان آلرژي نداريد. همينطور به كار گيري از اين رايحه براي خانم هاي حامله و خردسالان اصلا سفارش نمي‌شود.

نحوه ايجاد بو ميوه با استعمال از عصاره ميوه ها
به كارگيري از ميوه هاي طبيعي شايسته ترين و ديدني ترين رويكرد براي تهيه و تنظيم بو ميباشد. در‌اين نحوه شما ميتوانيد از هر جور ميوه اي كه دوست داريد به كار گيري فرماييد و عصاره آن را بگيريد. آن‌گاه با اين عصاره بو ميوه گزينه عشق خويش را تهيه و تنظيم نماييد و از آن استعمال نماييد. براي اينكه اين جور بو را صحيح نمائيد بايستي روند ذيل را پشت راز بگذاريد:

عصاره ميوه صحيح نمائيد:
در‌اين نحوه شما مي بايست ابتدا عصاره ميوه متبوع خويش را مهيا فرماييد. براي اينكار نياز به ميوه هاي نو، يخ‌زده يا اين كه كم آب گرديده داريد، همينطور در‌اين نحوه مي‌توانيد از هر دسته ميوه اي به كار گيري فرماييد. در آغاز يك پياله دردار گزينش فرمائيد و دو سوم آن را با ميوه هاي خرد گرديده كامل شدن نمائيد و باقي ماند گنجايش رايحه را مي بايست با الكل بدون نقص فرماييد و اين كاسه را در يك فضاي خنك و بدون‌نور و كم آب قرار دهيد. هرچند بايستي هر روز دستكم يكبار اين پياله را جنبش دهيد و اين عمل بايستي در شش هفته بصورت مداوم صورت بپذيرد تا عصاره ميوه مهيا مصرف شود. بعداز اينكه اين شش هفته را سپري كرديد بايستي اين تركيب را از صافي رد فرمائيد، و آن گاه عصاره ميوه شما فراهم خواهد بود.

 

عصاره ميوه را با روغن هاي معطر مخلوط نماييد:
در درون يك كاسه كوچك سه قطره از عصاره ميوه متبوع خويش را ياور با سه قطره روغن نارنگي، سه قطره روغن ليمو و سه قطره روغن دانه انگور بريزيد و با يكديگر مخلوط فرماييد. در صورتي بو توانمند تري مد لحاظ شما ميباشد مي بايست از روغن وانيل در مخلوط خويش به كار گيري فرماييد. در رخ رغبت ميتوانيد كمي هم از عصاره ميوه خويش مجدد بيشتر نماييد تا بوي ميوه دلخواه شما در رايحه، قدرتمند خيس از ساير باشد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۱:۴۷ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

مورخ ساخت رايحه چه‌طور بوده هست؟


در زمان صدها سال، بشر‌ها درپي راهي براي خوشبو ساختن خويش بودند. استعمال از اشكال بو نيز بدين خواسته در زمان سال جاري‌ها همواره بخشي طلاق ناپذير از معاش بشر‌ها بوده هست. عطرهايي كه مي‌توانستند بوهاي دلپذير طبيعت را داخل خويش داشته باشند مدام چيزي بود كه اشخاص به‌دنبال آن بودند. به همين استدلال ميل غريزي اشخاص به بوهاي دوست‌داشتني ميباشد كه در حين صدها سال شاهد ايجاد ميليون‌ها جور بو و ديگر توليدها زيبايي خوشبو هستيم كه از گونه هاي مواد طبيعي و تصنعي و مصنوعي چهت نيل به تركيبي خوشبو به كار گيري مي نمايند.

بهترين عطر مردانه

كلمه‌ي انگليسي بو يعني Perfume از كلمه‌ي لاتين Per در معناي «به وسيله» و Fumum در معناي «دود» گرفته شده‌است. استدلال اين قضيه آن مي باشد كه بخش اعظمي از عطرهاي باستاني از استخراج روغن‌هاي طبيعي گياهان با فشار و بخار كردن آنها به دست مي‌آمدند. براي ايجاد رايحه، جداي از ماده‌ي معطر، الكل و آب نيز آيتم استعمال قرار ميگيرد. در حالتي‌كه بخواهيم رايحه بسازيم، شايد به يكي‌از زيباترين دنياهاي بشريت وارداتي‌ايم كه در آن بوها جان مييابند و به بخشي اساسي از معاش ما تبديل مي گردند. اين دنياي فوق‌العاده چيزي بود كه مبداء الهام پاتريك زوسكيند در تايپ كردن كتاب داستان بو بود.

درين نوشته‌علمي قصد داريم شما‌را به طور خلاصه با مورخ بو سازي آشنا سازيم. آن گاه به شما راهي معمولي براي تصحيح كردن رايحه خانگي را يادگرفتن خوا هيم بخشيد. براين اساس توانا خواهيد بود بوي مختص خويش را ايجاد كرده و از آن لذت ببريد. با ما يار باشيد.

 

مورخ ساخت رايحه چه‌طور بوده هست؟
چه طور ادكلن بسازيم؟

مورخ ايجاد بو به چه شكل بوده مي باشد؟


مورخ بو
شايد يك كدام از كهن‌ترين كتاب‌هايي كه به طور ظريف در زمينه‌ي بو سخن نموده است، كتاب مقدس باشد. در عهدوپيمان تازه، در انجيل متني مي خوانيم كه سه مغ براي زادروز عيسي زر، مر و كندر بردند. مر صمغ رزين خوشبويي مي‌باشد كه از يك درختچه گرفته مي گردد. ديگر نشان از بو در مورخ را مي‌اقتدار در مصر باستان يافت. مصريان قديم با سوزاندن بخوري يگانه به اسم Kyphi به بوي خوش دست مي‌يافتند. اين بخور از حنا، مر، دارچين و ارس ساخته ميشد. آنان از اين ماده براي خوشبو كردن تن خويش استعمال مي‌كردند. در بعضي از زمان‌ها، مصري‌ها حتي مردگان خويش را با رايحه خوشبو مي‌ساختند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۳۷:۰۳ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

فرمول ظريف عطرهاي تجاري


فرمول ظريف عطرهاي تجاري سري نگه داشته مي گردند. حتي در صورتي‌كه آنها‌را منتشر نمايند، آنچنان عطر آن‌ها ذيل تأثير مواد و بوهاي پيچيده‌اي مي باشند كه امداد متعددي براي تشخيص و تعريف آن رايحه يگانه نمي كنند. با اين درحال حاضر، يك شخص كارشناس در رايحه قادر است به روش ماهرانه‌اي به اجزاء و موادتشكيل دهنده خالق آن پي پيروزشود.

بهترين عطر مردانه

عملي‌ترين رويكرد براي تعريف يك بو دقت به موادسازنده آن عطر و يا اين كه " خانواده" اي مي‌باشد كه به آن وابستگي داراست، تمام آن بو‌هايي كه حس كلي از يك بو را از آغاز به كار گيري از آن تا نهايي لحظه‌اي كه اثر آن باقي مانده، مي‌سازد.

 

 

 

 

 

نُت‌هاي عطر
رايحه نيز در تشابه با نت‌هاي موسيقي به داشتن سه مجموعه از نت‌هاي متفاوت تعريف مي‌گردد كه يك عطر هماهنگ را بوجود مياورند. اين نت‌ها به مرور روزگار آشكار مي شوند، اولي بويي كه از بو به مشام ميرسد مرتبط با نت بالايي است. در ادامه آن نت مياني حس ميشود و در نهايي مرحله نت شالوده) خويش را بتدريج آشكار مي نمايد. اين نتها با اعتنا و با اعتنا بي نقص به پروسه تبخير رايحه به وجود مي آيند.

نت بالايي:
بويي مي‌باشد كه به محض به كار گيري از يك بو به مشام مي رسد. نت‌هاي بالايي مشتمل بر ملكولهاي كوچك و سبكي ميباشند كه با گاز تبخير مي شوند. آن ها در تكوين حس اول يك شخص نسبت به آن رايحه نقش مهمي ايفا كرده و در فيض در فروش آن بو بسيار حياتي مي باشند.

نت مياني:
بويي مي باشد كه صحيح وقتي كه نت بالايي در حالا محو شدن مي باشد خويش را نشان ميدهد. تركيبات نت مياني قلب يا اين كه بدنه اصلي يك رايحه را تشكيل مي دهند و تحت عنوان يك پوشش براي عدم حس بوي نامطبوع نخستين نت مبنا فعاليت مي كنند. اين بوي نامطلوب ابتدايي در نت‌هاي شالوده با سپري شد دوران مطبوع و دل‌انگيز ميگردند.

نت شالوده:
هنگام محو شدن بوي نت مياني، نت اساس استارت به آشكار شدن مي‌نمايد. نت‌هاي مبنا و مياني يك بو با يكديگر شالوده بو را تشكيل ميدهند. نت‌هاي مبنا عمق و استحكام هر بو را به وجود مي آورند. تركيبات اين تيم از بوها بي نياز و عميق بوده و معمولاً تا 30 دقيقه بعداز به كارگيري به مشام نمي رسند.

عطر‌هاي نت‌هاي بالايي و مياني ذيل تأثير بو نت اساس قرار مي گيرند، بعلاوه عطر نت شالوده نيز توسط مواد مصرف شده در نت مياني تغيير‌و تحول مي كند. سازندگان عطرها معمولاً نت‌هاي عطرها را منتشر كرده و به صورت معمول آن ها را بصورت هرم بو‌ها با لغات نمايشي و انتزاعي به اكران ميگذارند.

خانواده‌هاي بويايي
تيم‌هاي گوناگون عطرها را مانند هر طبقه‌بندي ديگري نمي‌اقتدار بطور بدون نقص در طبقات جداازهم قرار بخشيد، هر عطر‌اي طيف‌هايي از ساير تيم‌هاي بويايي داراست. حتي عطرهايي كه تحت عنوان تك گل ارائه ميشوند، هرچند بطور خيلي دقيق ته بوها و آثاري از خانواده‌هاي ديگر در خويش داراست. عطر‌اي كه تماماً بشود آنرا به يك خانواده بويايي يگانه منسوب كرد كم كم پيدا مي گردد به اين دليل‌كه مشروط به اينست كه مواد تشكيل دهنده آن صرفا از يك مواد آروماتيك مختص تشكيل شود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۴۰:۳۶ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

شعور دانش ايجاد بو


چنانچه دوست داريد خودتان مطابق بوي گزينه عشق و علاقه‌تان بو صحيح نماييد و از عطر آن لذت ببريد، در اينجا شيوه ايجاد بو خانگي ارائه شده‌است كه مي‌توانيد با مطالعه آن، بو دوستداشتني‌تان را بسازيد.
تحريريه تيم ترجمه معاش آنلاين

شعور دانش ايجاد بو
پيش از هر چيز بهتراست شعور صحيحي از رايحه و اشكال بو هاي آن داشته باشيد. عطرها، تركيبي از عطر هاي متفاوت ميباشند كه "نت" ناميده مي گردند.

بهترين عطر مردانه

زماني عطري را به روي پوست خويش اسپري ميكنيد، بوي آن به ترتيب "نت" هاي تحت تكان مي‌نمايد:

نت بالايي
بويي هست كه به محض به كار گيري از يك رايحه به مشام مي‌رسد. نت هاي بالايي دربرگيرنده مولكول هاي كوچكي ميباشند كه با‌گاز (معمولا درعرض10 تا 15 دقيقه) تبخير مي‌شوند.

آنان در تكوين شم اول يك شخص نسبت به آن بو نقش مهمي دارا‌هستند و در فيض در فروش آن بو بسيار مهم مي‌باشند.

از بوهاي نت بالايي دوست داستني مي شود به ريحان، ترنج، گريپ فروت، اسطوخودوس، ليمو، آهك، نعناع، شكوفه پرتقال، رزماري و پرتقال اشاره نمود.

نت مياني

بويي مي باشد كه صحيح هنگامي، نت بالايي در اكنون محو شدن مي باشد، خويش را نشان مي‌دهد.

تركيبات نت مياني هسته يا اين كه بدنه اصلي يك بو را تشكيل ميدهند و و تحت عنوان يك پوشش براي عدم حس بوي نامطبوع نخستين نت شالوده كار مي‌نمايند.

اين بوي غير مطلوب ابتدايي در نت‌هاي شالوده با سپري شد دوران، مطبوع و دل‌انگيز ميگردند.

بوهاي مياني عبارتند از: فلفل سياه، هل، بابونه، دارچين، ميخك، سوزن صنوبر، ياسمن، سرو كوهي، سنبل هندي، شكوفه پرتقال، جوز، گل رز، چوب بلسان بنفش و يلانگ يلانگ.

نت مبنا
هنگام محو شدن بوي نت مياني، نت شالوده استارت به آشكار شدن مينمايد. نت‌هاي اساس و مياني يك رايحه دركنار هم، شالوده رايحه را تشكيل مي دهند.

نت‌هاي اساس، عمق و استحكام هر بو را به وجود مياورند. تركيبات اين تيم از بوها بي نياز و عميق بوده و معمولاً تا ۳۰ دقيقه پس از به كار گيري به مشام نمي رسند.

البته 4 تا 5 ساعت دوام دارا هستند. از بوهاي اين نت، مي شود به چوب سدر، سرو، زنجبيل، نعناع هندي، چوب كاج، چوب دمپايي، وانيل و علف وتيور اشاره نمود.


برچسب: بهترين عطر مردانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۵۷:۱۹ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

عطرهاي مردانه اي كه خانم ها مي پسندند


در يك آزمايش ديدني خانم ها بايد از روي بو تن آقايان آنان را گزينش مي كردند. في مابين آن ها بعضي از عطرها بودند كه خانم ها را از خويش راندند در حالي كه بعضا ديگر در ليست دوستداشتني ترين ها قرار گرفتند كه درين مقاله آن ها را به شما معرفي ميكنيم

عطرهاي مردانه اي كه خانم ها مي پسندند
اكثر آقايان براي دوري از بوي بد تن از دئودورانت ها به كار گيري مي نمايند ولي براي خوشبويي چه مي بايست كرد؟ براي اين كه رايحه بدن مان بقيه افراد را مست نمايد مي بايست چه كنيم؟ در پژوهش ها صورت گرفته از چندين خانم خواستند تا ترجيح شان را براي سهم دار معاش از دربين يكسري مرد بيان نمايند. در واقع خانم ها بايد از روي رايحه تن آقايان آنان را گزينش مي كردند. دربين آنان بعضي از عطرها بودند كه خانم ها را از خويش راندند در حالي كه بعضي ديگر در ليست دوست داستني ترين ها قرار گرفتند كه درين مقاله آن ها را به شما معرفي ميكنيم.

بهترين عطر مردانه
اضافه بدانيد : 10 رايحه برتر مارك ديور Dior براي خانم هاي اختلال پسند و شيك پوش!!


در بالا جدولي از طبقه بندي عطرها، واحد سنجش اسانس و ماندگاري آن‌ها‌را برايتان آورده ايم. همان گونه كه مي‌دانيد عطرها از تركيبات اسانس مواد ناپخته (گياهان، مشك و…) و آب و الكل تشكيل‌شده اند. تفاوت رايحه و ادكلن در واحد سنجش اسانس به فعاليت رفته در آب و الكل باطن آن‌ها مي باشد. هر قدر معيار اسانس به فعاليت رفته در رايحه بيش تر باشد اين بو دوام و ماندگاري بالاتري داراست به گونه اي كه عطرها بيشترين ماندگاري را، حدود 8 ساعت، دارا هستند.

عطرها از ديد ماندگاري، دوام و معيار اسانس به عمل رفته در آن‌ها، به 6 مدل تقسيم ميشوند:

Perfume : ترازو اسانس به عمل رفته 15 تا 25 درصد

Soie de Perfume: اسانس حدود 15 تا 18 درصد

Eau de Perfume: اسانس حدود 8 تا 15 درصد

Eau de Toilette: اسانس 4 تا 10 درصد

Eau de Cologne: اسانس 2 تا 5 درصد

Eau de fraiche يا اين كه Deodorant: اسانس كمتر از 3 درصد كه به عبارتي اسپري ها ميباشند.

درحال حاضر نوبت به معرفي دوستداشتني ترين عطرها از حيث خانم ها ميشود:


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۴۵:۰۳ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

ايجاد رايحه خانگي


ايجاد رايحه خانگي

در صورتي‌كه دوست داريد خودتان مطابق بوي گزينه عشق تان رايحه صحيح نماييد و از بو آن لذت ببريد، در اينجا طريق ايجاد بو خانگي ارائه شده‌است كه ميتوانيد با مطالعه آن، بو دوست داستني تان را بسازيد.

 بهترين عطر مردانه

راهنماي توليد رايحه, ايده هايي براي ايجاد بو

شما ميتوانيد با بو دلخواهتان، رايحه دوست داستني تان را بسازيد

 

فهم و شعور دانش توليد رايحه

پيش از هر چيز بهتراست فهم صحيحي از بو و گونه هاي عطر هاي آن داشته باشيد. عطرها، تركيبي از بو هاي متفاوت ميباشند كه "نت" ناميده ميگردند.

 

زماني عطري را به روي پوست خويش اسپري مي‌كنيد، بوي آن به ترتيب "نت" هاي تحت تكان مي نمايد:

 

نت بالايي

بويي مي‌باشد كه به محض به كارگيري از يك بو به مشام مي‌رسد. نت هاي بالايي دربرگيرنده مولكول هاي كوچكي ميباشند كه تخت‌گاز (معمولا درعرض10 تا 15 دقيقه) تبخير ميگردند.

 

آنان در تكوين حس اول يك شخص نسبت به آن بو نقش مهمي دارا هستند و در سود در فروش آن رايحه بسيار مهم مي‌باشند.

 

از بوهاي نت بالايي دوستداشتني مي شود به ريحان، ترنج، گريپ فروت، اسطوخودوس، ليمو، آهك، نعناع، شكوفه پرتقال، رزماري و پرتقال اشاره نمود.

 

نت مياني

بويي هست كه صحيح هنگامي، نت بالايي در اكنون محو شدن هست، خويش را نشان مي‌دهد.

 

تركيبات نت مياني هسته يا اين كه بدنه اصلي يك بو را تشكيل ميدهند و و تحت عنوان يك پوشش براي عدم حس بوي نامطبوع نخستين نت شالوده كار مي‌نمايند.

 

اين بوي نامطلوب ابتدايي در نت‌هاي مبنا با سپري شد دوران، مطبوع و دل‌انگيز مي شوند.

 

بوهاي مياني عبارتند از: فلفل سياه، هل، بابونه، دارچين، ميخك، سوزن صنوبر، ياسمن، سرو كوهي، سنبل هندي، شكوفه پرتقال، جوز، گل رز، چوب بلسان بنفش و يلانگ يلانگ.

 

نت اساس

هنگام محو شدن بوي نت مياني، نت مبنا آغاز به آشكار شدن مي‌نمايد. نت‌هاي اساس و مياني يك رايحه دركنار هم، شالوده بو را تشكيل مي دهند.

 

نت‌هاي شالوده، عمق و استحكام هر بو را به وجود مي آورند. تركيبات اين مجموعه از بوها بي نياز و عميق بوده و معمولاً تا ۳۰ دقيقه پس از استعمال به مشام نميرسند.

 

البته 4 تا 5 ساعت دوام دارا هستند. از بوهاي اين نت، مي شود به چوب سدر، سرو، زنجبيل، نعناع هندي، چوب كاج، چوب دمپايي، وانيل و علف وتيور اشاره نمود.

 

ترتيب و نسبت مخلوط نت هاي بو

هنگام توليد بو، بايستي از نت شالوده استارت كرد و آن‌گاه نت مياني و در پايان نت بالايي را خاطر نشان كرد. مناسب ترين نسبت نت هاي هر رايحه، 30 درصد بالايي، 50 درصد مياني و 20 درصد اساس مي‌باشد.

 

يك افزودني ديگر

در حالتي‌كه مي‌خواهيد عطري بيشتراز نت هاي بالايي، مياني و اساس داشته باشيد، بايستي ماده ديگري نيز به آن بيفزاييد.

 

* فرايند عطرسازي تان را با يك جور روغن حمل كننده مانند جوجوبا، بادم شيرين و روغن دانه انگور استارت نماييد.

 

* آنگاه به آرامي و قطره قطره، بوهاي مرتبط با نت اساس، مياني و بالايي را بيش تر نماييد.

* در پايان مي بايست ماده اي به‌اين مواد بيفزاييد كه مواد را به خير در هم تركيب نمايد.

 

الكل مورد خير و خوبي مي‌باشد، چون به‌سرعت تبخير مي‌گردد و بوي نت هاي رايحه را منتشر مي نمايد.

 

* در صورتي‌كه مي‌خواهيد رايحه جامد بسازيد، براي اثبات كننده، به جاي به كارگيري از الكل يا اين كه آب، موم به عمل بريد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۳۴:۱۰ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

مخارج سنگين عطرها


بعضي وقتها ممكن هست به جهت مخارج سنگين عطرها، داشتن مواد شيميايي، يا اين كه آلرژي داشتن بدنتان نسبت به عطرهاي مو جود در بازار تصميم به خريد رايحه نداشته باشيد و از طرفي نياز به به كارگيري از رايحه داشته باشيم كه به سراغ بو خانگي ميرويم.

چه‌گونه خودمان در خانه رايحه خانگي تهيه و تنظيم كنيم؟
درين نوشته‌علمي از وبسايت آرايشيك طريق تهيه و تنظيم ي عطرهاي خانگي را به شما ارائه مي‌دهيم :

بهترين عطر مردانه

رايحه گل روغني : براي تنظيم ي اين رايحه در آغاز يكسري گل خوش عطر و گزينه عشق و علاقه ي خويش را گردآوري فرماييد و از نصيب ساقه گل ها را برش بزنيد و باطن يك پياله شيشه اي بريزد و روي آن پاره اي روغن گياهي سواي رايحه بريزيد هر روغني كه باشد اما مسلما فارغ از رايحه باشد و در كاسه شيشه اي خويش را ببنديد و بعداز دو هفته در پياله را گشوده فرمائيد و رايحه را از يك صافي عبور داده و باطن يك شيشه ي بو بريزد ، در حال حاضر رايحه شما مهيا مصرف مي‌باشد.

پست هاي داراي ربط
تعيين رايحه هاي مخصوص در شب عروسي


رايحه گياهي : كمي گياه خوش عطر را از پاراگراف اسطوخودوس ، رزماري و غيره را به دلخواه خودتان تنظيم نمائيد و برگ هاي اين گياهان را غير وابسته نمائيد و يه خرده درهاون بكوبيد و با مقدار مقداري آب باطن قابلمه بريزيد و به بازه يك ربع بجوشانيد و يك قطره الكل هم به ادغام تان بيش تر نمائيد آن‌گاه جوشانده را از صافي عبور دهيد و در يك اسپري يا اين كه افشانه بريزيد و از بو خانگي استعمال نماييد.

رايحه صابوني : پاره اي صابون خانگي مايع خوش رايحه را ياروهمدم با مقدار معادل آب باطن يك كاسه بو اسپري كننده بريزيد و پياله را يك سري بارتكان دهيد تا كف و حباب صابون خانگي زدوده شود و بگذاريد يك الي دو روز پياله فارغ از جنبش بماند در حال حاضر رايحه خانگي شما مهيا مصرف و اسپري كردن مي‌باشد.

رايحه گل رز : گل هاي رز را بچينيد و ساقه هاي آنها را كوتاه فرماييد و درن ظرفي بريزيد و آب سرد روي آن بريزيد و مقدار خيلي يه خرده دارچين و نمك و آب گرم به‌اين ادغام طولاني تر نمائيد ، و بعداز دو ساعت ۲۰ دقيقه مواد را بجوشانيد و از صافي عبور دهيد و درن كاسه بو بريزيد و استعمال نماييد.

بو وانيل و نعنا : يك هشتم قاشق سوپ خوري وانيل را بايك قاشق غذاخوري آب ادغام فرماييد و گشوده هم مقدار بسيار پاره اي آب و برگ نعنا بيش تر نماييد و به زمان ۵ دقيقه اين تركيب رابجوشانيد و بعد از سرد شدن از صافي عبور دهيد و باطن شيشه ي رايحه بريزيد و از رايحه خانگي استعمال نمائيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۱۳:۱۰ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

تببليغات گوگل ادز براي دامنه IR

 

خوشبختانه جديدا گوگل ادز امكان تبليغ مستقيم وب سايت با دامنه آي آر (ir) را فراهم نموده است تا ديگر نياز به دامنه هاي بين المللي جهت صرفا تبليغات در گوگل نباشد فقط تنها محدوديتي كه وجود دارد اين است كه تبليغات گوگل دامنه IR شما آمريكا نمايش داده نميشود .

 

تبليغات گوگل ادز يكي از هوشمندانه ترين نوع بازايابي و تبليغات هدفمند در عصر نوين مي باشد كه مورد توجه 90 درصد كسب و كارهاي موفق قرار گرفته است.

 

سفارش در گوگل با سيستم شيك رنك

در اين سيستم شيك رنك محاسبه هزينه ها به صورت كليك ميباشد و بر اساس هر كليك مبلغي از شارژ كلي كمپين گوگل ادوردز خريداري شده كاربر كسر ميگردد و تا زمان اتمام شارژ بصورت نامحدود سفارش شما در گوگل به نمايش در مي آيد .

پس بنابراين كاملا هوشمندانه بودجه شما جهت تبليغات مصرف مي شود.

 

 

1- سرعت

اين مورد تقريبا از جذاب ترين بخش هاي تبليغات گوگلي است و چيزي است كه به بهترين نحو مي تواند شركت ها را شگفت زده كند از اينكه مي توانند جذب مشتريان آنلاين دريافت كنند.

تبليغات كليكي به شدت مي تواند سريع تر از سئو براي شما نتايج مطلوب را به ارمغان بياورد. به معناي واقعي كلمه شما مي توانيد بلافاصله جايگاه خود را به سمت اولين رتبه و در بالاترين جايگاه از موتورهاي جستجوگر ارتقا دهيد. اين نكته مهم است كه به ياد داشته باشيد كه اگر شما با دقت بودجه بندي نكرده باشيد، ممكن است بودن شما در صدر تمامي جستجوها تنها براي مدت كوتاهي باقي بماند.

هر آن چه گفته شد به اين معنا نيست كه شما نيازي به انجام سئو نداريد، چون اين روش تبليغات كاملا به بودجه شما بستگي دارد. اگرچه كه اين روش يكي از قدرتمندترين روش ها براي جذب ترافيك به وب سايتتان است، به تر است بطور همزمان نيز روي سئوي وب سايتتان كار كنيد تا شما را به صفحه اول گوكل و در جستجوهاي اول نشان دهد.

 

2- گوگل بشدت روي تبليغاتش پافشاري و اصرار دارد

زمان زيادي نگذشته از وقتي كه گوگل تنها ۱ تا ۲ تبليغ را در صفحه اول خود به نمايش مي گذاشت و بقيه را به ستون سمت راست منتقل مي كرد. اما اكنون تمام تبليغات را بالاي ساير جستجوها قرار مي دهد.(و بعضي را پايين). كه حتي مي تواند نتيجه به مراتب بهتري از سئو را در ذهن مخاطبان بوجود آورد.

حتي اگر شما كلمات كليدي منحر به موقعيت مكاني خاصي را انتخاب كرده باشيد نتايج جستجوي گوگل به مراتب پايين تر از تبليغات گوگل و حتي نقشه گوگل ظاهر خواهد شد. و اين فقط با تبليغات در نتايج جستجو پايان نمي يابد.

گوگل آگهي هاي بيشتري را در مكان هاي بيشتري نمايش مي دهد. گوگل نتايج خريد را در ستون سمت راست نتايج جستجو و گاهي اوقات در بالاي يك جستجوي تصوير نمايش مي دهد. معناي آن كاملا مشخص است.

گوگل مي خواهد به كساني كه به گوگل كمك مي كنند كمك كند. باز هم تاكيد مي كنيم كه اين قضيه به اين معنا نيست كه نبايد ديگر نگران جستجوي ارگانيك گوگل باشيد، اين فقط به اين معناست كه گوگل به شما اين اجازه را مي دهد تا در هنگامي كه داريد به كمك سئو روي رتبه بندي خود كار مي كنيد بتوانيد جايگاه بالايي در جستجوي گوگل داشته باشيد. سئوي شما بايد ادامه داشته باشد تا آن دسته از مخاطباني كه به دنبال نتايج جستجوي گوگل به تنهايي هستند و تبليغات را دوست ندارند نيز بتوانيد جذب كنيد.

 

3- تست كردن

كمپين تبليغات در گوگل ادوردز به شما اجازه مي دهد تا تمامي جنبه هاي تلاش هايتان را بررسي كنيد، از متن و عكس تبليغتان گرفته تا صفحه ي ورود و زمان هايي از روز كه تبليغتان براي جستجوگران نمايش داده مي شود. شما مي توانيد از تمامي ابزارهاي موجود براي تست كردن استفاده كنيد و بعد حتي تصميم به اعمال تغييرات فوري بزنيد.

 

نكته ي بسيار مهم در اين جا اتخاذ تصميمات آگاهانه است.

همه چيز قابل اندازه گيري است. شما مي توانيد ببينيد كه چه اقداماتي جواب مي دهد و كدام كارها را نبايد انجام دهيد. شما به سرعت مي توانيد هر تبليغي را متوقف و يا حذف كنيد و يا آن را تغيير دهيد. اگر متوجه شويد كه برخي از صفحات فرود (لندينگ پيج) شما مناسب نيستند شما مي توانيد به راحتي محتواي آن را تغيير دهيد تا براي شما موثرتر باشند.

شما همين ترفند هايي كه اينجا انجام مي دهيد را مي توانيد با ساير روش هاي تبليغاتيتان انجام دهيد به طور مثال با شبكه هاي اجتماعي انجام دهيد و مطمئن شويد فرايند تبليغاتي شما دارد به درستي عمل مي كند.

 

4- گسترش امكانات

صرفا به خاطر اينكه با يك دسته كلمات كليدي تبليغاتتان را شروع كرده ايد به اين معنا نيست كه در آينده نمي توانيد آن را توسعه دهيد. در حقيقت شما هميشه بايد آماده گسترش و يا تغيير كلمات كليدي منتخب خود باشيد. اين مورد مي تواند به شما كمك كند تا از چيزهايي كه مشتريانتان روزانه جستجو مي كنند عقب نمانيد.

اين نوع تحقيق به بخش هاي ديگر كمپين شما نيز كمك خواهد كرد. همانطور كه كلمات خوب و مناسب بيشتري را پيدا كنيد و نرخ تبديل بالا را كشف مي كنيد، مي توانيد از تلاش هاي SEO خود براي پياده سازي اين كلمات كليدي و موضوعات استفاده كنيد.

 

5- انعطاف پذيري

گوگل ادوردز به شما اين اجازه را مي دهد تا از متغيرهاي بسياري استفاده كنيد. از امكانات انتخاب متغيرها روي كلمات كليدي گرفته تا زمان و مكان دقيقي كه مي خواهيد تبليغتان منتشر شود.

 

6- هزينه هاي خود را كنترل كنيد و هزينه هاي تبليغات خود را به دقت مديريت كنيد

بخشي از انعطاف پذيري اين روش اين قابليت است كه شما مي توانيد حداكثر هزينه روزانه خود را تنظيم كنيد.در اين صورت شما هيچ گاه حتي به طور تصادفي نيز بيشتر از بودجه روزانه خود را خرج نخواهيد كرد.

شما همينطور مي توانيد ميزان بودجه خود را در هر زمان كه دوست داريد تغيير دهيد، مثلا اگر بودجه ي زيادي را به تبليغاتي اختصاص داده ايد كه به خوبي كار مي كند و به سرعت در طول روز به پايان مي رسد ، مي توانيد به راحتي آن را افزايش دهيد.

اين نوع تبليغات مي توانيد تا حدي وابسته به موفقيت شما در ساير حوزه هاي تبليغاتي باشد. براي مثال اگر تبليغات شما در ساير فضاهاي بازاريابي به خوبي پيش مي رود، مي توانيد هزينه هاي خود را بيشتر به آن سمت هدايت كنيد يا اگر تلاش هاي شما بر روي سئو دارد جواب مي دهد، مي توانيد سرمايه گذاري خود را كم تر كنيد و از مزاياي جست و جوي گوگل استفاده كنيد.

 

مهم ترين موضوع مرتبط بودن است گوگل مي خواهد

تبليغاتي را به كاربرانش تحويل دهد كه مربوط به عبارت هايي است كه آن ها جست و جو مي كنند. در واقع دليلش آن است كه گوگل مي خواهد تا آن ها روي تبليغات شما كليك كنند. و مردم دقيقا مي خواهند روي چيزي كليك كنند كه بيشترين ارتباط و نزديكي را با نيازهاي آن را داشته باشد. گوگل اين مورد را با كمك امتياز كيفيت قضاوت مي كند.

اگر كلمات كليدي شما داراي امتياز كافي باشد، شما جايگاه تبليغاتي بهتري را در گوگل، بازديد بيشتر و كليك بيش تري را دريافت خواهيد كرد. امتياز كيفيت بالاتر همچنين مي تواند به كاهش هزينه شما به ازاي هر كليك كمك كند.

در نتيجه شما مي توانيد ترافيك بيشتري را در ازاي هزينه ي كم تري دريافت كنيد.

يك كمپين تبليغاتي گوگل ادوردز به خوبي با ساير تلاش هاي تبليغاتي شما يكپارچه مي شود. اين امر به شما اين اطمينان را مي دهد كه امتياز كيفيتي شما بالا خواهد ماند و ميزان كليك دريافتي شما افزايش خواهد يافت.

آيا آماده ايد تا كمپين گوگل ادوردز خود را سفارش دهيد و فرصت هاي جديدي را به كسب و كار خود اضافه كنيد؟

اينجا كليك نماييد .

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۴۳:۱۱ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)