مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

موزه‌های دارای اسم و رسم بو در عالم را طولانی تر بشناسید


بخش اعظمی از اشخاص شیفته مسافرت کردن میباشند. مسافرت به رمز تا راز جهان و کشف بخش ها نو برای هر شخص بسیار شادی بخش میباشد. اکثری از اشخاص دلداده بناهای تاریخی میباشند، بعضا دیگر دوست دارا‌هستند بخش ها دیده نشده و جدید را کشف نمایند و مدل‌ای از اشخاص می باشند که شیفته پیشنه تاریخی کشورهای گوناگون می باشند و به محض هجرت به بخش ها مختلف به موزه‌های متفاوتی که در آن مرزوبوم موجود است رفته و بازدید به کار میاورند. درصورتی که شما جزو آن نوع از اشخاصی میباشید که شیفته پیشه عطرها و ادکلن‌ها میباشید و مسافرت کردن را نیز دوست دارید بایستی به شما این مژده را بدهیم که در بخش اعظمی از کشورها در سرتاسر عالم موزه‌های بزرگی از عطرها موجود هست که می توانید در طول مسافرت از آن ها بازدید کرده و از مسافرت خویش غایت لذت را ببرید. با ما همدم گردید تا موزه‌های پر اسم و رسم رایحه در دنیا را به شما معرفی کنیم.

 بهترین عطر مردانه

موزه‌های دارای اسم و رسم بو در عالم را طولانی تر بشناسید
موزه فی مابین المللی رایحه فرانسه، گراس
فرانسه مهد هنر و زیبایی‌ها است. گراس یکی‌از شهرهای فرانسه میباشد که اسم مهد بو و ادکلن را به خویش گرفته میباشد. یک کدام از مشهورترین موزه‌های رایحه، Musée International de la Parfumerie یا این که به عبارتی موزه در بین المللی بو در گراس می باشد که شما میتوانید تصویر زیادی از عطرهای مختلف همپا با تاریخچه، تمدن و دسته پیدایش و اسم آفریننده را در آن جا پیدا نمائید. عمر این موزه بسیار زیاد میباشد. این موزه در سال ۱۹۱۸ به وسیله فرانسیس کارنوت ایجاد شده است و جزو او‌لین موزه‌های فردی در گراس میباشد. این موزه دارنده بخش‌های متفاوتی میباشد که هرکدام فضای نمادین خاصی دارااست به صورت نمونه عمارت محل ورود مربوط به عطرهای باستانی و دیرین Hugues-Aîné میباشد که مورخ آن ها به قرن نوزدهم گشوده می‌شود. عمارت بعدی که در‌این موزه میباشد مرتبط با Pélissier که تاریخچه گونه های دیگر عطرها را در بر دارااست و علاوه بر عمارت‌ها گلشن‌ها و چشم انداز‌های بسیار زیبایی در‌این موزه چشم می‌گردد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۱۸:۲۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

طریق آزمایش کردن بو و ادکلن


چه‌گونه بر پایه ی جور پوست خویش تعیین و خرید بو مطلوب داشته باشیم؟
در‌صورتی‌که دارنده پوستی چرب می باشید، بایستی به شما تهنیت خاطرنشان کرد زیرا دوام و ماندگاری عطرها بر روی پوست‌های چرب و تیره بیش تر میباشد. ولی بو برای پوست‌های پر‌نور و کم آب، مثل یک مرطوب کننده کار می‌کند و به صورت کلی بو و ادکلن دوام متعددی روی این پوست ها ندارند. ما برای رفع اختلال این گونه از اشخاص توصیه می‌کنیم که بهتر میباشد گذشته از به کار گیری از رایحه، از لوسیون‌های مرطوب کننده فارغ از عطر به کارگیری فرمائید.

طریق آزمایش کردن بو و ادکلن

  بهترین عطر مردانه

برای این عمل و در تعیین هر ادکلن سه مرحله موجود هست که در‌پی مطرح گردیده اند.

زمانه حضور در دکان متبوع، ادوکلن گزینه نظرتان را بردارید و مقدار یه خرده از آن را تحت عنوان مثال روی ورقه تستر بزنید و عطر نمایید. این اولیه مرحله و در واقع اولی حس شما نسبت به عطر این رایحه میباشد.

بعد اذن دهید ۱۰ الی ۱۵ دقیقه بگذرد و آن‌گاه مجدد صفحه را رایحه فرمائید. این دومی مرحله میباشد. درین مرحله شما عطر جدیدی را شم میکنید.

در قدم‌بعدی ۴۵ دقیقه تا یک ساعت دیگر حوصله نمایید و مجددا برگه را عطر فرمائید. این مرحله سوم میباشد و در‌این مرحله شما بویی حس خواهید کرد که برای ۳ یا این که ۴ ساعت به یادماندنی خواهد بود. در صورتی بو این بو در هر سه مرحله گزینه پسند شما بود، می‌توانید آن را گزینش فرمایید و آیتم استعمال قرار دهید.

 

یکسری نکته حائض اهمیت دیگر
جهت حصول شایسته ترین سود از به کار گیری­ی رایحه و ادکلن، بهتر میباشد که آن ها را به نواحی خاصی از تن از پاراگراف گلو، مچ ها، سینه و حریم گردنتان بزنید. از آن رو این بخش های تن گزینه اشاره میباشند به دلیل آن که رایحه با چربی طبیعی تن ادغام می‌شود.

نکته حائض اهمیت دیگر که شاید ندانید و در تداوم بوی رایحه نقش مهمی دارااست، آن میباشد که گذشته از پوشیدن خرقه از بو گزینه نظرتان به پشت زانوهایتان هم بزنید به این دلیل که این حوزه‌ از تن عطر بو و ادکلن را به خیر منتشر مینماید. این در حالی میباشد که اکثر اوقات اشخاص عادت دارا‌هستند که در انتها فعالیت مقداری هم از رایحه روی لیاسهایشان اسپری نمایند، البته این فعالیت توصیه نمیشود چرا‌که به خرقه جراحت می‌رساند.

در غایت ذکر این نکته لازم میباشد که هیچ کس نباید تاوقتی‌که نزدیک شما نشده میباشد بو بو شما‌را حس نماید. در صورتی وارد اتاقی شدید و دور‌وبری ها پشت رمز شما رایحه کشیدند، مشخص میباشد که زیاد از عطرتان به کارگیری نموده اید. پس سفارش می‌کنیم که برای اطمینان به هر اندازه که می‌توانید مقدار کمتری رایحه استعمال فرمائید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۳۷:۴۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

رایحه با بو‌های ناب و چوبی


رایحه با بو‌های ناب و چوبی
مشتمل بر بو هایی مانند ترنج، خزه، گل لادن و نعنا هندی، بو هایی میباشند که یادآور طبیعت اند.

بهترین عطر مردانه

یک موعظه دیگر در گزینش عطری با دوام این میباشد که معمولا تستر های بو ها به طور مقوایی در دسترس همگان قراردارد آن تستر را بر روی جامه خویش قرار دهید و پس از پنج الی آبادی دقیقه آن را بردارید و خرقه خویش را ببویید.در شرایطی‌که بوی آن روی لباستان به وضوح احساس می‌شود پس دوام آن رایحه خوب میباشد.

یک نکته ای که می بایست در خرید رایحه به آن دقت فرمایید دسته پوستتان میباشد در صورتی پوستی کم آب دارید بهتر میباشد به جا ادکلن از بو خوب استعمال نمائید زیرا ادکلن روی پوست کم آب خیلی زود دور از هم می‌شود و ماندگاری آن زیاد وجود ندارد البته بو ماندگاری بیشتری داراست و برعکس برای پوست های چرب ادوکلن مطلوب خیس میباشد.

نحوه درست رایحه زدن: گذشته از زدن بو یا این که ادکلن بر روی پوست خویش مطمئن گردید که از لوسیون و یا این که ماده معطر دیگری از گذشته به کارگیری نکرده اید. برای رایحه، بهتر میباشد آن را بر روی گردن و مقداری از آن را روی مچ دستتان بزنید و برای ادکلن روی خرقه از مسافت پاره ای به دور بر روی نصیب کتف هایتان اسپری فرمائید

 

چندین نحوه برای ارتقا ماندگاری رایحه
عملکرد نمایید بو را به نصیب هایی از تن که نبض دارااست بزنید تا با زدن نبضتان عطر تشدید شود به عنوان مثال روی نبض مچ دست، پشت گوش، نوک بینی و گردن.
شایسته ترین طریق برای زدن اسپری این میباشد که اسپری را در هوا بزنید و آن گاه تحت آن خط مش بروید تا ذرات اسپری بر روی قسمت های متفاوت تن و موهایتان بنشیند.
در حالتی که رغبت دارید که ادکلن یا این که بو خوب را روی پوست خویش بزنید نصیب هایی را گزینش نمایید که پوشیده نباشد.
برای با دوام نگه داشتن بوی رایحه میتوانید بعداز زدن بو در به عبارتی محلی که رایحه زدید پاره ای وازلین بزنید. و یک روش دیگر، بعداز استحمام رایحه خوب بزنید زیرا منافذ پوست شما گشوده میباشد و بوی بو را طولانی تر جذب خویش می‌کند.
مدام گران بودن بو به معنای ماندگاری بیش تر وجود ندارد! مدام از مغازه های دارای اعتبار بو را خریداری نمائید و موردها درج شده روی بو را بخوانید.


برچسب: بهترین عطر مردانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۶:۴۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

استعمال از ماده ای توانا و با دوام در ایجاد اساس


صبح ها مقدار قابل توجهی بو میزنیم. آن وقت هنوز یک سری ساعتی از آن دوران نگذشته بوی عطری که زده ایم به اصطلاح رایج میپرد. در اینجا یکسری راهکار را معرفی می‌کنیم که بتوانیم با استعمال آنان ماندگاری رایحه آیتم عشق و علاقه مان را یه خرده بیش تر کنیم:

۱- با یک لوسیون بی عطر آغاز فرمائید

 بهترین عطر مردانه

سرانو مک ملین، موسس بو MCMC می‌گوید درصورتی که در محل یا این که محل هایی که می‌خواهید رایحه بزنید، مقداری لوسیون فارغ از عطر بمالید، به ماندگاری بوی عطری که زده اید امداد می‌کند به دلیل آنکه پوست تن توان نگه داشتن این رایحه تا برهه زمانی های طولانی را ندارد. او بیش تر می‌نماید از لوسیونی استعمال نمائید که خودش بوی غالبی نداشته باشد و ترجیحا بی عطر باشد تا بوی بو تماما به مشام رسد.

۲-استعمال از ماده ای توانا و با دوام در ایجاد اساس

مطالب پیشنهادی
کفش‌ ورزشی مردانه را از اینجا با بها‌های باورنکردنی بخرید!

موردانتظارترین بازی سال آینده را شما تعیین نمایید

نیم‌بوت‌های شیک مردانه را تا ۸۰٪ تخفیف بخرید!

 

سرانو میگوید، بوهای گوناگون، ماندگاری های متفاوتی دارا هستند. مثلا بوی مرکبات کمترین و بوی گل ها بیشترین ماندگاری را دارا‌هستند. به همین ادله آن گونه از موادی که بوی آن‌ها دوران بیشتری باقی میماند مانند وانیل، مشک وچوب، مبنا اصلی ایجاد عطرها را تشکیل می‌دهند.

۳- از استراتژی تعدادی لایه ای به کار گیری نمایید

 

سرانو راجع به پایداری بوی رایحه به نکته دیگری اشاره میکند و می‌گوید برای اینکه بدون چاره نباشید در حین روز و به صورت دایم به خودتان بو بزنید از مخلوط بعضا از آن ها با هم به کار گیری فرمایید و در یکی این لایه ها از آن عطری استعمال نمایید که ماندگاری بیشتری داراست.


برچسب: بهترین عطر مردانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۶:۴۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

رایحه و ادکلن ، گیاهان به خصوص گل ها


یکی‌از منابع اصلی و پرکاربرد در ایجاد رایحه و ادکلن ، گیاهان به خصوص گل ها می باشند .
ما درین نوشتار قصد داریم پانزده گل و گیاه مهم و گرانقیمت را که برای ایجاد رایحه ها و ادکلن ها استعمال می توان به شما معرفی کنیم .

بهترین عطر مردانه

احتمالا شما هر هفته یا این که هر روز با آنها عکس العمل دارید و نمی دانید که‌این گل یا این که آن گیاه ، به عبارتی ماده اول عطری میباشد که شما تعدادی روز پیش پول متعددی برای خرید ادکلنی با به عبارتی رایحه و بو پرداخت نموده اید و به آسانی از کنار آن می گذرید . این گیاهان به کار گیری گسترده ای چه در تولید روغن اصلی بو و چه در ایجاد قسمت های دیگر دارا هستند .

منابع یا این که بخش های خوش بوی گیاهان میتوانند گل برگ ها ، پوست درختان ، چوب آن ها ، دانه ها ، ریشه ها ، پوست میوه ها ، صمغ ها و شیره های گیاهی باشند و اکثر زمان ها به طور یک رمز ترکیبی باقی میمانند .

1. رز

2. رز محمدی
رز محمدی و رز دو مثال از مهمترین منابع مهم بو سازی می باشند . بو گل رز یا این که روغن گل رز بسیار گرانبها میباشد به نحوی که در ایجاد فقط یک گرم روغن گل رز به بیشتراز هزار شکوفه گل نیاز داریم . این عصاره معمولا به طرز عرق گیری به دست میاید . عصاره رز به طور گسترده در صنعت های آرایشی و بهداشتی ، صابون خانگی سازی و مواد غذایی کاربرد دارااست . روغن این گل معمولا در بلغارستان ، ترکیه یا این که فرانسه تنظیم گردیده و به میهن های دیگر ارسال میگردد . جای تعجب میباشد که چرا رایحه گل محمدی کاشان ما در صنعت های رایحه سازی عالم شناخته گردیده وجود ندارد یا این که دستکم ردی از اسم آن در مارک های پر اسم و رسم به دیده نمی‌خورد .

3. یلانگ یلانگ
این گل به صورت گسترده در ایجاد ادکلن های آسیایی یا این که شرقی مثل Chanel N°5 یافت می گردد . محل معاش این گیاه کیمیا در آسیای شرقی به خصوص فیلیپین میباشد .

4. یاسمن
برخی از انواع گل یاس بسیار مطلوب برای عرق گیری و استعمال در رایحه میباشد . این گل به مملکت فلیپین نسبت داده می‌شود و در‌این مرز و بوم به اسم " سمپاگیتا " شناخته می گردد .

5. گل ابریشم
این گل که در خیلی بخش ها به اسم گل سوزنی شناخته میگردد ، کاربرد متعددی در صنعت های عطرسازی داراست . عصاره این گل که از روش عرق گیری یا این که تقطیر به دست میاید به اسم Cassie دارای اسم و رسم میباشد . این اسانس به صورت گسترده در صنعت های بو سازی به خصوص اروپا به کار گیری میشود و هند اصلی ترین خالق اسانس این گل در دنیا میباشد .


برچسب: بهترین عطر مردانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۹:۵۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ایجاد رایحه در منزل چه‌گونه ممکن میباشد؟


تولید بو در منزل چه‌طور ممکن میباشد؟ دنیای اسرار آمیز و خوشبوی بو هرکسی را شیدا خودش مینماید؛ از بوهای سابق و خوشی که خاطره ها را به حافظه میاورند تا بو های جدیدی که دنیای لبریز جنب و جوش و صنعتی بو با آن ها طرفدارانش را شگفت زده می‌کند. مطلقا شما […]

بهترین عطر مردانه

ایجاد رایحه در منزل چه‌گونه ممکن میباشد؟
دنیای اسرار آمیز و خوشبوی رایحه هرکسی را شیدا خودش می‌کند؛
از بوهای دیرین و خوشی که خاطره ها را به خاطر می‌آورند
تا عطر های جدیدی که دنیای مالامال جنب و جوش و صنعتی بو با آن‌ها طرفدارانش را شگفت زده میکند.
صد رد صد شما هم رایحه و مارک خاصی را دوست دارید و بارها آن‌ها‌را کادو داده یا این که برای خودتان خریداری نموده اید.
ولی آیا تابحال به تولید رایحه در منزل تفکر نموده اید؟

ایجاد رایحه آیتم عشق تان در منزل


قصد دارم در‌این نوشته‌ی‌علمی شما‌را با یک سری طریق متعدد تولید بو آشنا کنم!:
اما تولید رایحه در منزل بیش تر از هر چیز نیاز به اعتنا و صبر دارااست.
پس در صورتیکه مبتدی میباشید، نباید یکی‌از دوبار نخستین انتظار عطر های مختص و هارمونیک داشته باشید.
تصحیح کردن رایحه هم صحیح مثل آشپزی میباشد؛
بایستی مقداری تمرین نمایید تا بتوانید طعم ها را با هم ادغام فرمائید و طعم تازه اخلاق و رفتار نمائید.

در رتبه ی اولیه بهتر میباشد برای ایجاد بو، یه خرده طولانی تر با بو ها آشنا گردید:

در رابطه بو اضافه بدانید
عطرهای مدرن از بخش های گوناگون گیاهان تشکیل گردیده اند.
این قسمتها مشتمل بر برگ تنه ریشه ساقه میوه دانه و غیره می باشند.
از گیاهانی که در رایحه سازی کاربرد بیشتری دارا هستند میتوان به ترنج. هل. صدر. یاسمن. زنبق رنگ زرد و … اسم موفقیت.
گیاهانی که بیشترین اهمیت را در بو سازی دارا هستند با دقت به قسمتی که گزینه به کار گیری قرار می گیرد
دربرگیرنده روغن طبیعی رز.عصاره یاسمن و گلهای پرتقال اشاره نمود.
معمولا عطرهای مدرن هر یک دربرگیرنده درصدی از گیاهان ذکر شده در مواد متشکله خویش هستند.

مهم‌ترین لحظات شم کردن رایحه


عطرهای مدرن دارنده تفاوتهای متعددی با یکدیگر می‌باشند.
از گزاره این تفاوتها واحد سنجش اثر اول رایحه می‌باشد.
این اثر که در واقع به عبارتی حسی می‌باشد که در اولی عکس العمل با آن عطرصورت می گیرد
و معمولا بعداز یک سری دقیقه انتها میپذیرد.

توانمندی این اثر می‌تواند منجر جذب طولانی تر مشتری شود.
اثر بعدی اثر بو هست که به عبارتی حسی میباشد که شما بعد از رایحه کردن پوست آغشته به بو شم می کنید.
بدین مرحله. مرحله میانی نیز گفته میگردد.
مرحله آخرین، حسی است که بعداز خشک شدن و یا این که احیانا جذب شدن بو به پوست تن حس می شود


برچسب: بهترین عطر مردانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۲۷:۵۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ادو تویلت مردانه جگوار دسته Classic Black


ادو تویلت مردانه جگوار دسته Classic Black

شایسته ترین ادکلن مردانه
خصوصیات کلی
مدل: ادو تویلت
حجم: 100 میلی‌لیتر
عطرساز: Dominique Preyssas
مرزو بوم مبدا مارک: انگلستان
سال معرفی: 2009
بها در کشور ایران: حدودا ۱۶۰ هزار تومان
بیش تر برای بهار و فصل تابستان مخصوصا در روز پیشنهاد میشود.

بهترین عطر مردانه

ویژگی ها عطر
مطلوب برای: آقایان
دسته بو: گل , خوراکی , خنک , طبیعت , تند
ساختار بو: مرکبات , گل , میوه , گیاهان معطر , خاک و زمین , چای , چوب
نت آغازی: سیب، پرتقال ماندارین و نارنج
نت میانی: آب دریا، گل شمعدانی، هل، جوز و چای
نت آخری: چوب سدر، اوک‌موشواره، مشک، علف وتیور، دانه‌ی تونکا و چوب دمپایی
غلظت ادوتویلت (Eau de Toilette)
رایج‌ترین جور عطرهای جان دار در بازار ادوتویلت میباشد که از مخلوط ۵ تا ۱۵ درصد اسانس و الکل به دست می آید. به‌ادله ماندگاری کم‌خیس این مدل، بهتر میباشد که یک مثال‌ی کوچک از آن را به یار و همدم داشته باشید تا هرچند ساعت یک‌توشه آن را تجدید نمائید.

 

✅ برای خرید این رایحه از دیجی محصول اینجا کلیک فرمائید

 

بعضی از ایده ها:
۱- هم بوش خوبه هم ماندگاریش اما اینجانب خودم بوش زیاد شم نمیکنم اما اطرافیانم میگن.
قیمت خریدش حقیقتا بالاست.برخی از دوستان عزیز حیث منفی تایپ کردن ک دلیلش رو نمیدونم

۲- انتظارات انسان رو از یه بو صد هزار تومنی براورده میکنه. نمیشه توقعی رو که از ادکلن یک میلیونی دارید با این ادکلن مقایسه فرمایید.به لحاظ اینجانب یه ادکلن دم دستی خیلی خوبه

۳- مسلما پیشنها می کنم بوی خنک مطبوعی داره با ماندگاری 4.5 روز

۴- بسته بندی و شیشه زیبایی داره البته نکات منفیش خیلی بیش تر از نقاط قوتش میباشد، ما از یک ادکلن در‌این حد انتظار داریم دست‌کم ۲ ساعت ماندگاری رایحه داشته باشه و پخش رایحه درحد میانگین باشه ، ولی این ادکلن با اینکه بوی خیر داره البته پخش بوش در نیم متر حریم و ماندگاریش حداکثر نیم ساعته ، و این سبب ساز میشه عملا مورد قابل قبولی برای خرید نباشه ، چنانچه قصد خرید ادکلن دارید اضافه هزینه فرمائید و یه ادکلن بهتر بخرید ، خریدش حقیقتا پول هدر دادنه خطا نکنید.

5️⃣ پرفیوم ناسوماتو جور Black Afgano

شایسته ترین ادکلن مردانه


ویژگی ها کلی
دسته: پرفیوم
حجم: 30 میلی‌لیتر
عطرساز: Alessandro Gualtieri
مملکت مبدا مارک: هلند
ارزش در کشور‌ایران: حدودا یک میلیون و چهارصد هزار تومان
خصوصیات عطر
مطلوب برای: آقایان , بانوان
دسته عطر: تند , تلخ , گرم , خوراکی , طبیعت
ساختار رایح: هچوب , اسموکی , صمغ , خاک و زمین , گیاهان معطر
نت آغازی: گیاه شاهدانه و نت‌های سبز
نت میانی: صمغ، نت‌های چوبی، قهوه و تنباکو
نت آخرین: بخور خوشبو و چوب عود (آگار)
تشخیص اصل و تقلبی بلک افغان
کمپانی ناساماتو تا کنون تولید ها خویش را فقط در ظروف چهار میل تحت عنوان مینیاتوری، سی میل تحت عنوان اکستریت دی پرفیوم و دو هزار میل تحت عنوان جنس سفارشی ارائه داده و هر سیرتکامل مال بلک افگانو در حجم های پنجاه و صد میل تقلبی و یا این که ایجاد درون میباشند.
برای تشخیص اصل از تقلبی بو بلک افگانو نخست به درب چوبی آن دقت فرمائید که در مثال های تقلبی از محصول پلاستیک است، شیشه کریستال اصلی بسیار روشن و در مثال تقلبی از محصول بلور و مات میباشد، بعداز جداگانه کردن افشانه شاهد یک پمپ تمام فلزی هستید که در مثال تقلبی از مال آلومینیوم می‌باشد و در آخر کد شیشه و باکس که در مثال تقلبی نیست.

✅ برای خرید این رایحه از دیجی فرآورده اینجا کلیک نمائید


نظرها برخی از یوزرها راجب این بو:
۱- برای اولی توشه که بوی بلک به مشامتون میخوره به طور شگفت انگیزی محو عطر توانمند اون میشید حاضر نمیشید این شم خوبو با چیز دیگه ای عوض نمایید.حقیقتا عالیه این شایسته ترین ادکلن مردانست بنظرم.

۲- خواستم نظرمو توی این پست شایسته ترین ادکلن مردانه بگم و اونم اینه که بوی مرموز و ظلمت داره. شایسته ترین رایحه دنیاست به حیث اینجانب. حسی که‌این رایحه به بشر میده قابل وصف وجود ندارد. دیدنی اینجاست که زیرا این بو بوی خاصی داره صرفا اشخاص یگانه اونو میپسندن. 80 درصد اشخاص از این رایحه خوششون نمیاد. بوی خیلیییی عجیبی داره. بوی این رایحه برای تمامی قابل ادراک وجود ندارد. پخش بوش عالیه به نحوی که تا شعاع 2 متری رایحه رو پخش میکنه. ماندگاریشو که دیگه فک کنم دوستان عزیز بیان کردن چجوریه و نیاز به تعریف و تمجید نداره.

۳- اینجانب این عطرو تهیه و تنظیم کردم هنوز از بوش سیر نشدم, در یک واژه بی سابقه

۴- در اینکه یکی ادوکلن های ایکونیک و موندگار تاریخه هیچ شکی وجود ندارد...البته متاسفانه زیرا خیلی مشابه اش و اصطلاحاً های اسکن زیاد براش زدن که با بها بسیار تحت خیس میشه تنظیم کرد؛ دیکه هر نقطه میریم بوش از یه کناره میاد و به ندرت داره غیرخاص و عمومی میشه!...این بلاییه که متاسفانه راز بو مشهور اونتوسهم اومده.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۲۲:۰۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

رایحه زنانه با عطر کاکائو


شکلات و کاکائو یک کدام از خوشمزه ترین خوراکیهایی میباشد که نسبتاً کلیه می پسندیم , درحال حاضر ممکن میباشد کسانی باشند که دلداده عطر ی شکلات تلخ هم باشند . در‌این لیست عطرهای زنانه و عطرهای مردانه با عطر شکلات و کاکائو را معرفی می‌کنیم.

رایحه با بوی شکلات

 بهترین عطر مردانه

رایحه زنانه با عطر کاکائو
1 - ادو پرفیوم زنانه بریتنی اسپیرز گونه فنتسی حجم 100 میلی لیتر

 

مطلوب برای : بانوان
دسته عطر : شیرین , خوراکی , طبیعت , گل
ساختار عطر : شکلات , میوه , چوب , خاک و زمین , گیاهان معطر , گل
مقاله پیشنهادی

دوساعت بازی در منزل بازی بامزی لند

 

رایحه مردانه با عطر کاکائو
2-ادو تویلت مردانه لاگوست Elegance حجم 90 میلی لیتر

 

مطلوب برای : آقایان
دسته : ادو تویلت
عطر : شیرین وگرم
میهن آفریننده : فرانسه

 

3- ادو پرفیوم زنانه تیری ماگلر جور Angel حجم 100 میلی لیتر

 

مطلوب برای : خانمها
جور عطر: شیرین تند گرم خوراکی طبیعت شرقی گل
ساختار بو: شکلات میوه وانیل گیاهان معطر گل


4- دارک تمپیتیشن اکسه مردانه ( Dark Temptation Axe for men )


مطلوب برای : آقایان
ماندگاری : بالا
فصل مطلوب به کارگیری از بو : فصل‌زمستان و پائیز


5- ادو تویلت زنانه توس دسته Happy Moments حجم 90 میلی لیتر

 

مطلوب برای : خانمها
دسته بو: شیرین خنک خوراکی طبیعت گل
ساختار عطر: شکلات میوه چوب گل


6- ادو تویلت ولنتینو Uomo حجم 100 میلی لیتر

 

مطلوب برای : آقایان
دسته : ادو تویلت
عطر : شیرین , تند , طبیعت
ساختار بو : شکلاتی میوه چوب


7- رایحه ادوپرفیوم زنانه لانکوم دسته La Nuit Tresor حجم 75 میلی لیتر

جنسیت : زنانه
مرزو بوم مبدا مارک : فرانسه
مدل بو : ادوپرفیوم
تیم بویایی : چوبی، خاکی و زمینی، شکلاتی، گلی، گیاهان معطر، مرکباتی، میوه ای، وانیلی
حجم رایحه : 75 میلی لیتر

 

8- رایحه چاکلت گرییدی از مارک مونتال ( Chocolate Greedy Montale )

 

مطلوب برای : آقایان
فصل مطلوب استعمال از بو : فصل زمستان و پائیز
بو : شکلات تلخ , چوب


9- رایحه لیسنتنت د گرلن پور هوم ( L'Instant de Guerlain pour Homme )


۱۲ بو با بوی شکلات | عطرهای زنانه و مردانه با عطر کاکائو


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۳۸:۱۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

عشق به رایحه و بوی خوش گل ها نسبتاًً به اندازه ی قدمت نژاد بشر ها سوابق ی تاریخی دارا


عشق به رایحه و بوی خوش گل ها نسبتاًً به اندازه ی قدمت نژاد بشر ها سوابق ی تاریخی دارااست. ظروفی که دربردارنده مقدار متعددی از خمیرهای روغنی آغشته به رایحه بودند از بقعه های مصریان باستان که حدوداً در پنج هزار سال پیشین می زیستند، به دست آمده میباشد.

بهترین عطر مردانه
عرب ها اولی اشخاصی می باشند که گلبرگ های گل های سرخ را با آب تقطیر نموده و به این وسیله گلاب بدست آورند و این فعالیت بیش تر از 1400 سال سوابق داراست.
برای خریداری نمودن رایحه از گل سرخ دو رویکرد مهم موجود هست . عادی ترین خط مش جهت اینکار «انفلوراژ» نامیده میشود. درین طریقه کاسه های شیشه ای را در قالب های چوبی گذارده و آن‌گاه با چربی تصفیه گردیده خوک، می پوشانند و آن گاه گلبرگ ها را مدل نوع روی آن قرار می‌دهند.

گلبرگ های گل آنقدر جا به جا میگردند تا این که چربی روی پیاله ها شیشه ای، به قدر کافی اشباع گردیده و بو گل ها را جذب کند.

طریق جدیدتر آن میباشد که محلول مخصوصی از نفت را مکرراً در باطن گلبرگ های گل به گردش در میاورند تا به طور کاملً از رایحه گل ها اشباع گردد. بعد از آن محلول را بوسیله ی کار تقطیر غیر وابسته می‌نمایند و با به کارگیری از الکل، رایحه خالص را به دست میاورند.

امروزه صرفا گل ها منشا تهیه و تنظیم ی مواد عطری نیستند بلکه چوب های سرو و کفش تابستانی پوست دار و اشکال دیگر صمغ ها نیز به‌این مراد به عمل می‌روند. برگ های گوناگونی مانند رزماری، واندر، پاچولی، نعناع، شمعدانی معطر، آویشن، فصل بهار نارنج، عصاره ی لیمو، ریشه ی زنجبیل و زنبق نیز در عطرسازی به عمل میروند.

میان خانواده پهناور گل ها، گل های سرخ، بنفشه، یاسمن، فصل بهار نارنج، گل مریم و گل نسرین از دید خوشبویی در سکو نخستین اهمیت قرار دارا هستند.

تعداد اندکی از مواد عطری که امروزه وارد بازار می‌شوند، شیره خالص گل ها هستند و اکثریت آنها‌را ترکیباتی از اسانس طبیعی گل یا این که مواد حیوانی و تصنعی دیگر تشکیل میدهند.

فعلا، پژوهشگران و شیمیدان ها نیز اسانس های معطری ساخت می نمایند که تهیه و تنظیم آن‌ها در طبیعت غیرممکن میباشد.


برچسب: بهترین عطر مردانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۱۹:۴۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

خصوصیت‌های بو مردانه


در‌این نوشتار قرار میباشد به معرفی شایسته ترین عطرهای مردانه سال ۲۰۱۹ بپردازم. البته پیش از آن بد وجود ندارد یک خیال و خاطر برای‌تان تمجید کنم. خاطرم است روزی که قصد مسافرت به شهری به دور را داشتم، به ساعت نگاهی انداختم و دریافتم که وقت تنگ میباشد و باید با شتاب خویش را به فرودگاه رساند. چمدان‌های‌ام را بسته بودم و ایراد صرفا اینجا بود که خویش جدید از خزینه خارج آمده بودم و به هیچ عنوان فراهم نبودم. خیلی تند و شتاب‌ای جلوی آینه رفتم و دیدم آشفته‌خیس از آن ام که بتوانم در یک ربع مهیا نحس. البته ضرورت بشر را به کلیه‌چیز وا میدارد. لذا با شتاب‌ی تمام بلیز آبی‌رنگ نفتی‌ام را از گنجه خارج آوردم و خیلی سریع پوشیدم‌اش. شلوار را نیز به همین ترتیب بدن کردم و کراوات را در یک دقیقه بستم. اندکی ژل زدم و زیرا تاءمل کردم آن‌چنان که می بایست خوب نشده‌ام، بیش تر از مدام از ادکلن مردانه به تن و فیس خویش زدم. فوری از منزل خارج زدم و خوشبختانه راز موقع به فرودگاه رسیدم. زیرا وارد هواپیما شدم، مهمان‌دار به نزدم آمد تا علت نفس‌نفس زدن‌های‌ام را بپرسد. ولی پیش از آن که جواب پرسش‌اش را بشنود، خیلی آهسته و اما قشنگ اذعان کرد: «چه بوی نیکی می‌ دهید». با خویش گفتم ببین هر اندازه هم که گمان کنی خوش‌تیپ نشده‌ای، گشوده استعمال از یک رایحه خوب می‌ تواند تورا به مثابه‌ی مردی خواستنی برای سایرافراد جلوه دهد.

بهترین عطر مردانه

این تجربه را به شما گفتم تا بیان‌کنم که به کار گیری از رایحه و ادکلن خوب تا به چه اندازه می‌ تواند در شخصیتِ شما برای سایر افراد مؤثر باشد.

در‌حالتی که آقا می‌باشید، پیرو با اینجانب یاور باشید تا در امر بعضا از شایسته ترین عطرهای مردانه سال ۲۰۱۹ با شما سخن کرده و در هر بو‌ای شایسته ترین بو مردانه را تهمت معرفی کنم. ولی پیش از آن، بهتر میباشد بدانید که به هیچ وجهً چرا به یک بو مردانه می‌ گویند و چرا به عطری دیگر زنانه.

خصوصیت‌های بو مردانه
عموماً برای تشخیص رایحه مردانه از بو زنانه روش رنج در پیش وجود ندارد، به این دلیل‌که در پشتِ اکثر عطرها و ادکلن‌ها عبارت «برای مردان» (for men) و «برای زنان» (for women) درج شده‌است. البته این‌که چرا یک بو برای مردان می‌ شود و یک رایحه برای زنان، رسمی آسمانی در عمل وجود ندارد. همچون بقیه چیزها، برای مثالً پیرایش و روش آرایش و پیرایش و …، رایحه مردانه و زنانه را نیز جامعه ساخته میباشد. یعنی به عبارتی‌طور که جامعه گفته زن‌ها آرایش و پیرایش نمایند و مردها آرایشی نداشته باشند، جامعه نیز گفته که مردها از این گونه عطرها به کار گیری نمایند و زن‌ها از آن گونه. ولی سوای این که چه کسی گفته، بیایید ببینیم که کدام یک از عطرها برای مردان اند؟

عموماً ترسیم بر این میباشد که عطرهایی که در مخلوط آن ها از چرم، چوب، مشک، فلفل و موردها از این قبیل مصرف شده باشد را بو مردانه بنامند. در واقع رایحه مردانه به نسبت رایحه زنانه وحشتناک‌خیس، تندتر و سنگین‌خیس میباشد.

ولی اشکال بو مردانه وجود دارا هستند که اینجانب درپی به هر کدام از آنها خواهم پرداخت. البته پیش از پرداختن به اشکال رایحه مردانه برای کامل شدن این نصیب می بایست بیشتر کنم که عطرهای مردانه عموماً به مردان ابهت و اقتدار می‌ بخشند و این به باعث نت‌ها و یا این که ترکیباتی میباشد که در دسته رایحه و یا این که ادکلن آنان مستعمل.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۷:۱۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)